Witam. macie może jakis dobry pomysł jak odpowietrzyc układ? sporo czytałem tez na ten temat i staram sie robic jak piszą inni na ten temat ale mam problem z obiegiem wody, silnik nagrzewa sie do 90 stopni idealnie wskazówka w pionie a płyn w chłodnicy gotuje i wylewa sie przez korek... Wąż po lewej stronie na dole chłodnicy jest cały czas zimny jak by termostat nie puszczał wiec wymieniłem go na nowy ale efekt ten sam cały czas.. prosze o jakieś rady bo juz nie mam sił do tej sprawy, pozdrawiam!