Treść opublikowana przez Tommekz
-
Pomóżmy wygrać beemce..
bbs`y ladne .. silniczek tez ladnie brzmi :)
-
Pomóżmy wygrać beemce..
Mi też się ta e36 nie podoba .. oryginał to co innego :)
-
Porada Czy ktoś może coś wie na temat tej aukcji ?
Nie ten dział . Zamykam .
-
Never stand still - premiera nowej 7ki + fotki
Powiem szczerze że e65 mi nie pasowało ... ale ta wygląda nieźle :mrgreen: :mrgreen:
-
alfa czy bmw
darek K Jakbyś mógł się uspokoić to było naprawdę miło ... Nie unoś się tak bo dla innych honda może byc lepsza od BMW . To jest forum i każdy ma swoje zdanie . A co do błędów to naprawdę mógłbyś się trochę poprawić. A co do kolegi chemik666 to naprawdę daj sobie spokój z tymi bezsensownymi porównaniami. To jest forum BMW więc i tak większość poleci Ci BMW. Temat zamykam bo takich głupich porównań już było dosyć
-
Zakup 740D
Za 33 tys to lepiej kup benzyne .. Spalanie większe choc 740d wcale tak mało nie pali jak to piszą na ofertach
-
katalizator
triplex135 Dostajesz ostrzeżenie za przeklinanie na forum .
-
Zakup 740D
a1410 Mogłeś użyć innego porównania , nie rób OT i nie tłumacz dlaczego tak robiłeś . jak nie masz nic do powiedzenia to nie pisz . Rzucasz teksty z głupimi porównaniami zamiast napisać coś odnośnie tematu wątku.
-
Zakup 740D
Daj sobie na wstrzymanie z tego typu wypowiedziami
-
Kupno Bmw serii 8 - recenzja ogłoszeń, rady przed zakupem.
Kiedyś na pewno :) .. Miałem zamiar w tym roku właśnie jechac na "Armin Only" do Poznania i wpaść do Wa-wy ale plany mi się zmieniły. Napewno Cie odwiedze.. Marcina też :)
-
Kupno Bmw serii 8 - recenzja ogłoszeń, rady przed zakupem.
Z e39 touring się wstrzymam do czasu aż będę miał skompletowany pełny sprzęt . A co do ósemki to marzy mi się ona cały czas .. Podpuszczam też tate bo z kasą teraz nie bardzo bo wszystko idzie na ten sprzęt . Michał jakbyś jechał po tą e36 M3 do krakowa to wpadnij :mrgreen:
-
Kupno Bmw serii 8 - recenzja ogłoszeń, rady przed zakupem.
właśnie ją oglądam i widzę że ma prawy błotnik zle spasowany i jeden nowy reflektor W sobotę jadę ogladac kolejną ósemkę a przed świętami jak jeszcze będzie ta srebrna to jadę oglądnąć
-
pomocy 540 z automatu na manual auto nie pali ???
nie ten dział ... przeniosę Ci ten temat ale to ostatni raz
-
BMW "M-ki" tylko z turbo...
Dokładnie jak to powiedział Geremy nie zmieniajmy samochodów tylko ziemny styl jeżdżenia ( on chyba też jest temu przeciwny )
-
[e87]-118D-czy to normalne?
wawe Dostajesz ostrzeżenie za przeklinanie. Człowieku trochę kultury przecież Ty nie masz 16 lat . Ciesz się że dostałeś tylko jedno . Bo jak tak dalej będziesz robił to się pożegnasz z forum . pozdrawiam
-
Usuwanie oznaczeń z tyłu auta.
Ja to robiłem kalendarzykami takimi kieszonkowymi a potem klej zmywałem spirytusem . Rozpuszczalnikiem nie rób
- Off Topic
-
E38 nowy ekran i navi
Nie mam navi w swojej e38 a chciałbym założyć , no i teraz pytanie ile musiałbym na to przeznaczyć ? Jakby ktoś mógł wypisać najlepsza konfigurację i ile co kosztuje to byłbym wdzięczny pozdrawiam
- Off Topic
-
7 w COUPE !!??
Mi się wydaje że widziałem kiedyś na zdjęciu prototyp e34 cabrio
-
7 w COUPE !!??
To jest taka zachęta do dzwonienia :mrgreen: :mrgreen: Ale co jak co to fajnie by wyglądało e32 i e34 coupe Marek może przerobisz swoją ? :norty: :norty:
-
chce kupic 316i 1999-2000
Możesz powiedzieć w czym mamy Ci doradzić ? Po drugie na forum jest masa tematów odnośnie e46 , Masz też specjalny dział i opisywane auta na rynku
-
[F01] Zdjęcia na żywo plus opis.
BZQ Nie umiesz czytac ? :duh: Specjalnie jest przyklejony temat o F01 więc tam sobie wrzucaj opisy i zdjęcia . Zamykam
-
Kupno Bmw serii 8 - recenzja ogłoszeń, rady przed zakupem.
Obniżka cen http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C6191161
-
E46 z jakim silnikiem?
Ja też polecam Ci benzynę, tak jak napisał piotr 320i byłoby idealne .. A co do diesla to za taka cenę to szkoda kupowac Sam mam podobny budżet do Ciebie ale chcę dokupić E39 touring i z diesla zrezygnowałem .. jakoś wolę tą benzynę .. :mrgreen: :mrgreen: