Treść opublikowana przez Tommekz
-
Prosba o porade
Banol zle mnie troche zrozumiałeś , nie mowię całkowicie ale częsciowo bo naprawdę jak ktoś założy gaz ( albo kupi benzyne z gazem ) jakiejś marnej firmy to potem pisze że ma problemy . Masakra poprostu jeśli ktoś zakłada to ma to zrobic dobrze. A nie mówię już o gazie do V12 bo to już przesada.
-
Prosba o porade
Jeśli chodzi o mnie to temat gazu to w ogóle powinien zostać ograniczony na tym forum. Jeśli chodzi o 725 to ja mam taki i w cale nie narzekam. Nie mam z nim problemów. Panowie w ogóle na forum każdy trochę dziwnie zaczyna poszukiwania samochodu ( zaczyna od silnika i koloru). Albo jak widzę ze ktoś chce kupic 725tds to od razu odradzają mu ten silnik posiadacze silników benzynowych i to w dodatku benzyna plus gaz :duh: Poszukaj E38 ( jeśli już to ma być diesel ) to np poszukaj na allegro i pojeździj może akurat Ci sie trafi. Chyba nikt nie kupił samochodu patrząc na zdjęcia więc szukaj , umawiaj się i jazda :mrgreen: . Co do E38 to po prostu popatrz na stan ogólny samochodu , stan zawieszania i stan silnika (jaki kolwiek ten silnik by był to zajeżdżona benzyna z dużym przebiegiem to też będzie problem )
-
SILNIK GASNIE
bednarczyk po pierwsze nie zakładaj dwóch takich samych tematów. Zacznij może pisanie na forum od przeczytania FAQ i REgulaminu a potem zabierz sie do pisania. Tamten temat zamknąłem . PS. Duże litery w postach odczytywane są jako krzyk więc nie używaj ich
-
Sprzedam E36 328i sedan 1995R
cieju1 nie zostaniesz póki co zlinczowany ( bez ostrzeżenia ) :twisted: ale na przyszłośc bardzo proszę o umieszczanie tematów w miejscach do tego przeznaczonych. Temat zamykam a Ty załóż nowy temat w odpowiednim dziale. PS. Zachęcam do ponownego przeczytania regulaminu. pozdrawiam Tomek
-
Kupno Bmw serii 8 - recenzja ogłoszeń, rady przed zakupem.
a co myślicie o tych dwóch samochodach : http://www.moto.allegro.pl/item365936872_bmw_850.html http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C4971805
-
Wypadek... a wlasciwie kolizja...
Zgadza sie ładnie zgnoiłeś silnik :duh: Jak nie zaprzestaniesz głupich komentarzy O/T to dostaniesz kolejne ostrzeżenie do kolekcji. Skoro nie masz nic do powiedzenia do tematu aby pomóc autorowi to lepiej w ogóle nic nie pisz.
-
felgi 18
Marlena na forum wypowiadamy się w sposób poprawny i kulturalny , faktycznie kolega może trochę przesadził ale tekst z takimi błędami strasznie źle się czyta. Nie musisz pisać odpowiedzi lub zakładać tematu bardzo szybko , można zawsze na spokojnie ułożyć wypowiedz . Na dodatek podczas pisania słownik automatycznie wykrywa Ci błędy. Ułatwisz dzięki tym pracę innym. Pozdrawiam Tomek
-
"Chciałbym kupić e46, ale..." Operacja zakończona.
Wiesz a na pewno to ma być e46 ? Może pomyśl nad E39 albo E38
-
Juz wiem czemu kupilem 850 :))))
Ja też chciałbym kiedyś stać się posiadaczem takiej 850. Marcin nie widziałem na zdjęciach ze zlotu Twojej 850i ? Nie miałem czasu aby wpaść na ten zlot ale myślę że się spotkamy na którymś to dasz mi się tym cackiem przejechać PZ`a 850i też jest piękna
-
śmieszne opisy BMW z aukcji i ogłoszeń
http://moto.allegro.pl/item358615518_bmw_z_2002_e_65_za_24000_okazja_tuning_e_32_z_1992.html :evil: :evil: :duh: :duh: :mad2: :mad2: :modlitwa: :modlitwa: :cry2: :cry2: :doh: :doh: :jawdrop: :jawdrop:
-
daro
Mógłbyś temat postu zatutułowac inaczej bo raczej nikt nie bedzie szukał wpisując w szukajce "daro" :mad2: . Mógłbyś także swoją wypowiedz poprawic , nawet gdy piszesz posta to Ci źle napisane słowa podkreśla słownik. A na dodatek jeśli masz 320 coupe to raczej jest to model E36 a nie E39 Zapraszam do ponownego przeczytania regulaminu. Zanim zapytasz poszukaj może jest temat dotyczący Twojego problemu. pozdrawiam Tomek
-
Pilne+pomocy-nie pali
Kolego rosomak79 ja już zacząłeś pisac na forum to odpowiedz mi może czy czytałeś regulamin ??
-
Dylemat przy zakupie auta.
A może rozważ sobie E38 z silnikiem benzynowym z końca produkcji. Jak dla mnie to jest idealne autko i myślę że jeśli kupisz zadbane to napewno będziesz się nim cieszył lata
-
Czy kupić BMW 316 compact?
Panowie proszę o rzeczową dyskusję a nie dogryzanie sobie nawzajem. Temat dotyczył E36 compact a nie tego ile na komisach samochodów jest bezwypadkowych. Jeśli się nie uspokoicie to temat zamknę. :evil:
-
8 w Elblągu
To pewnie będzie syn Roberta :mrgreen: :mrgreen: Oby więcej takich ludzi którzy takie rzeczy robią z samochodami
-
8 w Elblągu
Nawet jeśli byłbym na jego miejscu to bym tego auta nie kupił . PS 365 KM :duh: i skrzynia automat 5 biegów :duh: RARYTAS :mad2:
-
540 e39 czy 740 e38 ????
No więc skoro zobowiązałeś sie używać znaków interpunkcyjnych to używaj. :nienie:
-
540 e39 czy 740 e38 ????
heheheh nie patrz tak na mnie , musiałem wtrącić swoje 3 grosze . Więc do kolegi Misi333k Jest pełno postów na forum na temat silników M62 i M60 . Myślę że jeśli chodzi o e38 to lepiej do tego auta pasuje automat , jeśli chodzi o manual to e38 z taką skrzynią kupisz tylko z początku produkcji. Ogólnie to jeśli o mnie chodzi to E38 to jest wspaniałe auto tylko trzeba kupic zadbany egzemplarz a nie padline .
-
540 e39 czy 740 e38 ????
Te pixele to nie na monitorze znikają :duh: tylko na wyświetlaczu w zegarach powodując jego nieczytelność..... W e38 to jest t napewno przy wyświetlaczu komputera , panel climatronic , i wyświetlaczu BC
-
Życie BMW 850ci
JA tutaj za dużo nie dodam bo już mnie Marek uprzedził ale naprawdę kawał dobrej roboty Robert :cool2: :cool2: . Autko piękne no i ten kolorek idealnie pasuję . PS. Ode mnie też dostajesz "Pochwałę moderatorską " pozdrawiam Tomek
-
BMW czy SEAT
Temat już chyba nie prowadzi do niczego tylko do wzajemnego ubliżania sobie. Kolega już sobie zdecydował więc nie widzę sensu żeby ktoś potrzebował ponownie rozkopywać taki wątek więc temacik zamykam
-
tylna os skretna w nowej 7?
A to nie jest taki sam system jak ten system 4WS w prelude ? Panfil dokładnie w E31 wersja CSi miała tylne koła skrętne . Myślę , że w 7er to jest zbędny bajer .
-
zlot
Kolego radziłbym Ci przeczytać jeszcze raz uważnie regulamin i dokładnie przeszukiwać forum, uniknie to nowych postów o tej samej tematyce i zaśmiecania forum. pozdrawiam
-
dobre za tą cene????
Twój 1,8 TDS ma do setki wg danych technicznych 14,2 s a E38 725tds ma 11,4 ( skrzynia manualna ) do skrzyni aut. nie znalazłem ale myślę że to będzie około 12,4. Więc śmiało możesz się rozglądać za tym samochodem . No z tym 20 tys. zł to nie wiem , możesz poszukać może akurat coś znajdziesz zawsze się może się poszczęścić ale uważaj na tak zwane "okazje" Tutaj nie chodzi także o stan silnika ale stan całego samochodu. Każdy silnik może się popsuć , jeśli znajdziesz zadbanego TDS to też nic się z nim nie będzie działo i tak samo jest z silnikami benzynowymi. Jeśli się nie mylę to kolega z forum sprzedaje 728i , na zdjęciach wygląda dosyć ładnie. Oglądnij bestie i przemyśl :mrgreen: http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?t=79460
-
Co myślicie o tym ogłoszeniu?
Kolego "miastowy" nie rób zamieszania i śmietniska na forum. Od tego typu ogłoszeń masz specjalny dział ( czytaj Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedaż ) Więc tam wrzucaj swoje następne pytania odnośnie jakiegoś samochodu z ogłoszeń. Temat zamykam . pozdrawiam tommekz