Skocz do zawartości

Tommekz

Zarejestrowani
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Tommekz

  1. Tommekz odpowiedział(a) na tomi290 temat w E38
    Banol zle mnie troche zrozumiałeś , nie mowię całkowicie ale częsciowo bo naprawdę jak ktoś założy gaz ( albo kupi benzyne z gazem ) jakiejś marnej firmy to potem pisze że ma problemy . Masakra poprostu jeśli ktoś zakłada to ma to zrobic dobrze. A nie mówię już o gazie do V12 bo to już przesada.
  2. Tommekz odpowiedział(a) na tomi290 temat w E38
    Jeśli chodzi o mnie to temat gazu to w ogóle powinien zostać ograniczony na tym forum. Jeśli chodzi o 725 to ja mam taki i w cale nie narzekam. Nie mam z nim problemów. Panowie w ogóle na forum każdy trochę dziwnie zaczyna poszukiwania samochodu ( zaczyna od silnika i koloru). Albo jak widzę ze ktoś chce kupic 725tds to od razu odradzają mu ten silnik posiadacze silników benzynowych i to w dodatku benzyna plus gaz :duh: Poszukaj E38 ( jeśli już to ma być diesel ) to np poszukaj na allegro i pojeździj może akurat Ci sie trafi. Chyba nikt nie kupił samochodu patrząc na zdjęcia więc szukaj , umawiaj się i jazda :mrgreen: . Co do E38 to po prostu popatrz na stan ogólny samochodu , stan zawieszania i stan silnika (jaki kolwiek ten silnik by był to zajeżdżona benzyna z dużym przebiegiem to też będzie problem )
  3. Tommekz odpowiedział(a) na bednarczyk temat w E32
    bednarczyk po pierwsze nie zakładaj dwóch takich samych tematów. Zacznij może pisanie na forum od przeczytania FAQ i REgulaminu a potem zabierz sie do pisania. Tamten temat zamknąłem . PS. Duże litery w postach odczytywane są jako krzyk więc nie używaj ich
  4. Tommekz odpowiedział(a) na cieju1 temat w E36
    cieju1 nie zostaniesz póki co zlinczowany ( bez ostrzeżenia ) :twisted: ale na przyszłośc bardzo proszę o umieszczanie tematów w miejscach do tego przeznaczonych. Temat zamykam a Ty załóż nowy temat w odpowiednim dziale. PS. Zachęcam do ponownego przeczytania regulaminu. pozdrawiam Tomek
  5. a co myślicie o tych dwóch samochodach : http://www.moto.allegro.pl/item365936872_bmw_850.html http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C4971805
  6. Zgadza sie ładnie zgnoiłeś silnik :duh: Jak nie zaprzestaniesz głupich komentarzy O/T to dostaniesz kolejne ostrzeżenie do kolekcji. Skoro nie masz nic do powiedzenia do tematu aby pomóc autorowi to lepiej w ogóle nic nie pisz.
  7. Tommekz odpowiedział(a) na Marlena23 temat w E39
    Marlena na forum wypowiadamy się w sposób poprawny i kulturalny , faktycznie kolega może trochę przesadził ale tekst z takimi błędami strasznie źle się czyta. Nie musisz pisać odpowiedzi lub zakładać tematu bardzo szybko , można zawsze na spokojnie ułożyć wypowiedz . Na dodatek podczas pisania słownik automatycznie wykrywa Ci błędy. Ułatwisz dzięki tym pracę innym. Pozdrawiam Tomek
  8. Wiesz a na pewno to ma być e46 ? Może pomyśl nad E39 albo E38
  9. Tommekz odpowiedział(a) na adam_st temat w E31
    Ja też chciałbym kiedyś stać się posiadaczem takiej 850. Marcin nie widziałem na zdjęciach ze zlotu Twojej 850i ? Nie miałem czasu aby wpaść na ten zlot ale myślę że się spotkamy na którymś to dasz mi się tym cackiem przejechać PZ`a 850i też jest piękna
  10. http://moto.allegro.pl/item358615518_bmw_z_2002_e_65_za_24000_okazja_tuning_e_32_z_1992.html :evil: :evil: :duh: :duh: :mad2: :mad2: :modlitwa: :modlitwa: :cry2: :cry2: :doh: :doh: :jawdrop: :jawdrop:
  11. Tommekz odpowiedział(a) na daro5281 temat w Ogólnie o BMW serii 3
    Mógłbyś temat postu zatutułowac inaczej bo raczej nikt nie bedzie szukał wpisując w szukajce "daro" :mad2: . Mógłbyś także swoją wypowiedz poprawic , nawet gdy piszesz posta to Ci źle napisane słowa podkreśla słownik. A na dodatek jeśli masz 320 coupe to raczej jest to model E36 a nie E39 Zapraszam do ponownego przeczytania regulaminu. Zanim zapytasz poszukaj może jest temat dotyczący Twojego problemu. pozdrawiam Tomek
  12. Tommekz odpowiedział(a) na rosomak79 temat w E38
    Kolego rosomak79 ja już zacząłeś pisac na forum to odpowiedz mi może czy czytałeś regulamin ??
  13. A może rozważ sobie E38 z silnikiem benzynowym z końca produkcji. Jak dla mnie to jest idealne autko i myślę że jeśli kupisz zadbane to napewno będziesz się nim cieszył lata
  14. Tommekz odpowiedział(a) na leo_rex temat w E36
    Panowie proszę o rzeczową dyskusję a nie dogryzanie sobie nawzajem. Temat dotyczył E36 compact a nie tego ile na komisach samochodów jest bezwypadkowych. Jeśli się nie uspokoicie to temat zamknę. :evil:
  15. Tommekz odpowiedział(a) na CICHY23 temat w E31
    To pewnie będzie syn Roberta :mrgreen: :mrgreen: Oby więcej takich ludzi którzy takie rzeczy robią z samochodami
  16. Tommekz odpowiedział(a) na CICHY23 temat w E31
    Nawet jeśli byłbym na jego miejscu to bym tego auta nie kupił . PS 365 KM :duh: i skrzynia automat 5 biegów :duh: RARYTAS :mad2:
  17. No więc skoro zobowiązałeś sie używać znaków interpunkcyjnych to używaj. :nienie:
  18. heheheh nie patrz tak na mnie , musiałem wtrącić swoje 3 grosze . Więc do kolegi Misi333k Jest pełno postów na forum na temat silników M62 i M60 . Myślę że jeśli chodzi o e38 to lepiej do tego auta pasuje automat , jeśli chodzi o manual to e38 z taką skrzynią kupisz tylko z początku produkcji. Ogólnie to jeśli o mnie chodzi to E38 to jest wspaniałe auto tylko trzeba kupic zadbany egzemplarz a nie padline .
  19. Te pixele to nie na monitorze znikają :duh: tylko na wyświetlaczu w zegarach powodując jego nieczytelność..... W e38 to jest t napewno przy wyświetlaczu komputera , panel climatronic , i wyświetlaczu BC
  20. Tommekz odpowiedział(a) na Robert-Lesiu BMW temat w E31
    JA tutaj za dużo nie dodam bo już mnie Marek uprzedził ale naprawdę kawał dobrej roboty Robert :cool2: :cool2: . Autko piękne no i ten kolorek idealnie pasuję . PS. Ode mnie też dostajesz "Pochwałę moderatorską " pozdrawiam Tomek
  21. Temat już chyba nie prowadzi do niczego tylko do wzajemnego ubliżania sobie. Kolega już sobie zdecydował więc nie widzę sensu żeby ktoś potrzebował ponownie rozkopywać taki wątek więc temacik zamykam
  22. A to nie jest taki sam system jak ten system 4WS w prelude ? Panfil dokładnie w E31 wersja CSi miała tylne koła skrętne . Myślę , że w 7er to jest zbędny bajer .
  23. Tommekz odpowiedział(a) na tom858 temat w Inne zagadnienia wokół BMW
    Kolego radziłbym Ci przeczytać jeszcze raz uważnie regulamin i dokładnie przeszukiwać forum, uniknie to nowych postów o tej samej tematyce i zaśmiecania forum. pozdrawiam
  24. Tommekz odpowiedział(a) na 318tds temat w E38
    Twój 1,8 TDS ma do setki wg danych technicznych 14,2 s a E38 725tds ma 11,4 ( skrzynia manualna ) do skrzyni aut. nie znalazłem ale myślę że to będzie około 12,4. Więc śmiało możesz się rozglądać za tym samochodem . No z tym 20 tys. zł to nie wiem , możesz poszukać może akurat coś znajdziesz zawsze się może się poszczęścić ale uważaj na tak zwane "okazje" Tutaj nie chodzi także o stan silnika ale stan całego samochodu. Każdy silnik może się popsuć , jeśli znajdziesz zadbanego TDS to też nic się z nim nie będzie działo i tak samo jest z silnikami benzynowymi. Jeśli się nie mylę to kolega z forum sprzedaje 728i , na zdjęciach wygląda dosyć ładnie. Oglądnij bestie i przemyśl :mrgreen: http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?t=79460
  25. Tommekz odpowiedział(a) na Miastowy temat w E36
    Kolego "miastowy" nie rób zamieszania i śmietniska na forum. Od tego typu ogłoszeń masz specjalny dział ( czytaj Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedaż ) Więc tam wrzucaj swoje następne pytania odnośnie jakiegoś samochodu z ogłoszeń. Temat zamykam . pozdrawiam tommekz

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.