Treść opublikowana przez Tommekz
-
zimowy sen;)
Marcin jak widzę tą Twoja komorę silnika to nie mogę się nadziwić .. Piękna robota .. :mrgreen:
-
Zakup e38 z silnikiem 2.8 R6
Ale przecież nie było 728iL z manualną skrzynią biegów .. Może wrzuć fotki tego samochodu ...
-
Oznaczenie przełożeń w automacie.
Tak jak napisałeś te co są z "samymi literami" to są skrzynie z możliwością recznęj zmiany ( + . - ) a te co są z cyferkami to nie mają tej możliwości. Jednak z tego co czytałem i sam zaobserwowałem to nie ma sensu sie bawic z zmiane biegów przy autom. komputer to i tak robi lepiej
-
Kupno Bmw serii 8 - recenzja ogłoszeń, rady przed zakupem.
Bo jak przyjedziesz ogladac to zobaczysz tylko połowę samochodu :mrgreen: :mrgreen:
- Off Topic
-
Kupno Bmw serii 8 - recenzja ogłoszeń, rady przed zakupem.
Michał widzę że druga 850 doszła :mrgreen: :mrgreen:
-
Życie BMW 850ci
60 tys :!: :!: :!: :!:
-
Zimowe FOTKI naszych 8
Mnie bardzo podobają fotki z samochodami w zimie ..
-
Ósemeczka w zimie
Moja 316i stoi na polu ... jest przysypywana śniegiem .. i muszę czasami skrobać szybę .. ale jadę spokojnie dopóki się nie rozgrzeje nie ... Ale za to lubię zimę .. nie jestem fanem pałowania auta i robienia poślizgów w lecie .. A w zimie to całkiem co innego .. można sobie spokojnie poćwiczyć .. pobawić itp Za to kocham BMW .. Ciesze ze jezdze kazdego dnia .. No i problem jest w tym że jakbym kupił ta 850 to nie wiem czy bym sie powstrzymał od jazdy w zimie :)
-
Ósemeczka w zimie
Witam .. Jako że mnie bardzo interesuje kupno tego samochodu mam takie pytanie .. kto użytkuje swoje osemki w zimie ? I jak one się sprawują ? pozdrawiam
-
540i czy M5 ?
Panowie .. temat się tyczy czego innego .. jak się wam nudzi to popiszcie sobie na PW
-
Pomoc w zakupie e38, jaki silnik,porady, opinie, porównania
No to utwórz nowy temat i napisz coś o tej zmianie :)
-
Świątecznie do posiadaczy E30 i nie tylko .....
wszystkiego najlepszego :)
-
Kupno Bmw serii 8 - recenzja ogłoszeń, rady przed zakupem.
Marcin wrzuc te fotki :mrgreen: :mrgreen:
-
Kupno Bmw serii 8 - recenzja ogłoszeń, rady przed zakupem.
te końcówki wydechów mnie dobijają :mad2:
-
Kupno Bmw serii 8 - recenzja ogłoszeń, rady przed zakupem.
nastepna oferta .. wiecie coś o tym ? http://www.moto.allegro.pl/item512720546_bmw_850.html
-
czyje 8er będą w następnym BMW TRENDS - przyznawać się !
Przecież mówił że nie będzie malował :mrgreen:
-
TELEDYSKI W KTORYCH WIDZIELISCIE BMW
Dużo BMW było w "Cobra" :mrgreen: :mrgreen: a co do malowania to według mnie kicha
-
m6 us ile to warte w Polsce?
była dokładnie czerwona też M6 i też z USA .. ale chyba nie została sprzedana
-
Kupno Bmw serii 8 - recenzja ogłoszeń, rady przed zakupem.
http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C7360020
-
czyje 8er będą w następnym BMW TRENDS - przyznawać się !
ja też tak chce :mrgreen: PS Paweł napiszmy do BMW trends i może wezmą nasze jako rejon Nowy Sącz :mrgreen: A ja przynajmniej wiem że kupię ten numer gdzie bedą te 850 :)
-
850 MK 383KM
tez próbowałem na realoem rozkodować i chciało
-
850 MK 383KM
No tak tylko że ta ma 383KM , do autora najlepiej jedz na hamownie i sprawdź ile masz koni
-
850 MK 383KM
Masz specjalny dział do tego typu ogłoszeń i to w dodatku przyklejony Poza tym nie czaje Cie człowieku .. z tego co wpisałeś wynika że to jest Twój samochód i pytasz się jeszcze co to jest? to chyba Ty powinieneś wiedzieć
-
Nowe Z4 - 1sze zdjęcie
Podoba mi sie nowa z`tka , ogolnie to wogole ta nowa seria BMW mi się podoba . F01 i teraz to :) zobaczymy jaka bedzie nowa piątka :)