Treść opublikowana przez Kszyhuu
-
[320d] Szarpie przy ruszaniu na zimnym silniku
Ktoś coś?
-
[320d] Szarpie przy ruszaniu na zimnym silniku
Ja również mam taki problem na zimnym jest najgorzej i tylko gdy dodam gaz przy ruszeniu na samym sprzegle rusza płynnie :0 i dodam też że bardzo delikatnie szarpie przy ruszeniu spod świateł. Mam do wymiany sprzęgło czy szukać innej opcji tej usterki :( i to też nie zawsze się Dzieje ale bardzo często może dwa razy w tygodniu ruszy mi normalnie. Nie wiem czy to ma jakiś związek ale jak stoję w garażu i czekam aż troszkę spadną obroty z samego rana to trochę śmierdzi benzyną, a po wycofaniu i Ruszeniu śmierdzi jeszcze bardziej jakby wtryski laly? :/ macie drodzy koledzy jakieś pomysły co do tego zjawiska? Pozdrawiam kszyhu
-
[e90] Jaki olej?
pomoże ktos ? bo zbliża mi sie wymiana oleju. a nie wiem czy zostac przy tym co mam czy jakis inny jest lepszy od tego Pozdrawiam kszyhuu
-
[e90] Jaki olej?
Podepne sie pod temat lecz moje BMw to e 90 320i 2005r. Chciałem sie zapytać jaki olej do mojej buni polecacie, aktualnie jezdze na Liqui Moly 5w-30 4600. Ktory polecicie ? albo ktory byscie sami wlali do swojego
-
N46 zapach oleju w kabinie [odp: pompa vacum, uszczelka]
Kolego A zapach spalonego oleju rozwiazales? ;)
-
Skrzynia czy sprzęgło ? :|
witam ostatnio zauważylem, że mam dziewny dzwięk po wcisnieciu sprzęgła ale tylko jak jade na jedynce pozniej juz nic nie słychac. jadąc np jedynką obojetnie z jaką prędkoscią (np w korku) po wcisnieciu sprzęgła słysze taki jakby Chrup nie wiem jak to nazwać, jakby cos sie przesuwało ? :mad2: :mad2: zastanawaiam sie czy to nie czasem problem ze skrzynią biegów. lecz biegi wchodzą bardzo fajnie i nie mam znia zadnych problemów. macie koledzy moze jakieś pomysły co do tego problemu ?
-
BMW E90 320i spadek mocy przy wysokich temperaturach
??
-
BMW E90 320i spadek mocy przy wysokich temperaturach
Dodam jeszcze że u mnie to nie ma znaczenia czy jest zimno czy ciepło
-
BMW E90 320i spadek mocy przy wysokich temperaturach
Pokonał ktoś ten nieszczęsny problem braku mocy? Bo mam ten spadek mocy, najpierw chce wymienić świece bo wyczytałem że one też są powodem wielu problemów. Ale widzę że chyba zamówić muszę jeszcze cewki :)
-
E 90 Świece zapłonowe NGK jakie i gdzie je dostać?
dzieki wielkie :) juz zamowiłem :)
-
E 90 Świece zapłonowe NGK jakie i gdzie je dostać?
Witam chce wymienić swiece, i znalazlem takie na ebay.de moze mi pomóc ? http://www.ebay.de/itm/4-x-Zundkerze-NGK-IZFR6H11-fur-BMW-E46-E81-E87-E90-E91-N45-N46-/360436715577?fits=Year%3A2005%7CMake%3ABMW%7CModel%3A3er%7CPlatform%3AE90%7CType%3A320i&hash=item53ebb3d039:m:mpGmum7pSKf5-Fktg1Vb0VQ chciałem was zapytać o zdanie czy one bedą dobre do mojej buni :) pozdrawiam kszyhu
-
[e90] Jaki olej?
Podepne sie pod temat lecz moje BMw to e 90 320i 2005r. Chciałem sie zapytać jaki olej do mojej buni polecacie, aktualnie jezdze na Liqui Moly 5w-30 4600. Wolałbym zostać przy liqui albo motull ktory polecicie ? albo ktory byscie sami wlali do swojego
-
Dziwny dźwięk e90
W końcu zmieniłem sprzegielko alternatora i wszystko ucichlo :) także temat do zamknięcia :)
-
[e90] Jaki olej?
Podepne sie pod temat lecz moje BMw to e 90 320i 2005r. Chciałem sie zapytać jaki olej do mojej buni polecacie, aktualnie jezdze na Liqui Moly 5w-30 4600. Wolałbym zostać przy jakiejś niemieckiej marce oleju :) Pozdrawiam kszyhuu
-
Dziwny dźwięk e90
http://www.ebay.de/itm/1x-Generatorfreilauf-INA-535-0183-10-BMW-BRILLIANCE-3-SERIES-BMW-1-1-Cabriolet-/381330844341?fits=Year%3A2005%7CMake%3ABMW%7CModel%3A3er%7CPlatform%3AE90%7CType%3A320i&hash=item58c916eab5:g:A4QAAOSwDNdVpth6 czy to bedzie pasowało ? pomoze mi ktos ?:(
-
Dziwny dźwięk e90
mogłby mi ktos pomóc w doborze częsci po jej numerze ? bo jak wpisuje w danym sklepie to wychodzi pare rodzajów tego sprzęgiełka, to jest numer ktory spisałem F236528
-
Drżenie
podejżewam jakies koła pasowe tylko jeszcze nie dotarlem do tego ktora to :D
-
Dziwny dźwięk e90
http://www.ebay.de/itm/181000415116 o tym mowisz ?
-
E90 320i Alternator
ina f-236528 wiecie może do ktorego alternatora pasuje ten numer sprzęgięłka ? i czy mogłb by ktoś linka podać z dokładnie takim samym sprzęgięłkiem ? bo tyle tego na necie ze ja zaraz cos złego wybiore :mrgreen: :mrgreen:
-
E90 320i Alternator
No właśnie pytam bo nie mam jak alternatora wyciągnąć a do numeru vin pasują dwa :(
-
Dziwny dźwięk e90
Czyli ten zestawik mogę śmiało zamawiać tak? ;)
-
Dziwny dźwięk e90
A klucze jak mam dobrać? Możesz jakiegoś linka podesłać z kluczami które będą mi potrzebne? ? ;)
-
Dziwny dźwięk e90
To jak dobrales rolkę do alternatora? Podobno w e90 są dwa rodzaje alternatora o różnych aH
-
E90 320i Alternator
Czy do każdej 320i idzie taki sam alternator? Bo też mam do zmiany sprzegielko ale nie mam teraz jak sprawdzić tabliczki na alternatorze
-
Dziwny dźwięk e90
Kolego wiesz może jaki mamy alternator? Chodzi mi o Ah i numer bo podobno są dwa dostępne a ja nie mam teraz jak sprawdzić tabliczki znamionowej alternatora :(