Treść opublikowana przez Kszyhuu
-
E90 320i Katalizator
może szybko ktos napisać ktora strona to bank 2 ? chce teraz zamowic sonde i nie wiem ktorą to dokładnanie. sugerujmy sie zdjęciem poglądowym z realoem. numer sondy 4 czy 5 ? pozdrawiam i dziekuje za szybkie odpowiedzi
-
BMW E90 320i spadek mocy przy wysokich temperaturach
ja tez nie, przymierzam sie do wymiany sondy za katem bank 2
-
E90 320i Katalizator
ja dzisiaj otrzymałem swojego lapka i ładowarke samochodową wiec mam juz mozliwosc podłączenia sie pod inpne. dodam ze wywaliło mi czeck o numerze p0159 ? chyba tak ale dodam ze mam załozony emulator na lamdzie. za tydzien bede w pl to na początek zmienie sonde i bede obserwował
-
BMW E90 320i spadek mocy przy wysokich temperaturach
ja za 1,5 tygodnia bede w pl i bede sprawdzal sondy i jes zmieniał w razie czego, od tego zaczne
-
BMW E90 320i spadek mocy przy wysokich temperaturach
u mnie tez gadl ale tylko na zimnym, odpalalem autko poczekalem az opadną obroty (2-3) minuty i dojezdzając do swiatel potrafil zgasnąć. teraz juz długo tego nie zauwazylem, ale za to nei ma mocy na ciepłym :D
-
BMW E90 320i spadek mocy przy wysokich temperaturach
z tej listy jeszcze nic nie wymieniłem dlatego pytałem od czego zacząc ;p dopiero za około 3 tygodnie bede w pl wiec prawdopodobnie bede mogł to zrobic.
-
BMW E90 320i spadek mocy przy wysokich temperaturach
to powiem ci ze mnie juz załamałes :D bo mam to auto od pazdziernika a wsadziłem wniego juz koło 5tys ;/ i nie mam zamiaru wiecej :| no ale z tą mocą to chyba bedzie trzeba ogarnąc :mad2: :mad2: podpowiesz od czego zacząć ?
-
Dolnośląskie
Dokładnie ;)
-
Sonda Lambda
Witam koledzy, ja mam ciagle bląd P430, ale nie moge nigdzie znalezc gdzie takowa sonda ktora odpowiada za błąd sie znajduje, mozecie mo jakos z tym pomóc ? mam bmw e90 320i 07/2005
-
BMW E90 320i spadek mocy przy wysokich temperaturach
kolego to od czego bys zacząl ?
-
E90 320i Katalizator
i znowu zapalil sie ten zasrany chceck ;/ to autoo mnie juz doprowadza do szału, nigdy nie mialem tyle problemów z autem co z tym modelem ;]
-
BMW E90 320i spadek mocy przy wysokich temperaturach
Może jednak warto go zmienić?
-
BMW E90 320i spadek mocy przy wysokich temperaturach
no wlasnie przymierzałem sie do wymiany przeplywomierza lub cewek zapłonowych, i teraz nie wiem ktore wybrac. Czy tak jak kolega wyzej pisze czy postawic na przepływomierz ;/
-
BMW E90 320i spadek mocy przy wysokich temperaturach
nie wiem juz sam co o tym problemie mysleć... Kolego mam ipne ale narazie nie mam jak jej uzyc bo jestem za granicą a OBD i lapek w polsce zostały ;/
-
BMW E90 320i spadek mocy przy wysokich temperaturach
Tylko ja miałem robiony cały rozrząd i mam nowy łańcuch ( chyba)
-
BMW E90 320i spadek mocy przy wysokich temperaturach
opisze jeszcze raz moj problem z brakiem mocy. Wiec tak ; z samego rana nie katuje mojego auta bo silnik jeszcze nie zagrzany itp, ale jak juz sie zagrzeje to gdy wciskam do konca pedał gazu to czuc jakby cos go trzymalo i bardzo wolno sie rozpędza. Lecz gdy popuszcze pedał do pozycji pionowej odczuwam jakby sie troszke lepiej zbierał tylko musze trzymac pedał ledwo co wcisniety ;/ i do tego w pozycji ktorej "trzyma cos autko" mrugają mi swiatła i czasami ludzie myslą ze mrugam im bo policja stoi :D dlatego myslałem ze to wina cewek, swiece mam wymienione jakies 5kk temu. Myslisz ze to mogą byc objawy przepywki ? ozdrawiam kszyhu
-
BMW E90 320i spadek mocy przy wysokich temperaturach
u mnie nie ma zadnych błędów (sprawdzane ipną) dlatego postawiłem na początek na cewki, myslisz ze to trafna diagnoza ?
-
BMW E90 320i spadek mocy przy wysokich temperaturach
kolego jak doszedłes do tego ze to termostat jest winny ?
-
BMW E90 320i spadek mocy przy wysokich temperaturach
teraz mam zamiar wymienic cewki zaplonowe bo troche przeszperalem forum i wskazuje ze to cewki padły, a czasami mam tak, że jak podjezdzam do swiatel na "luzie" to auto potrafi samo zgasnąc. Wiec zaczynam od cewek. ps. może ktos polecic jakies cewki warte uwagi ?
-
Dolnośląskie
Kolego w Bolesławcu ul.staszica są dobrzy mechanicy ;) robiłem u nich swoją betę i też uszczelniacze :)
-
E90 320i Katalizator
nie wiem czy rozwiązałem problem ale wczoraj sam zgasł mi check :| oleju nie bierze, mam wymienione uszczelniacze zaworowe i odme około 20tys km temu. dodam ze ciagle mam zalożony emulator na sondzie. czekam kiedy sie zapali bląd i bede dalej myslał i kombinowal narazie nic nie ruszam bo deska czysta :D
-
E90 320i Katalizator
Założyłem jeden emulator na sondę za katem patrząc od przodu. Usunąłem błąd i za parę km znów ten je***y check się pojawił. Mam jeszcze jeden emulator to może założyć na drugą sondę? Albo sonda już do wymiany :mad2: Macie jakieś pomysły na ten ciekawy przypadek? Pozdrawiam kszyhu
-
BMW E90 320i spadek mocy przy wysokich temperaturach
??
-
E90 320i Katalizator
a moze mi ktos wyjascic moj problem ? natomiast usunalem błędy od sondy p0430 i pojechalem do niemiec 700km i nie miałem zadnego błędu przez całą trase. Jechałem ciagle 180km/h. Lecz gdy pojechałem do pracy 25km to zapalił mi sie check i ten bląd powrócil. Jezdze do pracy nie szybciej jak 100kmh bo nie ma gdzie wyciągnąc wiecej , zauwazylem tez ze ten błąd wyskakuje jak mam wysoki bieg a niskie obroty i dodam gazu. :mad2: :mad2: nie wiem moze cos z cewkami swiecami ? silnikiem ? pozdrawiam kszyhuu
-
E90 320i Katalizator
no własnie na podstawie tych filmików postawiłem najpierw na emulatory na sondy :)