Treść opublikowana przez Kszyhuu
-
320i - problem z olejem
kolego dałes sobie rade z tym problemem ?
-
Bierze olej Kopci na niebiesko
dzisiaj po otwarciu maski zauważyłem że mam mokre wokół korka wlewu oleju, tak jakby olej delikatnie wypychało. Czy to ma jakis związek z odmą ? tzn ze może byc zapchana i olej wycieka najsłabszym miejscem ? ;| http://speedy.sh/XMUCa/12277341-1101690886508858-1718437119-n.jpg
-
Bierze olej Kopci na niebiesko
odma juz zamówiona i jest w drodze. czy zalecana jest tez wymiana oleju w raz z odmą ?
-
Szarpanie na zimnym
Wie ktoś może coś na ten temat ? :| Bo to zaczyna się robić wkurzajace ;/ I zauważyłem że to zaczyna się dziać też po ruszeniu z spod świateł ;/
-
Szarpanie na zimnym
u mnie na komputerze jest mikrofilter, i mam benzyne to nie jest DPF ?
-
Bierze olej Kopci na niebiesko
Czyli zalecana jest wymiana odmy na początku? ;)
-
Szarpanie na zimnym i trzęsienie budą 318i n42
kolego znalazłes przyczyne ?
-
Bierze olej Kopci na niebiesko
dotego dzisiaj odkręciłem korek wlewu oleju, i nie wiem czy sie bać czy płakać. Może ktos powiedziec co oznacza ten dzwięk >? dodam jeszcze że powietrze zaciąga a nie wypycha.
-
Szarpanie na zimnym
Kod błędu to 10741
-
Szarpanie na zimnym
Ohh nie wiedziałem dzięki za info ;) a masz może jakiś kontakt do nich? ;)
-
Szarpanie na zimnym
Numeru nie pamiętam,ale związany był z katalizatorem, alepodam numer błędu później
-
Bierze olej Kopci na niebiesko
Dzisiaj mi pokazało że mam pełny stan oleju a za parę minut że muszę dolać oleju ;| może to czujnik oleju do wymiany?? Dodałem około 0,7 litra i pokazało full
-
Gdzie jest odma ?
Sorry nie znam się zabardzo ;)
-
Gdzie jest odma ?
więc musze wymienic całą odme czy separator ? bo na alledrogo.pl znalazlem jakies dwa rodzaje i nie wiem dokładnie co mam zamówic ;| moze mi ktos podeslac linka co mam kupic dokladnie ?
-
Gdzie jest odma ?
jest to do zrobienia na podwórku ?;D
-
Gdzie jest odma ?
zrobił ktos może jakis turtiorial do tego ?
-
Gdzie jest odma ?
Witam, pytam ciagle kolegów z forum gdzie znajde odme bo nie moge jej sam zlokalizować i nie mogę znalezć zadnego postu dotyczącego mojego problemu. Wieć zapytam jeszcze raz :D gdzie znajduje sie odma ? tam gdzie w bmw e46 ? ;>
-
320i - problem z olejem
emiln rozwiązałes problem ze zjadaniem oleju ?
-
Szarpanie na zimnym
Ja usunąłem i po paru kilometrach znów soe pojawił...
-
Szarpanie na zimnym
I świeci mi chek błąd to coś z katalizatorem. Stało się to zaraz po zatankowabiu paliwa
-
Szarpanie na zimnym
Mam problem z szarpaniem na zimnym silniku. Zawsze po nocy ( stoi w garażu) wyczytałem że mogę mieć problemy ze sprzęgłem, układem dolotowymlub cewkami . Dodam że sprzęgło chodzi idealnie więc to raczej bym wykluczył. Jakieś pomysły? Dodam że tylko na zimnym silniku tak się dzieje po dodaniu gazu jakbruszam samym sprzęgłem to nie ma nic rusza płynnie. Szarpie jakby miał zaraz silnik wyskoczyć
-
Bierze olej Kopci na niebiesko
Kolego A tak na poważnie to chciałbym dostać jakąś wskazówkę od czego zacząć. Chwilowo na komputerze pokazuje mi ze mam poniżej połowy stan oleju, a minęło 1400 km. Mam zacząć od odmy czy odrazu robić uszczelniacze. Pozdrawiam
-
Bierze olej Kopci na niebiesko
Kolego przeczytaj dokładnie mój post od samej góry do samego dolu. I pokolei dodawaj kolejne posty ktore napisałem. Następnie przeanalizuj wszystko i bedziesz wiedział o co mi chodzi :)
-
Bierze olej Kopci na niebiesko
no własnie nie jestem na sto procent pewny ile wziął mi oleju bo podniosła sie kreska a minęło 1400 km :/ a dzisiaj widziałem że mój tłumik jest z pary wodnej
-
Bierze olej Kopci na niebiesko
dzisiaj zauwazyłem ze podniósł mi sie poziom oleju o jedną kreske. sprawdzilem to jak stałem na parkingu ;/ co robic !! :( muslicie że mam zacząc od uszczelniaczy ?