Treść opublikowana przez bieliq89
-
E36 compact zawias
W touring mam czysta serię czyli fabryczne sprężyny + bilstein b4 i jest koza trochę ale tak zostaje póki co, do cabrio na wiosnę wleci bilstein b8 + eibach pro kit. MTS dużo osób chwali, wśród budżetowych gwintów najlepszy podobno.
-
E36 compact zawias
Jak niższe sprężyny to tylko razem ze sportowymi amortyzatorami. Miałem sprężyny H&r bodajże 35/20 (nieduże obniżenie) na seryjnym amorku i był dramat po dwóch tygodniach wróciłem na serię. Edit: Dodam jeszcze że amorki były nowe bilstein b4 i nie dawały rady.
-
E36 323i Sedan, prawie GT
Kawał dobrej roboty! Pozdrawiam kolegę z tego samego miasta :cool2:
-
328i Cabrio M-Technic Avusblau 1998
To auto Paula Walkera o ile się nie mylę i miał chyba 4 sztuki, wszystkie poszły na licytację. Ta jedna była w dziewiczym stanie. Powstało mało sztuk i chyba tylko na USA. Edit: 5 sztuk jednak miał :D
-
328i Cabrio M-Technic Avusblau 1998
Po co ta klima w cabrio :-) lepiej w miejsce klimy jakiś kompresor i będzie m :-P
-
328i Cabrio M-Technic Avusblau 1998
Widzę ze zdjęć że B8 wpadły nic nie pisałeś o pracach w zawieszeniu :wink: Jak już na grubo lecisz to nie myślałeś o eisenmann przynajmniej na końcowym? :twisted:
-
Zawieszenie 318is
Jest to średnia półka, poczytaj opinie niekoniecznie użytkowników BMW, trochę tego jest. Ewentualnie jeszcze poszukaj odpowiednika amortyzatorów m-technic i wtedy eibach, ale bym wolał chyba kupić cały zestaw. Najlepiej eibach B12. :D
-
Zawieszenie 318is
Może coś takiego: https://www.jdl-performance.com/sklep/zawieszenie-sportowe-ap-sp20-306-bmw-3-e36-09-1990-12-1998-318-is.html B4 + sprężyny HR -30 miałem i nie polecam tego amorka ze sportowa sprężyną, słabo to jeździło. Lepiej b6 a najlepiej B8. B4 + seryjna sprężyna jak najbardziej polecam. Pozdrawiam.
-
328i Cabrio M-Technic Avusblau 1998
Widzę że na starej feldze jeszcze latasz. :P
-
ZAKUP e36 PORADY OPINIE
E36 328i vs i30N
-
320i Cabrio Cosmosschwarz
Znajomy ma 535i świetne auto, ale to już inne emocje jak w e36 i podobnych autach z tej epoki. Nie czuć tego feelingu jak to nazwałeś. Nie zapomnę jak kiedyś kolega mnie przewiózł E30 170km banan był niesamowity. Co muszą czuć ludzie mający E36 M3. :D
-
320i Cabrio Cosmosschwarz
Ciężko trafić żeby całe wyposażenie było jak się chce. :wink: Jasne wnętrze na lato robi fajna robotę, ale na co dzień bym chyba nie chciał. :wink: Twoja jest absolutny kozak ma pełen mpak i 2.8 :cool2: Jeszcze dwa spostrzeżenia z innej beczki. Pierwsze to opona 225/50/16 daje fajny efekt na styling 30. A drugie to skrzynia manual w BMW coś pięknego jak te biegi wchodzą. :D Może to dlatego że na co dzień jeżdżę automatem. :lol:
-
320i Cabrio Cosmosschwarz
Witam. Pragnę przedstawić nową bawarkę w rodzinie. W planach było robienie touringa na auto weekendowe. Jednak to nie ta buda, a i w wygląd trzeba by wiele włożyć $ i czasu. Udało się znaleźć na spontanie cabrio w wymarzonej konfiguracji czarny lakier + białe wnętrze. Wobec silnika wymóg był jeden, ma być R6 pod maską. Wiadomo fajnie żeby było 2.8 ale w ładnym stanie z tym silnikiem to trzeba już sporo wyłożyć, a do szaleństw służyć nie będzie. Auto całe w oryginale poza radiem i takie już pozostanie bez żadnych zmian. Marzenia trzeba spełniać :) , a tych aut jest już coraz mniej w ładnym stanie i cena leci w górę. Poniżej rozkodowany VIN: Vehicle information VIN: WBABJ31050ER06344 Prod. Date: 1995-10-23 Type: 320i Series: E36 (3 Series) Body Type: Convertible Steering: Left Hand Drive Engine: M52 Displacement: 2 Power: 110kw / 150hp Drive: HECK Transmission: Manual Colour: Cosmos-schwarz (303) Upholstery: Leather Montana casual/light grey (P7TH) Comfort and interior equipment S481 Sports seat S494 Seat heating driver/passenger S473 Armrest front S428 Warning triangle and first aid kit Multimedia S669 Radio BMW Business RDS Driver assistance and lightning S542 Check Control S556 Outdoor temperature indicator S510 Headlight vertical aim control S520 Fog lights Wheels and drive S243 Airbag for front passenger S255 Sports leather steering wheel Environment and safety S801 National version Germany/Austria S314 Door mirror, driver lock, heated S388 Softtop, black S398 Softtop, electromech. semiautom. S806 Third stoplamp S305 Remote control for central locking S341 Bumpers completely in body colour S380 Hardtop-preparation S818 Battery master switch Parę zdjęć na szybko (z czasem coś lepszego wleci):
-
Wymiana oleju w skrzyni automatycznej e36 323 touring
Ja wymieniałem i nic złego się nie wydarzyło że skrzynią. :)
-
328i Cabrio M-Technic Avusblau 1998
Można wiedzieć jaki koszt za taki ładny egzemplarz?
-
Drżąca kierownica
Sprawdź hamulce mogą być tarcze krzywe lub któryś zacisk do regeneracji bo nie odbija. Może być też maglownica do regeneracji.
-
Jakie amortyzatory do E36
Sachs, Bilstein B4, kyb - w takiej kolejnosci, reszta szit.
-
3xx. Opony i felgi.Czyli wszystko o kółkach.
205/55/16 będą bardzo dobre. Na tamtych to by taczka była.
-
[M52B20] Wskazówka temperatury na czerwonym polu.
Niesprawna wiskoza.
-
E36 Turas 2.0, Pierwsze moje BMW :)
Po regeneracji maglownicy na początku ciężko chodzi kierownica. Po takim zabiegu zawsze ustawia się zbieżność. Drogo Cię skosili za używany magiel. Olej można było lepszy zalać w tej cenie. Wybacz że to pisze ale nie daj się tak kosić.
-
E36 Turas 2.0, Pierwsze moje BMW :)
Podziwiam i szanuję za zapał do pracy. Jeśli to ma być daily no to dlaczego nie, chociaż wolałbym bez gazu kupić. Trzymają cenę te auta za swoją dałem prawie 5 lat temu 8k z opłatami ze Szwajcarii 200k oryginalne. W renowację mechaniczną włożyłem 8k. Obecnie już nie jeździ jako daily, czeka na renowację wizualną. Przenieś post do działu "galeria-nasze samochody". Podejrzyj jak koledzy marcars, k3mot, blinket ,działaja bądź działali z autami to będziesz miał większy pogląd jak to powinno wyglądać. Pozdrawiam.
-
E36 Turas 2.0, Pierwsze moje BMW :)
Trochę dziwne podejście do tematu. Kupić gruza i pakować 15k, a to może być mało. Jeszcze zależy jaki efekt chcesz uzyskać. Można odrazu dorzucić 15k i kupić w miarę ogarnięte 2.5 lub 2.8, a 2.0 to w ogóle już perełkę można by było dorwać w tej kwocie. Mimo wszystko powodzenia w modach. Ile za auto dałeś?
-
E36 i Swap.Wszystko co dotyczy zmiany silników na inne.
z 3.0d
-
3xx. Opony i felgi.Czyli wszystko o kółkach.
http://felgenkatalog.auto-treff.com
-
[E36] Problem po regeneracji magla
Troszkę się rozchodziło ale nie za wiele.