Treść opublikowana przez bary_kent
-
jakie głośniki do bmw e46
Fajnie gra. Chcę przez zimę zmienić przednie głośniki u siebie z tym że na pewno zostawię seryjne radio - szału nie będzie, ale priorytetem jest dla mnie sterowanie w kierownicy i fabryczny wygląd. Czym wyciszałeś drzwi? Pamiętasz ile zużyłeś mat wygłuszających?
-
jakie głośniki do bmw e46
To jest druciarstwo - śmiech i rozpacz.
-
[E46 Touring] Grzanie tylnej szyby
Wg realOEM http://www.realoem.com/bmw/showparts.do?model=AX71&mospid=47664&btnr=65_0636&hg=65&fg=30 antena w zależności od dodatków może być w kilku miejscach. Antena na dachu to może być antena telefonowa http://www.realoem.com/bmw/partgrp.do?model=EL91&mospid=47671&hg=84&fg=50.
-
[E46 Touring] Grzanie tylnej szyby
Grzeją tylko poziome. Antena radiowa jest w bocznej lewej szybie, a to co na dachu czasem wystaje to antena od GPS.
-
e46 320d 136KM nagły ubytek mocy (brak turba)
Czemu nie piszecie po polsku, używając polskich znaków? :cry2:
-
Rano dymi i nie równo pracuje
Poprawnie probówką. Niebieski dym oznacza łykanie oleju. Sczytaj błędy będzie wiadomo coś więcej.
-
Chcę kupić. E46 porady,opinie pytania
U mnie poniżej 12 litrów to jazda na emeryta po autostradzie. Normalne spalanie w trasie to ok. 13,5. 16 litrów łyka gdy jeżdżę bardziej dynamiczniej lub w mieście.
-
wbabn51090jt70375 - obejrzany
bary_kent odpowiedział(a) na Adalbert407 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażSzpital to nie tylko lekarze. W sumie to ich jest chyba najmniej.
-
wbabn51090jt70375 - obejrzany
bary_kent odpowiedział(a) na Adalbert407 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażJeżeli nie przeszkadza tobie, że sprzedawca rażąco zaniżył przebieg auta to jedź oglądaj. Ogólnie ulepione.
-
[E46] CUP HOLDER
Tylko żeby to razem pasowało i dało się włożyć w konsolę środkową to musisz dokupić jeszcze uchwyt na monety (112,57 zł)
-
e 46 WBAEV51030KM66316
bary_kent odpowiedział(a) na hipek721 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażByć może. Dla mnie wygląda to trochę jak wiejski tuning.
-
e 46 WBAEV51030KM66316
bary_kent odpowiedział(a) na hipek721 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażDla mnie dziwne są światła i kierunkowskazy. Lampy wyglądają jak nieoryginalne - jasne wnętrza reflektorów - nie spotkałem się z takimi. Sprzedawca nie pokazuje również komory silnika, oczywiście może to nic nie znaczyć, a może być wprost przeciwnie.
-
Mandat a termin zapłaty
Komornik i tylko 20 zł? Na pewno to był komornik? Wydaje mi się że najpierw ściągają poprzez pracodawcę, potem urząd skarbowy, a komornik na samym końcu jeżeli w ogóle. Wracając do tematu, na zapłatę masz 7 dni, ale nic się nie stanie jeżeli zrobisz to 8. dnia czy nawet 14. Nie mieszkamy w Niemczech, u nas wszystko musi nabrać "mocy urzędowej".
-
[e46] Problem z nawigacją mk4
Nie zmienia to faktu, że dokładność map jest słaba, a grafika nie powala.
-
Opony run flat całoroczne
Zainwestuj w drugi komplet felg. Wyjdzie lepiej. Opony całoroczne są słabe, głośne i na pewno nie trzymają tak dobrze jak nawet byle jakie zimówki. Natomiast częsta zamiana run flatów niszczy je.
-
Spalanie E53 4.4 V8 z LPG
Komputer nie pokazuje dokładnie. Po urlopie w górach wyliczyłem, że moje auto (2,5, automat) spaliło ok. 16,5/100 km, nie wliczając w to dojazdu. Sama jazda podczas urlopu.
-
Chcę kupić. E46 porady,opinie pytania
Handlarski slang. Dla niewtajemniczonych jest jak makaron na uszy.
-
Spalanie E53 4.4 V8 z LPG
Cooooo? To ty sam jeździłeś - na pusto? Mi po górach moja trójka też ok. 16 gazu wciągnęła. To jak to ma się do twojego auta, jego masy etc?
-
E46 320i 2.2 CE01453
bary_kent odpowiedział(a) na Adekk temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażPodepnę się pod kolegę wyżej, sprzedawca za bardzo konfabuluje, ale ogólnie jest ok. Na pewno przebieg jest zaniżony, dlaczego? Jeżdżę trzecią beemką, i jazda tym autem to czysta przyjemność. Obecnym egzemplarzem - nie wiem kiedy - od czerwca br. zrobiłem ok. 7 tys. Nie jestem przedstawicielem handlowym, nie użytkuję auta służbowo, ot po prostu jeżdżę w miarę potrzeb. Do pracy, do sklepu, ot tak - wychodzi ponad 21 tys. rocznie. Takich jak ja jest zdecydowana większość. Jedź oglądać, nie napalaj się.
-
e46 M3 WBSBL93462JR15508 Żyrardów
bary_kent odpowiedział(a) na Fatso temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażDokładnie jak napisałeś. M3/M5 zachowane w oryginale, w doskonałej kondycji tylko zyskuje na wartości. Poza tym M3/M5 to sportowe auto do jazdy na codzień. Seryjny diesel zawsze pozostanie dieslem, niezależnie od tego ile "koniów" wyciągnie z silnika.
-
System Audio w e46 - problem z głośnikami
Innego nie ma. Czekam na długie zimowe wieczory, rozbieram tapicerkę i "wiercę" dziury u siebie.
-
E39 530i, 2002 Zuzela WBADT61090CJ56978
bary_kent odpowiedział(a) na miketcho temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażJedź, oglądaj i targuj. Pamiętaj, że w aucie na pewno będzie coś do zrobienia. Samego oleju do silnika tylko 6,5 litra + filtry. Wychodzi spora suma, ale być może warto.
-
E39 530i, 2002 Zuzela WBADT61090CJ56978
bary_kent odpowiedział(a) na miketcho temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażKoszt rejestracji auta to ok. 3000-3500 zł, w zależności od jakiej kwoty będziesz płacił akcyzę.
-
System Audio w e46 - problem z głośnikami
Wymiana głośników niewiele da. Panowie inżynierowie nie popisali się i głośniki "powiesili" na tapicerce. Przeszukaj forum jest kilka tematów o audio w e46.
-
E87 inspekcja hamulcy
Kolego sorry za OT, ale w dopełniaczu liczby mnogiej używamy "hamulców", niż jak podałeś błędnie "hamulcy". Popraw temat. O dalszych błędach nie wspomnę.