Treść opublikowana przez bary_kent
-
BMW E46 WBABM310X0EZ69771
bary_kent odpowiedział(a) na wisnia8922 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażZaczynamy robić OT z wątku. W przypadku drobnych handlarzy, których jest najwięcej, jazda po auto i powrót na kołach jest jak najbardziej opłacalny i możliwy - sam znam takich kilku. Wynajęcie lawety na 1 auto nie opłaca się, chyba że ciągniesz 2 (laweta+przyczepka) kupione taniej (np. bez TUVu). Co do dużej pojemności i fotelika... Nie można generalizować - ja kupiłem 325i jako dupowóz do miasta i właśnie do wożenia dziecka. Nie jestem handlarzem - sprowadziłem kilka aut (w 2004 na handel) i po 11 latach kolejne dla siebie.
-
BMW E46 WBABM310X0EZ69771
bary_kent odpowiedział(a) na wisnia8922 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażAuto mogło przyjechać na żółtych blachach. W PL sprzedawca za 40 zł kupuje oryginalne niemieckie tablice, tylko bez naklejek, i jeździ wykupując oc na VIN. Minus tego jest taki, że auto nie jest nigdzie zarejestrowane - 500 zł mandatu.
-
Pierwsze BMW - co kupić ?
Kolego zrozumiałem to tak jak napisałeś. W pierwszym poście nie pisałeś nic o e36 kontra młodsze auto innej marki. Co do reszty oczywiście masz rację. Post Anjas dotyczył pytania o e36 do 7 tyś. - moim zdaniem da radę kupić coś takiego, a jak auto zachowuje się podczas zderzenia to całkiem inna sprawa. Poza tym powołując się na octavię trochę bajerujesz. Octavia to inna generacja samochodów - e36 wprowadzono na rynek w 1990 - octavię w 1996. Mówię tu oczywiście o I generacjach - tym samym korzenie beemki tkwią w latach 80! Porównaj jak e36 "składa" się ze skodą favoritką lub astrą I gen - autami opracowywanymi w tym samym czasie. Tu bmw nie ma konkurencji, oczywiście zaznaczając że jest to auto klasy premium i konkurencję miało wśród innych aut: audi 80 B4 czy mercedes W202.
-
Jak można zmienić brzmienie samochodu
Taaaaaa na pewno takie bajki to tylko na 1 kwietnia.
-
Chcę kupić. E46 porady,opinie pytania
I progi w drugiej parze drzwi - na wysokości fabrycznych zaślepek drzwi.
-
Pierwsze BMW - co kupić ?
Ad. 1. Podczas wypadku składa się jak każde inne auto z tej dekady, rzekłbym że nawet mniej- w końcu to auto klasy premium. Ad. 2. Przy tym założeniu to należy kupować tylko nowe, wszak stare e46 to też skarbonka. Należy kupować z głową.
-
Co to za felga? Jaki model i czy oryginal?
To nie OEM Bardzo podobna do WZ44 http://www.bmwstylewheels.com/bmw/44
-
Zestaw narzędzi do E46 - jaki?
Kolego o czym piszesz. Bardzo dobre narzędzia. Bez porównania do polsko-chińskich yato/toya.
-
e46 320cd DREZNO VIN:WBABV51080PN07786
bary_kent odpowiedział(a) na sk8teusz temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażNie zrozumiałeś mnie. Jako auto drugie lub kolejne alfa jest przecudowna. Ale jako codzienny, jedyny dupowóz nie kupiłbym. I nie dlatego że mam uprzedzenia, ale mam po prostu mam doświadczenie. A brera :) nie ma piękniejszego coupé.
-
e46 320cd DREZNO VIN:WBABV51080PN07786
bary_kent odpowiedział(a) na sk8teusz temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażBez przesady. Alfy są śliczne - ale nie odważyłbym się kupić :)
-
E90 320d 2009r. Dla przestrogi WBAPN31060A229144
bary_kent odpowiedział(a) na Radson24 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażPrzed liftem na pewno.
-
Zestaw narzędzi do E46 - jaki?
W tej cenie nie jest to możliwe.
-
Zestaw narzędzi do E46 - jaki?
Sorry panowie, ale jak chcecie wydać prawie 600 zł za wątpliwej jakości narzędzia firmy toya, to znaczy że nie szanujecie swoich pieniędzy. Polecam klucze wurth serii zebra. Ten zestaw http://media.wuerth.com/stmedia/shop/catalogpages/LANG_pl/1386383.pdf za 500 zł. Owszem są drogie - chociaż z zestawami toya wcale nie mocno droższe, ale warte są swojej ceny. Światowa marka, doskonała jakość i te narzędzia kupuje się raz. Z narzędziami yato/toya mam złe doświadczenia - są marnej jakości. Używając sporadycznie są w miarę, jednak wolę dopłacić 150-250 zł i mieć coś porządnego.
-
jakie głośniki do bmw e46
Na szczęście mam fabrycznie wyciągnięty przewód do ipoda. Minus tego rozwiązania jest taki, że raz to działa innym razem nie. Nie znam żadnego dobrego elektryka który zechciałby to naprawić.
-
Alkomat Jaki kupić ?
bary_kent odpowiedział(a) na ambience temat w Bezpieczeństwo w ruchu drogowym, techniki bezpiecznej jazdyMądra i rzeczowa odpowiedź. :cool2:
-
[E46 Touring] Grzanie tylnej szyby
Mylisz się. Po co te pionowe paski są w kombi?
-
jakie głośniki do bmw e46
Dla mnie to już za duża kombinacja. Szybciej i lepiej będzie gdy pod seryjne radio podłączę XCARLINKa.
-
Pierwsze BMW - co kupić ?
Sądzę inaczej. E36 to już stare auto, może się podobać, może być dobrze wyposażone, jeżeli dziewczyna nie będzie celowała w szczególne modele, to przyzwoite 316 kupi. Obsługa tego auta będzie kosztowała podobne pieniądze co golf czy inny opel. Zamienników części obecnie jest dużo. Są lepsze lub gorsze ale kupując te ze średniej półki, nie ma obawy żeby zmieniać je po pół roku.
-
Alkomat Jaki kupić ?
bary_kent odpowiedział(a) na ambience temat w Bezpieczeństwo w ruchu drogowym, techniki bezpiecznej jazdyAbsolutnie. Nikogo nie uszczęśliwiam i nikogo nie próbuje nawracać. Życie mnie nauczyło - takie mam podejście. Polemizowałbym z Tobą - nie pijesz i nie potrzebujesz alkomatu. Picie alkoholu dla smaku :norty: Załóżmy że masz rację - czasami, wieczorem dla smaku pijam różne alkohole, i rano nie ma potrzeby używania alkomatu - picie w ciągu dnia i tłumaczenie tego smakiem to pierwsze oznaki choroby. Nikogo nie próbuję nawracać, ale dużo wiem o alkoholu i alkoholizmie.
-
Pierwsze BMW - co kupić ?
Kompaktową trójeczkę to i dla siebie bym kupił - po prostu cholernie mi się podoba. Podobno 3 compact to nie bmw ;) - taki żart. Wybierz się pooglądać auto z kimś kto ma pojecie i mechanice i o bmw.
-
jakie głośniki do bmw e46
Rothe46 dzięki za podpowiedź. Jeżeli będę zmieniać to pozwolę sobie zadać Tobie jeszcze kilka pytań.
-
Alkomat Jaki kupić ?
bary_kent odpowiedział(a) na ambience temat w Bezpieczeństwo w ruchu drogowym, techniki bezpiecznej jazdyNie masz racji, po pierwsze w Polsce możesz mieć do 0,2 ‰, po drugie nie musisz pić - jeżeli twierdzisz że jest inaczej to masz problem alkoholowy.
-
Pierwsze BMW - co kupić ?
Narażę się chłopakom, ale moim zdaniem powinnaś znaleźć (za ok. 6-7 tyś). fajne e36 compact. Jednak musisz się liczyć z tym że za 700 zł rocznie to ty tego samochodu nie utrzymasz.
-
jakie głośniki do bmw e46
Wiem, że pod seryjny radiem będzie słabo, ale na pewno o niebo lepiej niż obecnie. Poza tym jeden z głośników zaczyna "pierdzieć" więc trzeba wymienić oba. Skoro mam wymieniać to od razu wygłuszę sobie drzwi.
-
Alkomat Jaki kupić ?
bary_kent odpowiedział(a) na ambience temat w Bezpieczeństwo w ruchu drogowym, techniki bezpiecznej jazdyPanowie ile wy chlejecie, że inwestujecie po 1,5k na alkomat? Może zastanówcie się czy to nie choroba. Wyjścia są dwa: nie pić lub pić i nie jeździć.