Witam, jako nowicjusz w świecie bmw chciałbym zapytać użytkowników X1 o stosowanie bądź nie stosowanie w/w produktu. Znalazłem na internecie dodatek do diesla (w moim przypadku 2.0 diesel, 143km) i chciałbym zapytać, czy jest sens kupować ów dodatek i wlewać go do baku. Zalety, wady, ktoś jest w stanie się wypowiedzieć? https://allegro.pl/oferta/oe-bmw-diesel-additiv-dodatek-do-paliwa-100ml-9413030409