Do auta dostałem również manetke do tempomatu i sprzedajacy stwierdził że po zamontowaniu nie działała multimedialna koerownica. Czytałem gdzies na forum ze to mozliwe poniewaz manetka nie była dobrana do wyposazenia auta. Chciał bym wiedziec czy mozna w ncs wykodowac tempomat, jesli tak to w jaki sposób. Dziekuje za szybką odpowiedź p_s88
Witam, jestem nowy na tym forum wiec prosze o wyrozumiałość. Posiadam problem z tempomatem a mianowicie nie mam manetki ale poprzedni własciciel dograł(dokodował) tempomat teraz kazdorazowo po uruchomieniu silnika wyskakuje bład tempomatu. Czy jest mi w stanie ktos pomuc(opisac jak w ncs) usunac zempomat. Z góry dziękuję za za pomoc. Moje auto to bmw e84 xDrive23d z 2009 roku.
2 odpowiedzi
Powiadomienie o plikach cookie
Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.