Treść opublikowana przez czarek
-
co daja tuleje wachacza od M3??
nie zakladam nowego tematu bo nie ma sensu... wymienilem amortyzatory i sprezyny, gorne mocowania, sworznie, tuleje M3, koncowki drazkow i kierownica drzy od ok 80km/h bardzo odczuwam nierownosci jezdni na kierownicy jadac po niemieckiej autostradzie nie odczuwalem takich drgan lecz wibracje calego auta!! napewno jeden drazek ma minimalny luz, ale diagnosta powiedzial ze jest tak minimalny ze nie powinno to nmiec wplywu na drgania co moze byc przyczyna takich drgan>>?? rece mi opadaja czy te twardsze tuleje moga miec wplyw na takie odczucia nierownosci?? moze mechanik cos spierdzielil??
-
co daja tuleje wachacza od M3??
kupilem na allegro 55zl sztuka
-
co daja tuleje wachacza od M3??
laczniki takze wymienie na nowe ale nie bedzie jakis innych negatywnych skutkow??
-
co daja tuleje wachacza od M3??
wlasnmie kupilem i mam w domu jednak wolalem od 3.2 pytam co sie zmienmi w prowadzeniu zkladajac te od M3
-
co daja tuleje wachacza od M3??
zamowilem tuleje od M3 3.2, ktore odpowiadaja orginalnym, tyle ze sa cale zalane guma sprzedawca przyslal mi od modelu 3.0, czyli otwor przesuniety lekko w bok warto zakladac do seryjnej BMW?? co sie zmieni w prowadzeniu?
-
przerywanie w M43
guma ktora jest pomiedzy przeplywka a kolektorem
-
koncowki drazkow Hart czy NK??i inne elementy zawieszenia
witam mam taki wybor zamawiajac w sklepie internetowym Hart-41zl, Nk Germany- 46zl ktos mial doczynienia z tymi firmami? nie pamietam firmy poprzednich koncowek jakie zakladalem ale wytrzymaly mi 10tkm:( sworznie wachacza wybralem febi billstein-mysle ze dobra firma 50zl szt zastanawiam sie nad tulajami wachacza czy waarto przeplacic prawie 2 razy wiecej za tuleje od modelu M3?? febi zwykla- 30zl meyle M3 - 55 zl
-
przerywanie w M43
ogromne dzieki w imieniu kolegi diagnoza jak najbardziej prawidlowa :clap: byla niezauwazalna dziurka od spodu wielkosci kilku mm
-
przerywanie w M43
u Ciebie dzialo sie to takze tylko na 1 biegu??
-
przerywanie w M43
auto nalezy do kolegi 318 M43 nigdy nie mialo gazu itp lacznie 242tkm ruszajac na jedynce delikatnie dodajac gazu auto przerywa dodajac wiecej az szarpie, wrzucajac 2 juz problem znika, choc czasami sie zdarzy minimalnie to odczuc co to moze byc??
-
Tłumik sportowy do E36 328i
jezeli masz do przeznaczenia 300-400 zl to zostaw to co jest w KSR proponowali mi dedykowany do M52b28 tlumik koncowy, cena ok 800zl w EL-Tec'u podobnie tak jak slawo napisal poszukaj czegos uzywanego markowej firmy w 2.8 jest zbyt skomplikowany wydech aby zamieniac go od tak sobie na KM za 300zl
-
17" a ET
widzisz krzysiek to jest Twoje zdanie jednak nie kazdy mysli jak Ty aby auto mialo jako taki wyglad i jezdzilo niektorzy probuja wyroznic swoje auto stad powstal ten temat o doborze ET i ogumienia aby nie kombinowac z dystansami i przerobkami nadkoli nie porownuj mnie prosze z Panem Kaziem :evil: wypowiedziales sie na samym poczatku, dziekuje, ale po co sie powtarzam kilkukrotnie, robi sie OT
-
E36 kombi z allegro
vanos byl wymieniany w serwisie w Olsztynie i nadal halasowal jak dobrze pamietam, nie wiem co dalej bylo robione numer tel poprzedniego wlasciciela-504 116 683, mam nadzieje ze nie bedzie mial nic przeciwko jezeli go podalem
- 17" a ET
-
E36 kombi z allegro
auto forumowicza krzysztof325 bywa na forum, choc najczesciej go widzialem na streetracing.pl wystawial na allegro te amortyzatory bilstein B8 co ciekawe dzwonilem do niego tydzien temu i powiedzial mi ze amorki juz sprzedal, auto takze nr tel jest inny, mail takze, prawdopodobnie juz nowy wlasciciel usiluje sprzedac auto sporo n/t tego samochodu dowiesz sie na podforum BMW streetracing.pl sporo bylo inwestowane moim zdaniem ciekawe auto z potwierdzona moca i dobrym wyposazeniem, chcialbym swoje 328iT doprowadzic do podobnego stanu
- 17" a ET
- 17" a ET
-
17" a ET
czy ktos zakladal 17 calowe kola do E36 z ET 15?? mam delikatnie wygladzone ranty z tylu, z przodu seria, zawieszenie dosyc mocno obnizone ktos praktykowal??? felgi o ktore pytam maja 8 cali szerokosci, opony mialyby prawdopodobnie rozmiar 215/45/17
- jaki mam silnik?
-
Chiptuning - cy ktoś czipował e 39?
mysle ze ta przerobka wykonana bez innych ingerencji w silniku typu ostrzejsze walki, dolot, wydech itp w silniku wolnossacym nie jest zbyt oplacalna
-
Remont E30 TC BAUR -KotSylwester - zakończony
gratuluje profesjonalnego podejscia czekamy na dalsze efekty :)
-
Spala mi jednocześnie gaz i benzyne
jest taka mozliwosc znajomyy mial taki problem w golfie ze mieszalo pb z lpg musisz podjechac do gazownikow
-
Streetfighter 325 TDS - tuning
napisz jeszcze jakie odczucia w roznicy osiagow moze jakies pomiary
-
Jaka jest rónica miedzy 323 a 325?
ja wstawilbym caly silnik a kolektor dolotowy od starego
-
Pojemność układów E 36
1. 6,5l 2. 3.0 3. nie wiem 4. 1.7