Skocz do zawartości

czarek

Zarejestrowani
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez czarek

  1. tego compacta z pierwszego linka znam osobiscie auto zamulone przebieg orginalny minusem jest instalacja gazowa II gen bardzo malo jezdzil na benzynie przydaloby sie przeczyscic wtryskiwacze itp
  2. czarek odpowiedział(a) na czarek temat w E36
    przyczyna odnaleziona wadliwy byl jeden matrix na kompie bylo niby wszystko ok dopiero po wymianie na nowy auto zaczelo pracowac normalnie
  3. czarek odpowiedział(a) na czarek temat w E36
    nie jestem pewien czy to cewki ale zamierzam od sprawdzenia tego na benzynie wszystko dziala bez zarzutu na gazie auto czasami pracuje na 5 cyl przy wyzszych obrotach nie odczuwam jakiegos duzego spadku natomiast przy przyspieszaniu auto poszarpuje dosyc mocno bylem u gazownikow lecz nie mieli czasu na pelna diagnostyke wiem na 100% ze matrixy sa sprawne gazownik stwierdzil ze cewka, sonda lub brudne wtryski gazowe-te ostatnie juz sam zrobilem lecz nie ma zadnej poprawy gdy wykrecilem swiece na pierwszych trzech cylindrach byly bardziej czarne niz na innych czyzby sonda??
  4. czarek opublikował(a) temat w E36
    auto delikatnie poszarpuje, czasami jakby pracowala na 5 cyl chcialbym sprawdzic cewki mam zapasowe z 328 z 1996 roku moja BMW jest z pierwszej polowy 1995 czy beda pasowaly?? wizualnie wygladaja inaczej numery tych z 1995 roku 0221 504 004 1 703 227 566 numery tych z 1996r: 1 748 017 11 860 bede wdzieczny za pomoc
  5. czarek odpowiedział(a) na Beo temat w E36
    a czy czasami nie masz elektronicznego zegarka z termometrem?? :wink:
  6. czarek odpowiedział(a) na trempes temat w E36
    wypowiedzi jest niewiele kilka osob to robilo ale nikt nie opisywal konkretnie wad tej przerobki pewna osoba z tamtego forum oferowala mi taka przerobke za 150-200 zl - koszt samej robocizny sam ma to zrobione, z tego co pamietam to mowil o wzroscie ok 1,5-2 litrow spalania
  7. czarek odpowiedział(a) na trempes temat w E36
    link do strony http://www.bmw-syndikat.de/bmw-syndikat/archiv/ansaugbruecke/ zastanawia mnie roznica w spalaniu i ew wady przerobki nikt kto przerabial sie nie sprecyzowal
  8. ostatnio wymienialem cale zawiieszenie-amortyzatory sprezyny itp oraz wszystkie klocki i jeden tylny zacisk hamulcowy, wiem ze napewno hamulce sa minimalnie zapowietrzone bo czuje to podczas hamowania ale czy moze to byc przyczyna swiecenia sie kontrolek ABS ASC ??
  9. czarek opublikował(a) temat w E36
    w wakacje wymienilem zwykla klime na klimatronic klima swiezo napelniona, wszystko dziala bez zarzutu jednak gdy jest wlaczony sam nawiew to paruja szyby, tymbardziej gdy w aucie jest wiecej osob, trzeba wlaczac klime filtr kabinowy jest nowy wlaczajac nawiew na polowe ledwo co czuc powiew powietrza, wlaczajac max czuc delikatnie, jednak slychac wysokie obroty dmuchawy czy mozliwe ze zrobilem cos nie tak?? wszystkie lopatki zamykaja i otwieraja sie prawidlowo, nic sie nie zawiesza
  10. srednio 12-14 przy sekwencji rowna trasa 200 (Niemcy) - 15l
  11. czarek odpowiedział(a) na czarny2891 temat w E36
    co do Al-ko: mialem 3 lata temu astre gsi 16v, kupilem tam cale zawieszenie firmy weitec, przod skonczyl sie po 20tkm zalozylem pozniej przednie Al-ko, bardzo sobie chwalilem wspolpracowaly ze sprezynami -40mm i nic sie nie dzialo, auto bardzo dobrze sie zachowywalo o ile pamietam to sprzedawca zapewnial mnie ze jest to jakas pochodna firma billsteina,
  12. czarek odpowiedział(a) na czarek temat w E36
    do srodka nic sie nie dostalo wszystkie przewody raczej tez sa juz suche
  13. czarek opublikował(a) temat w E36
    moj kolega wracajac do domu w ulewe wjechal w dosyc kaluze, woda siegala do halogenow ma teraz problem z autem juz przejezdzajac przez ta wode odczul duzy spadek mocy, po chwili auto zaczelo pracowac na 3 cylindrach na drugi dzien normalnie odpalilo, pracowalo na 4 cyl, jednak po jakims czasie jest odczuwalny spadek mocy-znowu slabnie mysle ze pracuje teraz juz caly czas na 4 cyl jednak nie ma mocy co to moze byc?? podpinajac auto pod komputer wyskakuje miedzy innymi blad sondy lambda-czy to moze byc jej wina?? auto E36 318 M40 z gory dziekuje za pomoc
  14. czarek odpowiedział(a) na krasek temat w E39
    pomysl jak najbardziej trafiony moim zdaniem z ta przerobka kolektora sam sie nad tym zastanawiam bylo to troche opisywane na streetracing.pl, kilka osob z poznania to zastosowalo, wykres nalezy do auta jednego z nich tu jest niemiecki opis: http://www.bmw-syndikat.de/bmw-syndikat/archiv/ansaugbruecke/index.htm
  15. jezeli juz mowa o tej firmie to czy ktos uzytkuje drazki kierownicze teknorot?? zalozylem ostanio NK Germany i jeden wytrzymal 30km!!!, drugi 1000km
  16. czy po wymianie nagrzewnicy na inna musze odpowietrzyc uklad?? wszystkie przewody byly odlaczane i ulecialo troche plynu
  17. czarek odpowiedział(a) na czarek temat w E36
    jestem w trakcie wymiany deske juz wymontowalem, zostala jedynie nagrzewnica jedyne co mnie zaniepokoilo to roznica w pinach na obydwu kostkach w moim aucie, czyli wersja z klima, jest wiecej pinow moge przeslac zdjecia bede wdzieczny za jakakolwiek pomoc
  18. czarek odpowiedział(a) na czarek temat w E36
    auto sluzace jako "dawca" juz rozlozone :) do wymiany nagrzewnicy u siebie pewnie takze bede musial wyciagac cala deske, tak?? co to jest ten tzw grzebien??
  19. czarek opublikował(a) temat w E36
    byl podobny temat lecz o E39 mnie interesuje taka wymiana w swoim E36 mam cale auto, z ktorego moge wyjac wszystko co mi bedzie potrzebne mam u siebie manualna klime 95 rok wiem ze napewno musze przelozyc nagrzewnice i panel, ale co jeszcze?? bede bardzo wdzieczny za jakakolwiek pomoc
  20. czarek opublikował(a) temat w E36
    czy ktos probowal?? duzo jest z tym zabawy?? chcialbym zamontowac u siebie lecz nie chce czegos popsuc
  21. czarek opublikował(a) temat w E36
    problem zaczal sie jakis czas temu zmienilem amortyzatory, sprezyny przy okazji takze gorne mocowania mcpersona, odboje, sworznie wachacza, tuleje M3, koncowki drazkow wtedy kierownica zaczela drzec w zakresie 80-120km/h wczesniej tylko minimalnie przy hamowaniu kupilem koncowki stabilizatora, wymienilem takze tylne i przednie tarcze wraz z klockami zrobilo sie jeszcze gorzej :? auto od 80 wpada w bardzo nieprzyjemne i mocno odczuwalne wibracje pomiedzy 80-120 kierownice czasami wyrywa z rak czasami bardziej, czasami mniej kola byly kilka razy przekladane, wiec mysle ze to cos innego okazalo sie ostatnio ze mam minimalny luz na drazku, lecz dioagnosta powiedzial ze nie pownien miec na te drgania wplywu moze ma ktos jakis pomysl??
  22. mam skorzany podlokietnik i fotele Mpakiet, takze skora przyciera od strony kierowcy mnie takze to drazni niemilosiernie
  23. felgi napewno nie sa krzywe, przekladalem juz 2 inne komplety napewno kolnierz pasuje idealnie gdyz mialem same orginlane bmw
  24. E38 to piekne auto ale koszty utrzymania v12 bylyby spore, tymbardziej jezeli ma jezdzic jako taxi czyli wiekszosc w miescie

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.