Skocz do zawartości

cool_wicia

Zarejestrowani
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez cool_wicia

  1. moze wyrwiesz cos mlodszego :twisted2:
  2. http://www.tuv.feinstaubplakette.de/ tu jest strona ktora podaje ktora lkasa spalin, i pisze nowy brief pozycja 2,1 i 2,2 stary pozycja cu2 i cu3 powtarzam raz jeszcze gdzie te dane mozna dostac jak nie mam niemieckiego briefu????
  3. ale przypal :duh:
  4. cool_wicia odpowiedział(a) na mica00 temat w E36
    bono ty masz e30 a wiec lzejsza bude czyli autorowi bardzo to nie pomorze poydrofionka
  5. O jaki klucz Ci chodzi? zu 1 zu 2 i zu 3 w dowodzie niemieckim to po prostu do 1 do 2 i do 3 oznaczenia kodowe w niemieckim dowodzie rejestracyjnym chodzi mi o te cu2 cu3 jest to jak sprawdzic jak mam juz polski dowod bardzo tego porzebuje aby sie dowiedziec jak nalepka mi w niemczech przyslufuje
  6. witam skad wziac numer klucza ktory widnieje na niemieckim dowodzie rejestracyjnym????na polskich tego nie ma skad to wziac po numerze VIN da sie ????skad to wytrzepac chodzi o zu.2 zu.3 pozd
  7. cool_wicia odpowiedział(a) na czarny19 temat w E36
    spardz czy masz; ladowanie poziom elektrolitu jak masz mozliwosc to ciecz probowka do tego przystosowana ile bateria ma czasu??moze to juz jej koniec...
  8. a skad taka pewnosc???polskiej wodki w sklepach tez jestes pewien????
  9. cool_wicia odpowiedział(a) na machan temat w E36
    pierwsze slysze sam musze sprawdzic niech ktos inny tym czasem sie wypowie???
  10. dlaczego??? ja wiem ze to nie porazajaca moc ,ale dlaczego??? :think:
  11. kolega poleca bilsteiny produkowane w turcji. a jeszcze wczoraj byl post o amorach i byle negatywne opinie z tego co pamietam . ja mam od roku gazow KAYABA sa dobre
  12. cool_wicia odpowiedział(a) na adriano666 temat w E36
    tez b.dobra mysl,tez mino iz mam e36, e30 mi sie bardziej podobala jak mialem to byly czasy :obloki:
  13. :worried: ziemniak to ty?????
  14. cool_wicia odpowiedział(a) na ernesto temat w E30
    troszke wiecej cierpliwosci do szukania na przyszlosc :cool2: pozd
  15. cool_wicia odpowiedział(a) na adriano666 temat w E36
    i tak piszez ze auto bedzie z niemiec to szukaj na ebyu. pewnie cos trafisz ale ja bym dolozyl z 500
  16. cool_wicia odpowiedział(a) na adriano666 temat w E36
    bylo milion razy na co zwracac uwage przy kupnie :mad2: poszukaj :search: :search:
  17. cool_wicia odpowiedział(a) na ernesto temat w E30
    cos cieko szukales ernesto ,albo wogule nie szukales ja wpisalem opis kontrolek w forum i co ????a to http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?t=9506&highlight=opis+kontrolek nastepnym razem dobrze :search: nowy zawsze robi te same bledy :zlosc: :zlosc:
  18. cool_wicia odpowiedział(a) na ttomash temat w E36
    150-190 tys chyba kazdy z posiadaczy co ja mial krecil o jakies 100tys do tylu. :twisted2: niemcy kreca liczniki a polak mi powiesz ze przestal :duh:
  19. tez nie wiem ale mnie to nie odstrasza.olej zatwierdzony przez niemiecki TÜV wiec cos musi byc w nim :roll2:
  20. cool_wicia odpowiedział(a) na grzesiek82 temat w E36
    http://www.bmw-z1.com/VIN/VINdecode-e.cgi
  21. ja juz postanowilem i zaleje ten olej http://img292.imageshack.us/img292/1742/maxlife10w40zf1.jpg i niech silnik sie kreci :roll2: :mrgreen:
  22. tez idzie, pyros wali olej po frytkach :twisted2:
  23. kup KAYABA ja kupilem ro ktemu nie narzekam gazowe japonskie i niedrogie.
  24. cool_wicia odpowiedział(a) na Kicha temat w E30
    no czakamy :mrgreen: pozd

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.