Treść opublikowana przez cool_wicia
-
330 Coupe a podpięcie haka do przyczepki - profanacja?
moze wyrwiesz cos mlodszego :twisted2:
-
skad wziaz numer klucza ????WAZNE!!!!
http://www.tuv.feinstaubplakette.de/ tu jest strona ktora podaje ktora lkasa spalin, i pisze nowy brief pozycja 2,1 i 2,2 stary pozycja cu2 i cu3 powtarzam raz jeszcze gdzie te dane mozna dostac jak nie mam niemieckiego briefu????
-
330 Coupe a podpięcie haka do przyczepki - profanacja?
ale przypal :duh:
-
spalanie :)
bono ty masz e30 a wiec lzejsza bude czyli autorowi bardzo to nie pomorze poydrofionka
-
skad wziaz numer klucza ????WAZNE!!!!
O jaki klucz Ci chodzi? zu 1 zu 2 i zu 3 w dowodzie niemieckim to po prostu do 1 do 2 i do 3 oznaczenia kodowe w niemieckim dowodzie rejestracyjnym chodzi mi o te cu2 cu3 jest to jak sprawdzic jak mam juz polski dowod bardzo tego porzebuje aby sie dowiedziec jak nalepka mi w niemczech przyslufuje
-
skad wziaz numer klucza ????WAZNE!!!!
witam skad wziac numer klucza ktory widnieje na niemieckim dowodzie rejestracyjnym????na polskich tego nie ma skad to wziac po numerze VIN da sie ????skad to wytrzepac chodzi o zu.2 zu.3 pozd
-
problem z aku
spardz czy masz; ladowanie poziom elektrolitu jak masz mozliwosc to ciecz probowka do tego przystosowana ile bateria ma czasu??moze to juz jej koniec...
-
wymiana oleja pytanie. polsyntetyk shell,valvoline ????????
a skad taka pewnosc???polskiej wodki w sklepach tez jestes pewien????
-
Dziwna Sprawa M40
pierwsze slysze sam musze sprawdzic niech ktos inny tym czasem sie wypowie???
-
Czy moglo sie cos zepsuc ? Przy deptaniu przy zimnym silniku
dlaczego??? ja wiem ze to nie porazajaca moc ,ale dlaczego??? :think:
-
Jakie elementy odpowiadają za wysokość zawieszenia?
kolega poleca bilsteiny produkowane w turcji. a jeszcze wczoraj byl post o amorach i byle negatywne opinie z tego co pamietam . ja mam od roku gazow KAYABA sa dobre
-
kupno e36 coupe
tez b.dobra mysl,tez mino iz mam e36, e30 mi sie bardziej podobala jak mialem to byly czasy :obloki:
-
slaby silnik w e 46 1,8 max 120 kmh co to jest ?
:worried: ziemniak to ty?????
-
znaczenie kontrolek
troszke wiecej cierpliwosci do szukania na przyszlosc :cool2: pozd
-
kupno e36 coupe
i tak piszez ze auto bedzie z niemiec to szukaj na ebyu. pewnie cos trafisz ale ja bym dolozyl z 500
-
kupno e36 coupe
bylo milion razy na co zwracac uwage przy kupnie :mad2: poszukaj :search: :search:
-
znaczenie kontrolek
cos cieko szukales ernesto ,albo wogule nie szukales ja wpisalem opis kontrolek w forum i co ????a to http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?t=9506&highlight=opis+kontrolek nastepnym razem dobrze :search: nowy zawsze robi te same bledy :zlosc: :zlosc:
-
skad roznica cen e36 i e46
150-190 tys chyba kazdy z posiadaczy co ja mial krecil o jakies 100tys do tylu. :twisted2: niemcy kreca liczniki a polak mi powiesz ze przestal :duh:
-
wymiana oleja pytanie. polsyntetyk shell,valvoline ????????
tez nie wiem ale mnie to nie odstrasza.olej zatwierdzony przez niemiecki TÜV wiec cos musi byc w nim :roll2:
-
wymiana oleja pytanie. polsyntetyk shell,valvoline ????????
ok daj znac :cool2:
-
Prośba o vin
http://www.bmw-z1.com/VIN/VINdecode-e.cgi
-
wymiana oleja pytanie. polsyntetyk shell,valvoline ????????
ja juz postanowilem i zaleje ten olej http://img292.imageshack.us/img292/1742/maxlife10w40zf1.jpg i niech silnik sie kreci :roll2: :mrgreen:
-
wymiana oleja pytanie. polsyntetyk shell,valvoline ????????
tez idzie, pyros wali olej po frytkach :twisted2:
-
jakie beda pasowaly amortyzatory
kup KAYABA ja kupilem ro ktemu nie narzekam gazowe japonskie i niedrogie.
-
Ratujcie mam problem z bunia
no czakamy :mrgreen: pozd