Treść opublikowana przez cool_wicia
-
Zobaczcie jaka masakra ;]
proponuje zamkniecie tematu i tak nic juz nie wnosi,a pozatym podlatuje stara ryba ...
-
1.blos(koniec T) 2.obroty biegu jalowego za niskie, pytanie?
chlopaki a odnosnie mojego falowania zjawisko jest takie ze jak spuszcze na luz z np.1500 to wskazuwka spadnie do 300 podskoczy do 1300 spadnie i tak az do 600 i stoi.jak dojezdzam do skrzyzowania na biegu zachamuje go prawie silnikiem do 1000 to nawet nie skacze tak bardzo powiedzialby idzie tylko ze obroty sa za niskie bo troche autrm trzesie.reduktor nowy co w tym przypadku zle reguluje te obroty?????
-
1.czyszczenie przeplywomierza/2.odma w silnkiu m40?
kupilem aceton tzn. bedzie czyszczona przeplywka nikt mi nie pomorzw w zlokalizowaniu odmy????
-
1.czyszczenie przeplywomierza/2.odma w silnkiu m40?
dzieki :mrgreen: ponawiam pytanie gdzie szukac tego ustrojstwa i gdzie to jest???
-
1.czyszczenie przeplywomierza/2.odma w silnkiu m40?
podaj vin to ci znajde :norty: mam XP. :lol: wyslalem ci na privie
-
1.czyszczenie przeplywomierza/2.odma w silnkiu m40?
jeszcze raz ta odma co to jest??nieslyszalem nigdy o niej :oops:
-
1.czyszczenie przeplywomierza/2.odma w silnkiu m40?
ok dzieki to jeszcze jedno pytanie gdzie znajduje sie odma w silniku m40, :oops:
-
1.czyszczenie przeplywomierza/2.odma w silnkiu m40?
a cos innego niz aceton???
-
1.czyszczenie przeplywomierza/2.odma w silnkiu m40?
ok dzuieki
-
1.czyszczenie przeplywomierza/2.odma w silnkiu m40?
siema pytnie moje ktos czyscil kiedys samemu przeplywke ???jak tak to jak sie to robi na forum nie ma wiec chyba nie?? pozd
-
nowy silnik krokowy
niestety ja ci nie podam strony gdzie kupic :cry: ale daj znac jak wymienisz i to bedzie to. mattiss co ty za lin dales z kosmicznymi cenami wszedlem zeby zobaczyc cene przeplywomierza a tam cena 3tysie hallo???oswieccie mnie co to ma znaczyc tyle kosztuja przeplywki??
-
nowy silnik krokowy
pawel myslalem ze juz uporales sie z tym tak pisales co znowu sie stalo??
-
podswietlanie!!
na glowna z takimi pytaniami :mad2:
-
problem z elek. szybami w e36 sedan
apropo zbigniew skad ty tyle znaczkow bmw masz??masz wiecej odznaczen jak nie jeden kombatant wojenny a ty tu od lipca sluzysz :mrgreen:myslisz ze JACKPOTA wygrasz?? pozd
-
problem z elek. szybami w e36 sedan
zbigniew :cool2: swierzak pszyszedl i pyta ,w zamian grzecznie poszukac :naughty: nygustwo pierwsze to :search: -my pozd
-
318 iS prędkość max
uzupelnienie nawigacja ci dobrze wskazywala nawigacja nie oszukuje to wszystkie auta sa tak wyskalowane ale slyszalem ze w nowych autach juz jest normalnie. wiec panowie od waszych predklosci maxymalnych odejmijcie te 7-9km i nieoszukujcie sie tak zrobili producenci abyscie mysleli ze tyle naprawde lecicie:mrgreen:
-
problem z elek. szybami w sednanie
na drzwi przypadaja 2 sztuki jak ci reszta szyb dobrze chodzi to narazie tego nie rob po co .
-
problem z elek. szybami w sednanie
jak masz w okolicy to sklep z czesciami do bmw jak nie masz w okolicy to masz linka http://allegro.pl/item286598899_bmw_e36_e34_slizgi_do_szyb.html :cool2:
-
problem z elek. szybami w sednanie
to zobacz czy nie masz ramienia pokrzywionego, wymien slizgi plastikowe ja napisal Dragon240-BMW Klub Polska jak nie pomoze to silnik raczej do wymiany pozd
-
problem z elek. szybami w sednanie
od dawna to masz??ja obstawialbym albo silniki nie wyrabiaja juz albo jak masz to od poczatku mechanizmy sa pokrzywione tak i jest w moim przypadku od strony kierowcy idzie ale pod koniec domykania ma problemy kiedy sdiolem boczek no i to byla samo robka pospawane bllee .zobacz u siebie
-
co się dzieje?!
jak odpalasz na gazie to parownik masz pwenie nie rozgrzany i dlatego faluje piszesz ze jak wskazowka przejdzie za niebieski pole ustaje,ale na benzynie to nie mam pojecia czemu. uzupelnijcie mnie :mrgreen:
-
opinia drzwi ala rolls royce??
za to ty wniosles :jawdrop:
-
Zdrowych, pogodnych Świąt Bożego Narodzenia
hamstfo :nienie: juz byl podobny post z zyczeniami moze dlatego
-
opinia drzwi ala rolls royce??
dzieki pojedzcie mi wszyscy tak odswietnie co :jawdrop:
-
1.blos(koniec T) 2.obroty biegu jalowego za niskie, pytanie?
czyli obstawiacie przeplywke??