Treść opublikowana przez cool_wicia
-
120kmh przy 3500obrotow na 5 biegu dlaczego?????
jasneee :diabel_smiech:
-
mam problem ze swoja bema e36 316i
sprawdz moze bezpieczniki... :cool2: http://images20.fotosik.pl/34/2249f80e3193876a.png 1.Dach 2. 3.Mycie / Wycieranie 4.Podgrzewane siedzenia 5.Siedzenie kierowcy 6.Podgrzewana szyba tylnia 7.Zamek centralny / Centralny zespól sterowania 8.Sygnaly dzwiekowe 9.radio 10.ABS 11.Światła mijania lewe 12.Światła mijania prawe 13.Zespół sterowania silnika 14.Szyba(a) przód / Centralny zespól sterowania 15.Przednie światło przeciwmgłowe 16.Zespół sterowania silnika 17.Tylnie światło przeciwmgłowe 18.Zespół sterowania silnika 19.Siedzenie(a) 20.Ogrzewanie i wentylacja 21.ABS 22.Przełącznik świateł 23.Podgrz.Siedz./Przerywacz/Przyrządy/Przełącznik Świateł/Zegar Cyfrowy 24.Lusterka 25.Przerywacz/Światła zewnętrzne 26.Zespół sterowania silnikiem / Alternator / Wentylator Chołodnicy 27.Airbag / ABS / Przyrządy 28.Rozrusznik 29.Światła drogowe / Światła przeciwmgłowe 30.Światła drogowe / Światła przeciwmgłowe 31.Silnik rozruchowy / Komputer Pokładowy / Układ Alarmowy / Immobilizer / Przyrządy / Zegar / Moduł sterowania nadwozia 32.Przediał dla pasażerów 33.Moduł sterowania nadwozia / Boczne światła / Światło tablicy rejestracyjnej / Przełącznik świateł / Tylnie lampy / Lampy wewnętrzne 34.Światła awaryjne / Czujnik wypadkowy / Czujnik alarmu 35.Moduł sterowania nadwozia / Centralny zamek 36.Układ mycia wycierania 37.Wyrównanie reflektora / Boczne światła / Światło tablicy rejestracyjnej / Tylnie lampy / Lampy wewnętrzne / Przedział dla pasażerów / Układ wycierania mycia 38.ABS / Ogrzewanie wentylacja 39.Zespół sterowania silnika / Ogrzewanie wentylacja 40.Ogrzewanie i wentylacja 41.Airbag 42.Airbag 43.Moduł sterowania nadwozia / Lampy wewnętrzne / Zamek centralny 44.Radio / Moduł sterowania nadwozia / Urządzenia do mycia przedniej szyby 45.Zegar / Immobilizer 46.Światła STOP / Przyrządy / Komputer pokładowy / Regulator ruchu
-
Amortyzatory- BILSTEIN
witaj mozesz tesz sklonic sie ku KAYABA gazowe warte polecenia mam przeszlo rok i spisuja sie pozd
-
klekotanie zaworów e36 320 Vanos
i jak jest jakas poprawa???
-
120kmh przy 3500obrotow na 5 biegu dlaczego?????
oka dzieki za info ,to cos mi sie chyba pomylilo bylem pewien ze jak kupilem to tak jechala,a co jest nie tak ze vmax wynosi 180 nie powinno wiecej????
-
120kmh przy 3500obrotow na 5 biegu dlaczego?????
:shock: no co ty przeciesz hyba mnie juz znacie :roll2: BEEMWU powiedz im :cry2:
-
czy jest ktos w stanie cos takiego mi zamowic na ebay.com ??
u mnie tez mialo byc cosik extrahttp://img153.imageshack.us/img153/4005/smiechzy9.gif zart. pozd
-
120kmh przy 3500obrotow na 5 biegu dlaczego?????
teraz to zguplem :doh:
-
320i 91r- falujace obroty
po pierwsze temat stary jak swiety mikolaj . po drugie uzyj funkcji :search: i wpisz falujace obroty a po trzecie powodzenia :cool2:
-
Jak przeczyścić przepływomierz w E36 M42 ???
mozesz wyczyscic ,rozne zeczy uzywali sam bede czyscil ja mam m40 i z porad zakupilem aceton kiedys pytalem o to ,jak czyscic delikatny pedzelek i czyscisz ,szmatka tez sie przyda http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?t=69311&highlight= pozd i powodzenia :cool2:
-
120kmh przy 3500obrotow na 5 biegu dlaczego?????
o co ci biega z tym ziemniakiem bo cie kolego nie jaze,powracajac do tematu to jak powinno byc???nie 120 przy3000 tysiakach???? :worried:
-
jakie kupić bmw na początek?
dobre :clap: i nie zapomnij o ciezkim lancuchu na szyje z jakims krzyzem w kolorze zlotopodobnym :mrgreen:
-
120kmh przy 3500obrotow na 5 biegu dlaczego?????
ze sprzeglem mozliwe ,auto nie bylo w zadnym warsztacie bez kontroli zostawione raz od kupna byl ale to u znajomego i ja bylem przy tym
-
120kmh przy 3500obrotow na 5 biegu dlaczego?????
nie moze byc w porzadku bo na poczatku jechala 120 przy 3000 :worried:
-
120kmh przy 3500obrotow na 5 biegu dlaczego?????
witam forumowiczow jak w temacie silnik m40 1,6 piaty bieg, na gazie i benzynie jedzie 120 przy 3500obr. chyba powinien tyle jechac przy 3000 obrotow. co sie stalo ???? pozd
-
Czy moglo sie cos zepsuc ? Przy deptaniu przy zimnym silniku
:nienie: nie dokonca jest przepis na wrozenie z fusow :twisted2:
-
Czy wart swojej ceny?
za rok zamierzasz kupic auto a dzisiaj pokazujesz aukcje,ty chyba nie myslisz ze te samochody co pokazales beda na ciebie rok czekac :mad2:
-
CZY KTOŚ ŚMIGA NA OLEJU MINERALNYM?
zalej najlepiej jaki 10w40 ,a jakiej firmy np.valvoline maxlive tez mam zalany i jest ok. po8zd
-
jak sprawdzic moc itp nie jadac na hamownie??
widze ze ktos mi emoty skopiowal http://img86.imageshack.us/img86/598/diabelgifhd2.gif pozd
-
Zamiar zakupu e36... ale...
316 malo pali gdzie to uslyszales 1,8 jest oszczedniejszy moja 316 w miescie normalna droga pali 10 -11 litrow.i to nie tylko moje spalanie inni tez tak maja w 1,6. chcsesz dynamicznie a oszczednie 1,8is pare konikow mniej od 2,0 ale spalanie duzo mniejsze wkoncu ma tez 147KM
-
jakie kupić bmw na początek?
troche zejdzie zalezy jak instalka ,najlepiej wtrysk sekwencyjny ,inni ci beda doradzac 2 generacje plus blos ,wyjscie moze jakies jest ale nie zawsze najlepszy gaz to sekwencja ale iini zaras tez sie wypowiedza
-
Zamiar zakupu e36... ale...
320 spali ci nawet wiecej jak 13 a mniej raczej nie to wez 318 is. a ostrzezenia zbieram po za 5 daja NAGRODY!!!http://img153.imageshack.us/img153/4005/smiechzy9.gif
-
jakie kupić bmw na początek?
nie no...gdybym byl kasiasty to kupilbym cos nowszego...a ile KM ma 318? kolo 114km
-
Zamiar zakupu e36... ale...
"po pierwsze primo" jak 316 jest do dupy ,a 320 za duzo pali to "po drugie primo ultimo" kup sobie fiata pande ,alba dacie logan i po sprawie :duh: pozd
-
jakie kupić bmw na początek?
swoja wypowiedzia proponujesz mlodemu niedoswiadczonemu kierowcy wiekszy motor bardzo madre :duh: