Skocz do zawartości

cool_wicia

Zarejestrowani
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez cool_wicia

  1. cool_wicia odpowiedział(a) na vitzeq temat w E36
    i ten facet naprwde mysli ze ma talent walca taki numer. :duh:
  2. cool_wicia odpowiedział(a) na vitzeq temat w E36
    nie pytaj lepiej na tym forum ,nie zrownoj sie z kartoflem :mrgreen: jak chcesz wiedziec koniecznie to czytaj z moich liter http://allegro.pl/item289666362_magnetyzery_magmax_diesel_lpg_benzyna_magnetyzer.html
  3. panowie ja wam mowie dobranoc zazylem aspiryne aby sie wyleczyc z tych cyt. "kole" wam tez radze :mrgreen:
  4. yhhhh ziemniak sprzedales mi chorubsko ,teraz co mam poczac jakis odwyk??
  5. czemu nie wolno ??wytlumacz bo my tu rozne dziwne zeczy widzielismy juz...
  6. niewiem teraz jakie dokladnie powinno byc napiecie ja bym zrobil tak odlacz aku -minus potem plus zmiez napiecie podlacz spowrotem plus potem minus i sprawdz ponownie napiecie bedziesz widzial.
  7. cool_wicia odpowiedział(a) na KamieN temat w E36
    sprawdz czy masz sznureczek pod siedzeniem ??? :mrgreen: wrazie pytan odsylam dokolegi napewno pomoze ma juz doswiadczenie... http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?t=69638
  8. powiedz tylko ze nie stoisz na zadnym polu...kolega mial juz problemy :duh: podlaczasz miernik do aku + do + ,minu do minus i tyle.
  9. cool_wicia odpowiedział(a) na ciolek.sk8 temat w E36
    to samo juz napisalem ,nic do przycisku nie mam ale mozesz miec 2 odpalania bezpieczniej.
  10. cool_wicia odpowiedział(a) na ciolek.sk8 temat w E36
    panowie tu pisalismy o odpalaniu z przyciska a nie o jkaims filmie i pijakach,powagi troche nowy rok idzie. temat juz spada na dno...
  11. sprobuje ale nie bardzo do tego przekonany jestem
  12. takiemu to piwko sie nalezy :cool2: pozd
  13. pytam bo nikdy tego nie robilem a nichce popsuc :mrgreen:
  14. nikt na forum sam nie aczyscil przepustnicy???? -niewierze :naughty:
  15. bylo swiatecznie to teraz bedzie Nowo Rocznie... http://img245.imageshack.us/img245/5215/144cy4.gif Zycze wszystkim maniakom i fanom marki 3 liter Sczczesliwego Nowego RoQ i niesamowitych wrazen z marka bmw na masce. Pijcie szalejcie bawcie sie do bialego rana a nawet dluzej,tylko do aut nie wsiadajcie po alkocholu. ps.bawcie sie dobrze... :cool2:
  16. cool_wicia odpowiedział(a) na ciolek.sk8 temat w E36
    ja sam to robie ale bez pszesady odpalanie nadal jest na kluczyk i blokada kierownicy na swoim miejscu.na guzik da sie odpalic ale mimo to trzeba bedzie zaplon wlaczyc.
  17. sendra mi nie chodzi o to ze kupil uszkodzone auto tylko o to ze tyle zaplacil,badzmy na czasie jak nie mamy pojecia to nie idziemy do pierwszego lepszego i on na nas kase zdzierra !!!!a bym mu zakalad za to spalil ale to moje zdanie.
  18. cool_wicia odpowiedział(a) na ciolek.sk8 temat w E36
    masz moze sie przyda W zależności od rocznika/modelu będzie trochej inaczej ale kolory są te same: czerwony - czarno-żólty. %5B528%3A480%5Dhttp%3A//img229.imageshack.us/img229/4380/picture4aj1.png nie wiem czy rozsadne wyrzucac blokade kierownicy ale twoj wybor,pamietaj ze e36 tez kradna bylo jakis czas tewmu na forum
  19. :duh: tak to jest jak mechanik mysli ze pszyszla do niego ciemna osoba (bez obrazy)
  20. nikt mi nie pomoze??? :(
  21. siema musze jeszcze przepustnice wyczyscic jakies opis fotki jak???na forum bylo w "w zrob to sam"ale link nie dziala juz, ma ktos moze ten opis,co wyczyscic co nasmarowac itp.??? pozd
  22. to znam ale mi wiele nie da jak pozbede sie falowania ,a bede mial przez to wieksze spalanie.
  23. W M40 odma olejowa składa się właściwie z "wkładu" w pokrywie zaworów oraz zwykłego przewodu - co chcesz tam czyścić? ...w innych rozwiązaniach w skład odmy wchodzi jeszcze osadnik / zbiornik w którym faktycznie zbiera się jakaś ilość oleju... czytalem ze to moze myc przyczyna zafalowanaia dlatego pytam duze tego do czytania nie bylo co bym wyciagna sensowne wiadomosci
  24. byll regulowany nie idzie,gazu spala normalna ilosc wiec czego wina??

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.