Treść opublikowana przez cool_wicia
-
ma ktos cos takiego?
i ten facet naprwde mysli ze ma talent walca taki numer. :duh:
-
ma ktos cos takiego?
nie pytaj lepiej na tym forum ,nie zrownoj sie z kartoflem :mrgreen: jak chcesz wiedziec koniecznie to czytaj z moich liter http://allegro.pl/item289666362_magnetyzery_magmax_diesel_lpg_benzyna_magnetyzer.html
-
sprawdzenie poboru prądu na postoju
panowie ja wam mowie dobranoc zazylem aspiryne aby sie wyleczyc z tych cyt. "kole" wam tez radze :mrgreen:
-
sprawdzenie poboru prądu na postoju
yhhhh ziemniak sprzedales mi chorubsko ,teraz co mam poczac jakis odwyk??
-
sprawdzenie poboru prądu na postoju
czemu nie wolno ??wytlumacz bo my tu rozne dziwne zeczy widzielismy juz...
-
sprawdzenie poboru prądu na postoju
niewiem teraz jakie dokladnie powinno byc napiecie ja bym zrobil tak odlacz aku -minus potem plus zmiez napiecie podlacz spowrotem plus potem minus i sprawdz ponownie napiecie bedziesz widzial.
-
No to mam BMW
sprawdz czy masz sznureczek pod siedzeniem ??? :mrgreen: wrazie pytan odsylam dokolegi napewno pomoze ma juz doswiadczenie... http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?t=69638
-
sprawdzenie poboru prądu na postoju
powiedz tylko ze nie stoisz na zadnym polu...kolega mial juz problemy :duh: podlaczasz miernik do aku + do + ,minu do minus i tyle.
-
Odpalenie na przycisk...
to samo juz napisalem ,nic do przycisku nie mam ale mozesz miec 2 odpalania bezpieczniej.
-
Odpalenie na przycisk...
panowie tu pisalismy o odpalaniu z przyciska a nie o jkaims filmie i pijakach,powagi troche nowy rok idzie. temat juz spada na dno...
-
1.blos(koniec T) 2.obroty biegu jalowego za niskie, pytanie?
sprobuje ale nie bardzo do tego przekonany jestem
-
czyszczenie przepustnicy fotki jakis link???
takiemu to piwko sie nalezy :cool2: pozd
-
czyszczenie przepustnicy fotki jakis link???
oka
-
czyszczenie przepustnicy fotki jakis link???
pytam bo nikdy tego nie robilem a nichce popsuc :mrgreen:
-
czyszczenie przepustnicy fotki jakis link???
nikt na forum sam nie aczyscil przepustnicy???? -niewierze :naughty:
-
ZyCzeNia nOwoRocznE
bylo swiatecznie to teraz bedzie Nowo Rocznie... http://img245.imageshack.us/img245/5215/144cy4.gif Zycze wszystkim maniakom i fanom marki 3 liter Sczczesliwego Nowego RoQ i niesamowitych wrazen z marka bmw na masce. Pijcie szalejcie bawcie sie do bialego rana a nawet dluzej,tylko do aut nie wsiadajcie po alkocholu. ps.bawcie sie dobrze... :cool2:
-
Odpalenie na przycisk...
ja sam to robie ale bez pszesady odpalanie nadal jest na kluczyk i blokada kierownicy na swoim miejscu.na guzik da sie odpalic ale mimo to trzeba bedzie zaplon wlaczyc.
-
Chcialbym sie podzielic moja historia nabycia BMW.
sendra mi nie chodzi o to ze kupil uszkodzone auto tylko o to ze tyle zaplacil,badzmy na czasie jak nie mamy pojecia to nie idziemy do pierwszego lepszego i on na nas kase zdzierra !!!!a bym mu zakalad za to spalil ale to moje zdanie.
-
Odpalenie na przycisk...
masz moze sie przyda W zależności od rocznika/modelu będzie trochej inaczej ale kolory są te same: czerwony - czarno-żólty. %5B528%3A480%5Dhttp%3A//img229.imageshack.us/img229/4380/picture4aj1.png nie wiem czy rozsadne wyrzucac blokade kierownicy ale twoj wybor,pamietaj ze e36 tez kradna bylo jakis czas tewmu na forum
-
Chcialbym sie podzielic moja historia nabycia BMW.
:duh: tak to jest jak mechanik mysli ze pszyszla do niego ciemna osoba (bez obrazy)
-
czyszczenie przepustnicy fotki jakis link???
nikt mi nie pomoze??? :(
-
czyszczenie przepustnicy fotki jakis link???
siema musze jeszcze przepustnice wyczyscic jakies opis fotki jak???na forum bylo w "w zrob to sam"ale link nie dziala juz, ma ktos moze ten opis,co wyczyscic co nasmarowac itp.??? pozd
-
1.blos(koniec T) 2.obroty biegu jalowego za niskie, pytanie?
to znam ale mi wiele nie da jak pozbede sie falowania ,a bede mial przez to wieksze spalanie.
-
1.czyszczenie przeplywomierza/2.odma w silnkiu m40?
W M40 odma olejowa składa się właściwie z "wkładu" w pokrywie zaworów oraz zwykłego przewodu - co chcesz tam czyścić? ...w innych rozwiązaniach w skład odmy wchodzi jeszcze osadnik / zbiornik w którym faktycznie zbiera się jakaś ilość oleju... czytalem ze to moze myc przyczyna zafalowanaia dlatego pytam duze tego do czytania nie bylo co bym wyciagna sensowne wiadomosci
-
1.blos(koniec T) 2.obroty biegu jalowego za niskie, pytanie?
byll regulowany nie idzie,gazu spala normalna ilosc wiec czego wina??