Treść opublikowana przez cool_wicia
-
nie domyka szyby przedniej cupe
tu zobacz http://allegro.pl/item292982759_bmw_e36_e34_slizgi_do_szyb.html temat powtarza sie wystarczy :search:
-
nie domyka szyby przedniej cupe
po pierwsze :search: po drugie zobacz najpierw slizgi zdejmij boczek,i na szynie masz 2 slizgi prawdopodobnie to one wymien koszt ze 3 zlote. pozd
-
ocena po "małym otarciu" ;-(
"kiler ... co ja za to sobie kupie waciki" :twisted2:
-
ocena po "małym otarciu" ;-(
autor napisal ze to jego pierwszy samochod (jeszcze na tyl naped)i to jest pewnie przyczyna tego gonga... ja tez mialem pierwsze auto z napedem na tyl zobacz link z podpisu ale tamto zdazenie to nie z mojej winy :mad2:
-
wymiana oleja pytanie. polsyntetyk shell,valvoline ????????
shell III mobil I valvoline I poczekam jeszcze dzien sie jeszcze nie skonczyl ja od pyrka nic nie biore :naughty:
-
ocena po "małym otarciu" ;-(
zeby tak slup namierzyc to trzeba byc dobrym :duh: nie umie sie jezdzic to sie nie jezdzi albo jak sie jezdzi to "po polu" :norty: odsylam do Ziemniaka :mrgreen:
-
wymiana oleja pytanie. polsyntetyk shell,valvoline ????????
shell II mobil I dwa do jednego dla shella jeszcze jakies typy???
-
wymiana oleja pytanie. polsyntetyk shell,valvoline ????????
ok przezuce sie na pol syntetyk castrol ,mobil ,valvoline??? :worried: mala ankieta....
-
Ratujcie mam problem z bunia
a wiec odlacze przeplywke na gazie auto pracuje obroty w gore ,odlacze na benzynie auto zgaslo czyli przeplywke mam dobra :mrgreen:
-
Ratujcie mam problem z bunia
sprawdze ra zjeszcze u siebie bo juz nie pamietam i dam znac.
-
wymiana oleja pytanie. polsyntetyk shell,valvoline ????????
troche slychac cykanie na zimnym ale to normalne,no to chyba zostane przy mobilu 5w40 :worried:
-
wymiana oleja pytanie. polsyntetyk shell,valvoline ????????
nie mowie ze mam taki przebieg...
-
Ratujcie mam problem z bunia
wlasnie jak to w koncu jest slyszalem ze po odlaczeniu przeplywki ma przerywac bujac a nawet zgasnac auto,czy obroty maja sie ustabilizowac ???moze ktos z gazem sprawdzic i dac swierze informacje jak auto sie zachowuje po odlaczeniu przeplywki ???byl bym wdzieczny tez mam problem mniejszy z obrotami tez podejzewam przeplywke ale jaka mam byc reakcja?? pozd
-
wymiana oleja pytanie. polsyntetyk shell,valvoline ????????
wyslucham jeszcze pare opini ,jak inny olej to teraz jaki mobil,castrol,czy valvoline max life???
-
wymiana oleja pytanie. polsyntetyk shell,valvoline ????????
to wiem ze moge miec wiecej ,tylko jak by mi naprawde olej mial wyplukac silnik to ile by to km trwalo i jaka ilosc oleju by mogla wyleciec ???
-
Rano faluje na obrotach POMOCY!!!
nie widzisz bo moze byc nie widoczne wez jakis latwo palny spray i popsikaj po wezach dobrze jak ci obroty wzrosna to jednak bedzie lewe powietrze ja tak kiedys mialem w 1 bmce kable na oko dobre potem popsikane i obroty wzrastaly. pozd
-
wymiana oleja pytanie. polsyntetyk shell,valvoline ????????
witam. pytanie do was koledzy...kartofel nic nie mow :modlitwa: musze juz olej wymienic i otoz mam taki przypadek , jak zakupilem auto nie bylo dokladnie wiadomo jaki olej byl w srodku zalalem mobila 5w40 cos mi sie zdaje ze byl jakis pol syntetyk. w czasie tych 10tys km wziol mi 0,5 litra oleju czyli raczej normalne ale jakies 3-4 tysiace km temu zobaczylem ze silnik na dole jest troche mokry sadze ze sie rozczelnil ale troszeczke jakiegos duzego wyplukania nie zobaczylem no i te 0,5litra co wziol .na gazie zrobione jakies 5000km. i mam dylemat lac dalej syntetyk ,czy zmienic go na polsynt.mam na liczniku 200tys rok 92. :worried: pozd
-
ma ktos cos takiego?
nie czytales co napisal kolega Rafal: To nie działa.. krotko i na temat. Żadne cyrki z paliwem... jakie tamten Pan opisuje nie są wstanie porpawić parametrów tak jak on to pisze.. jedyne co o może bedzie podswiadomość... iwtedy może kto wie...zwrokiem pociągniesz samochód do przodu... jedne z wilu oszustw ... coś niczym urzadzonka do oszczedzanai energi elektryczne..( wtykane w gniazdko) ... z allegro... jest dużo, ładnie opisanych, opakowanych... zabawek na których "mądry" zarabia... i ta 100% jest jedna z nich... No chyba że to jest jak z wkładkami do butów która odchudzają... nie wiarygodne..a jednak dostajesz instrukcje co jesć ile ... i kiedy... i schudniesz dzięki tym wkładką hehhehe Jak zainstaluejsz to... a w instrukcji bedzie załóż turbo... to mocy bedzie... a ty pytasz czy to znamy :mad2:
-
No to mam BMW
Spokojnie. Kolega Palermos mial chyba na mysli slynny juz czarny sznurek Ziemniaka :D Ja też miałem sznurek pod siedzeniem - przeciąłem i koła odpadły :wink: :mrgreen: to dlatego ze nie spytales kartofla o wskazowki :cool2:
-
No to mam BMW
to nie byl odo palermos tylko do kamyka cytat mi sie nie wkleil!!! pozd zwolennikow pyrkow :mrgreen: Kolejny złośliwiec? :nienie: nieprawda :sad2: :twisted:
-
Prośba do posiadaczy e36, szybka ocena
nie ten kolor,przebieg mnie odstrasza i podlokietnika nie ma a i bez szybek elektrycznych,a szyber pewnie na korbke :mrgreen: szukaj dalej z berlina beda sypaly sie okazje i nie ma co za wysoko placic nowe pszepisy w niemczech weszyly od 1 stycznia w berlinie wiec zastanow sie i tam poszukaj bo najblkizej
-
No to mam BMW
Spokojnie. Kolega Palermos mial chyba na mysli slynny juz czarny sznurek Ziemniaka :D to nie byl odo palermos tylko do kamyka cytat mi sie nie wkleil!!! pozd zwolennikow pyrkow :mrgreen:
-
No to mam BMW
a ty skad zes sie urwal,z choinki ???? :roll2:
-
Czy ktoś zna tą Coupe, moze ktoś oglądał lub mógły?
ladna ale jaki przebieg to wlasnie pytanie i fotki mogly by byc bardziej widoczne no ale coz .
-
ma ktos cos takiego?
masz 100% racje :mad2: