Skocz do zawartości

Ranking

Popularna zawartość

Treść z najwyższą reputacją w 09.05.2026 uwzględniając wszystkie działy

  1. Moim zdaniem nic jej nie będzie, też ją odetka. Pewnie gdybyś mył nagminnie kwaśnym za każdym razem to może by ją zmatowiło w jakiś sposób. Ale przy normalnym stosowaniu nie powinno być problemu. Ten od Cleantle jest fajny, tani i bezpieczny. Generalnie kosmetyki od Cleantle są fajne, maja dobry skład, brak miliona groźnych piktoramów, fajne zapachy, są skuteczne i stosunkowo tanie, produkowane w PL. W tej chwili to moja marka top zaraz po Fx Protect. Dzisiaj na targach Autocosmetica dokupiłem jeszcze Interior QD bo kończy mi się Soft99 Wash Mist. Trochę mi się znudził, chcę spróbować czegoś innego. IQD zapowiada się fajnie, przetarłem z grubsza wnętrze i efekt jest taki jak chciałem. Będę testował.
  2. Musisz sobie odpowiedź na kilka ale to zajebiscie kilka ważnych pytań :D 1) X5 zaraz będzie new model - jak podoba ci sie wyświetlacz na całym podszybiu, brak idrive, jeden tablet na środku to może warto poczekać (będzie identyczny środek jak w nowym ix3 lub i3 nowym, co do jakości materiałów jeszcze nie ważne) 2) Jak już ogarniesz, czy wolisz poprzednią generację systemu BMW, czy nową, to albo ogarniasz szybko X5, albo ogarniasz wielką krowę X7. W X5, tak jak koledzy mówili, małe miejsca i potwierdzam. 3) Jeżeli budżet jest na X7 to rozważ jeszcze q8 i q7 audi. Q8 więcej miejsca z tyłu niż x5, ciut mniejszy bagażnik niż x5, i mniejszy bagażnik niż x7. Q7 jaskinia (są to ostatnie modele "starego audi" dla lubiacych oldschool. 4) teraz wszedł lifiting GLS i GLE i na dniach bedą w salonach, połączenie tradycjnosci z nowoczesnością i IMHO to może być fajny konkurent Miałem X5 mam Q8 i to dla starego cepa jak ja (+45) najlepsza decyzja ever - dużo lepsze wyciszenie, dużo lepsze prowadzenie, i oldschool w środku . Ale żeby nie było słodko - nie każdy to lubi - jakość multimediów (w sensie grafik) gorsza od X5, lekki lag (i tak to poprawili ) , brak rolety chowanej w bagażnik , auto mniej komfortowe, bardzie sztywne i zwarte ( mi to nie przeszkadza, ale wiem że kilka osób narzeka na komfort i bierze wtedy q7). 55 TFSI/ 55 TDI nie będzie tak dobre jak 3.0D /3.0 PB BMW. Co po Q8 możliwe że będę szedł właśnie w poliftingowe GLE. Nowy środek , panormic vision, spadek z jakosci odstrasza mnie od BMW Jeszcze parę miesięcy temu dałbym sobie rękę uciąć za BMW… i był bym teraz ku.. bez ręki. Jestem fanem marki BMW, ale idzie w złą stronę.
Ten Ranking jest ustawiony na Warszawa/GMT+02:00

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.