https://www.instagram.com/reel/DWInAcakgM7/?igsh=MWZkcmdhaXdpMGN0dw== Jeśli to tak ma wyglądać to nie ma tragedii. Ważne żeby w środku dali lepsze materiały niż w IX3 i możliwość wyboru naturalnych skór, alcantary na dachu etc.
Tylko to eco pro jest też bardzo przyjemne jesli chodzi o tryb żeglowania. Szczególnie u mnie w górach. Za tunelem na S7 w Lubniu to kilka km przejadę gdzie samochód mi się sam rozpędza sporo ponad limit 😜 Dodatkowo pamiętaj, że masz tryb sprint, nawet jadąc w eco mozna bardzo szybko coś wyprzedzić. Ja eco uzywam: na spokojne trasy i korki w mieście. Jak jest możliwość dynamicznie pojeździć to zawsze korzystam.
Całkiem całkiem :) mnie na autostradzie na mękach w eco pro coś podobnego udało się uzyskać. Chociaż na codzień się tak nie męczę, rekord na odcinku chyba 40 czy 50 kilometrów w sprzyjających warunkach w eco pro miałem 5.1 . Tylko m340i nie do takich rekordów zostało stworzone, ale z drugiej strony jeżeli ktoś chcialby w miarę ekonomicznie jeździć to też da radę.
BMW G50 po dwóch tygodniach w PL. Brakuje jeszcze żabki, paczkomatu, psiej kupy na chodniku i kilku banerów „pranie dywanów” „stypy, komunie, wesela” „wulkanizacja, serwis opon”, „salon fryzjerski Klaudia"
Jako, że było myte a niebawem pewno przyjdzie zmieniać komplet opon na letni to kilka zdjęć w zimowej konfiguracji, żeby ślad był 😉 Kolor niezmiennie mnie zachwyca w takim oświetleniu 🤩
1
punkt
Ten Ranking jest ustawiony na Warszawa/GMT+02:00
Powiadomienie o plikach cookie
Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.