Skocz do zawartości

Cała aktywność

Kanał aktualizowany automatycznie

  1. Z ostatniej godziny
  2. Zapłacić można przy dystrybutorze, w kilka sekund (np. Orlen Pay), wiec tutaj nie ma żadnej przewagi :)
  3. Woytas odpowiedział(a) na macste temat w G20, G21, G80, G81
    co do mitów ... akurat mam w domu drugie auto EV i widzę , że nie masz pojęcia jaka jest rzeczywistość ... 1) z tym czy ładowarka będzie czynna / zajęta / ktoś kable zajumał totalna loteria .. ostatnio jadąc na lotnisko miałem zaplanowane doładowanie się na sprawdzonym punkcie GreenWay-a przy S5 .. CS 400 KW 15 minutek lecimy dalej ... z 8 działających 0 😁 2) karty są wygodne ... szczególnie te flotowe , których potem każdy posiadacza EV ma po 3 bo .uj wie która zdziała z daną ładowarka danej sieci a na końcu jak masz stojące auto pod lidlem i tak nie naładujesz 😁 więc jak piszesz , że poruszanie się EV jest "Wygodniejsze od tankowania i stania w kolejce przy kasie żeby zapłacić" .. co 300 km autostrady bo na więcej baterii nie starczy to nie wiem czy Ty miałeś większą styczność z tego typu autem😉
  4. Dzisiaj
  5. Link do ogłoszenia: https://autoplac.pl/oferta/bmw/seria-3/e90-e91-e92-e93-2-0-2008r-e91-bezwypadkowe-0290-7273-FA
  6. słonik40 odpowiedział(a) na macste temat w G20, G21, G80, G81
    Z tym akurat na dziś dzień nie ma problemu, nie powtarzaj zasłyszanych mitów, a karty są akurat wygodne. Wygodniejsze od tankowania i stania w kolejce przy kasie żeby zapłacić. Podjeżdżasz, przykładasz kartę, ładujesz, na koniec miesiąca opłata zostanie ściągnięta z karty kredytowej .
  7. Ale jak wszystko odepnę a później podepnę to nie będzie choinki na liczniku?
  8. Woytas odpowiedział(a) na macste temat w G20, G21, G80, G81
    jak jest akurat dostępna/wolna ładowarka i o ile działa 😁 ... pomijam ten cyrk z kartami , sieciami itd ...
  9. słonik40 odpowiedział(a) na macste temat w G20, G21, G80, G81
    Tu nie ma co filozofować, jeździsz często i bardzo daleko szybkimi autostradami i nie lubisz marnować wtedy czasu bierz spaline, jeździsz daleko albo wcale albo od wielkiego dzwona albo nie przeszkadzają ci postoje, elektryk jest ok. Bmw i3, ix3 ma tą zaletę że ładuje się mega szybko. 20 minut i możesz jechać dalej.
  10. Wczoraj
  11. Posiadam f10 525D z n47 i zaobserwowałem ostatnio że na nagrzanym silniku auto jakby delikatnie falowało, czuć lekkie drgania podczas trzymania hamulca na światłach czy w korku, delikatnie słychać jakby auto inaczej przez chwilę pracowało i dodam że występuje to tylko na biegu D/S a nie na biegu jałowym. Podczas jazdy żadnych niedolegliwosci nie czuję. Czy ktoś spotkał się z czymś podobnym?
  12. kkx5 odpowiedział(a) na macste temat w G20, G21, G80, G81
    Dokladnie tak 😄
  13. MedicuS odpowiedział(a) na macste temat w G20, G21, G80, G81
    Bo sie człowiek ściga z nawigacją i se trochę nadrobi to każde sikanie masakruje co się tam udało nadrobić ;)
  14. kkx5 odpowiedział(a) na macste temat w G20, G21, G80, G81
    Bo 440i korci, jakbys nim, jak elektrykiem jechal, tak do 120km/h, to zrobisz duzo. Na dzien dzisiejszy, jak koledzy wskazuja, auta do jazdy po miescie i wypady bliskie. Jak czlowiek chce daleko poleciec i szybko doma wrocic albo jest na emigracji i pedzi na wakacje, to przeciez wiecie jak jest, chcemy na raz cala trase, szybkie skiku i dalej "ogien", tu elektryk to udreka.
  15. Witam, ostatnio zobaczyłem post na FB że Google mapy wyświetlają się na zestawie wskaźników w id8. Ludzie pisali również, że po aktualizacji Google map do najnowszej wersji działa również w id7. Ktoś może się wypowiedzieć jak to u Was wygląda? Ja po aktualizacji map nadal mam tylko strzałki w id7.
  16. proarnes odpowiedział(a) na macste temat w G20, G21, G80, G81
    No dokładnie. Jakiś czas temu miałem okazję pojeździć Volvo EC40 kolegi, które miało ponad 400 KM no i poza startem z miejsca lub przyspieszaniem z bardzo małych prędkości to nie czuć wcale tej mocy. Przez to że nie ma tam przełożeń a moment obrotowy jest stały to przyspieszenie jest coraz słabsze z prędkością. Zupełnie odwrotnie niż w spalinówce. Takie 340i daje dużo lepsze wrażenia z przyspieszenia moim zdaniem. Ale do kręcenia się wkoło komina, szczególnie jeśli ktoś ma tanie lądowanie, to jak najbardziej. Tylko nie za tą kasę co ix3 czy i3.
  17. Woytas odpowiedział(a) na macste temat w G20, G21, G80, G81
    dokładnie tak, spod domu dojechałem do Amsterdamu 😁 ale obiektywnie to było 520D ... M440i też nie dojadę na raz 😁
  18. MedicuS odpowiedział(a) na macste temat w G20, G21, G80, G81
    Ja się kiedyś widzę w elektryku, ale póki co wokół trzepaka. W zasadzie idealnie by mi pasował, natomiast na ten moment na trasie jakoś sobie nie wyobrażam. Jak jadę z synem to fakt, stajemy zapewne częściej niż elektrykiem by trzeba, bo najpierw pije, potem sika, w międzyczasie głodny 🙄 Ale jak jedziemy sami to do Wiednia bez większego problemu jadę na raz i tutaj pojawia sie kłopot w ix3. Jadąc tempem diesla rodem z młockarni, ix3 nie dojedzie bez postojów. Obecnie to co fajne w elektryku to moc z dostępem bez laga, ale jak sie zaczyna z tego korzystać to sie okazuje, że te elektryki harde są tylko ze świateł 😉 Reasumując ja sie kiedyś w tym elektryku widzę, z tym że w ładnym 🙃
  19. Aż tak biały, to znowu nie :) wyszło parę sztuk, ale rzeczywiście w tej budzie to jeden z ostatnich. Przerobiłem kilka phaetonów, v10 był moim pierwszym - 700nm w serii robiło robotę... fakt, że średnio sympatyczny do naprawy i kosztochlonny, ale ogólnie fajne auto. Piech chciał zrobić najlepsze auto świata w tym segmencie i gdyby nie znaczek auta dla ludu, pewnie by się udało. Wentylacja nieprzeciętna, komfort zawiasu i wykonanie wnętrza, bajka. Najbardziej sztywna w zakrętach limuzyna świata, przy średniej masie własnej 2.4 tony - i przy standardowym silniku v6tdi, wyjąkowo ekonomiczna. Notabene w12 to dwa bloki v6. Vr6 to trochę dziwna konstrukcja łączàca zalety v6 i r6 ;) sorry, nie mogłem sie powstrzymać :)
  20. O qrde ale biały kruk... gratki. 2x VR6 to rzadkość plus piękna limuzyna warta każdej złotówki poza słynnym silnikiem TDI 5.0 😀 Do tego ten system wentylacji...
  21. Ciekawe bo w opisie aktualizacji nic takiego nie napisano.
  22. Tam jest zwyczajnie zajebiście. Mam tam tylko 1.5 godz jazdy, więc korzystam. Córa tez zaliczyła swoje pierwsze Nordschleife cytrynką ( c4 by Sebastian Loeb). Do jazdy rekreacyjnej - coś pięknego. Gdyby przyszło się ścigać, nie daj Panie 🤣 VW, ale nie turas;) Phaeton w12 Gp3.
  23. Bo to chinczyk.
  24. macste odpowiedział(a) na macste temat w G20, G21, G80, G81
    A mi się wydaje że na tle ix3 i3 będzie ładne choć dalej brzydkie 😀
  25. Lukas68 odpowiedział(a) na macste temat w G20, G21, G80, G81
    Kwestia gustu, dla mnie na żywo wygląda gorzej niż na zdjęciach studyjnych, nawet w salonie tak jeszcze nie razi, ale na ulicy wychodzi już całkowicie to ekstremalne zaburzenie proporcji i dziwaczne linie. i3 będzie chyba jeszcze gorsze, bo ma jeszcze bardziej zaburzone proporcje. Bóbr też na początku wywoływał u mnie mieszane uczucia, ale z czasem bardzo go polubiłem, a teraz porównując do neue Klasse mam wrażenie że jest szczytem wyrafinowania.
  26. A to i tak nie jest bardzo wymagający tor dla hamulców ale po prostu jak dla mnie najbardziej genialny i pokazuje kunszt każdego kierowcy przy czym bardzo malowniczy. Bardzo szybki... muszę kiedyś pojechać swoim, choćby raz... mam kumpla w Norymberdze, bywam też na Embedded World zresztą dużo tam imprez. No to Tuareg czy coś pokroju Q7? A może inna ciężka kura o imieniu misia alaskańskiego 😀
  27. macste odpowiedział(a) na macste temat w G20, G21, G80, G81
    A ja jeździłem, widziałem w ruchu i nie.... kwestia gustu a o nim ponoć się nie rozmawia. Co najwyżej zmienia się z czasem. Na początku bóbr* mi się bardzo nie podobał a teraz M3 jest dla mnie meeega. *nie chodzi o bawarskie filmy romantyczne 😀
  28. zornold odpowiedział(a) na macste temat w G20, G21, G80, G81
    A najlepiej to wygląda w nocy jak latarnie nie świecą

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.