Skocz do zawartości

323i BMW Polska oraz Blogomotive szukają E46


bumblebee

Rekomendowane odpowiedzi

ogólnie poznałem człowieka w zeszłym roku na powitaniu wiosny 2011, wyglądał na rozsądnego. Od momentu kiedy kupili/kupił E46 szerzy buractwo i powiela stereotyp kierowcy BMW ... DRAMAT!!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 110
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • Członkowie klubu

...chyba dopóki nie napisał relacji "wg. siebie" z PW :duh:

zdaje się, że pierwszy raz wtedy jeździł po torze, a normalnie... :!: :lol: :lol:

 

teraz raptem dwa razy więcej się przejechał i już chce być torowym taxi i "nauczać" :mrgreen: no no... :lol: :lol:

 

ale widać, że BMW Polska w to graj :cool2: no cóż, widocznie czytają głównie interię i myślą, że o to chodzi... :mrgreen:

Pozdrawiam,
Grzegorz

330Ci
276218_2.png

335d xDrive
1089970_2.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety ale BMW PL już od dłuższego czasu utrzymuje bardzo nisko "internetowy" wizerunek ... wystarczy przejrzeć ich fanpage na FB ... DNO DNA! A najbardziej przykre jest to że za to wszystko płacą zapewne ciężkie pieniądze, których to nigdy nie było i ponoć u nich nie ma :twisted:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gosciu kupujac stare e46 podniecał sie i badał rynek jakby conajmniej kontrakt na całą ropę z Arabii Saudyjskiej na 100 lat podpisywał. W dodatku chciał kupić bardzo dobre auto za niską kwotę, co już z góry jest troche podejrzane i dziwne.

 

czytanie (badz nawet przeglądanie) ksiązki za kierownicą, jeszcze w terenie zabudowanym... bez komentarza

spieszmy się kochac e36, tak szybko odchodzą...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chcę występować w roli adwokata diabła ale zwróćcie uwagę na kilka kwestii:

- Film. Czy jest śmieszny czy nie to kwestia gustu. Zrobiony przy małej prędkości na pustej drodze. Nie bądźcie świętsi od Papierza. Żaden z was nigdy nie jadł za kierownicą, nie przekraczał prędkości, nie zrobił rondka, nie gadał przez telefon? Proszę..

- Akcja jest skierowana raczej do ludzi którzy korzystają z aso. Ma ich zachęcić do częstszego korzystania. Nie jest skierowana do ludzi którzy mają zakodowane od małego: "aso nic nie wie, aso jest trzy razy droższe niż naprawa u szwagra". Ma zwiększyć obecność marki w mediach społecznościowych, ma się o niej mówić, a nie da się tego zrobić dając tylko sztuczne reklamy. Musi być żywa historia przystępna dla każdego, a nie tylko np dla fanów sportu motorowego. Promocje wśród bezpośrednich klientów bmw organizuje np na eleganckich imprezach.

Duże firmy na razie uczą się współpracy z blogerami, jest to nowa gałąź marketingu. Nie wiem czy wiecie ale np. Burger King dał 200 tys. zł. blogerowi Kominek, by ten pojechał do USA i je wydał. I pisał o tym, robił co chciał.

Ludzie z bmw na pewno nie są upośledzeni, zamierzają kontynuować i rozszerzać akcje. Nikt nie stracił pracy i wszyscy są zadowoleni, więc chyba upośledzeni nie są. Ktoś im dalej za to płaci.

- A sam Blogomotive? Nie zna się na marce i o to chodziło. To ma być akcja przystępna dla każdego, a nie dla kogoś kto potrafi wymienić wszystkie wersje n52.

 

Gdybym był szefem marketingu Bmw Polska nie wiem czy zgodziłbym się na taką akcje, ale ponieważ wiem pewnie mniej od niego, to zamiast ślepo krytykować każdą część tej akcji to się przyglądam. Facet zdecydował się na coś takiego jako pierwszy, jeśli mu się uda to można się od niego czegoś nauczyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czas na kwas :D

wpis ze storny miszcza taśmy klejącej...

 

(m369) Guzik “Nienawidzę!”

 

 

Średnio raz na kwartał się zapominam i wpisuję w Google “blogomotive” – i szperam po stronach, które coś o mnie wspominają. I trafiam niestety na fora miłośników BMW, gdzie jadą po mnie niemłosiernie.

 

Właśnie dziś szperałem. I teraz, poza chwilowym złapaniem doła (bo kilka “jadących” osób znam osobiście), się zastanawiam, czy to ja przeginam, czy im brak dystansu i luzu, i żyłki pierdzące mają napięte bardziej niż łańcuchy rozrządu?

 

Czy to nie jest tak, jak z Instagramem – gdy wszedł na Androida, fanboje Apple się wzburzyli, że się “poziom słitfoci zaniży”. Teraz, gdy taki frajer jak ja, co najpierw chce kupić auto za tanio, potem z samego kupowania robi przedstawienie, mądrzy się ciągle a gówno wie i numeracji E-cośtam nie rozróżnia, potrąca rowerzystów i na drodze publicznej małe dzieci rozjeżdża (może nie od razu rozjeżdża, ale przecież mógłby!) – taki frajer nagle ma BMW – no to się właściciele obruszają – bo jak to tak? Psuje wizerunek marki! On jest niebezpieczny! To wieśniak! Gdy miał Nissana, to go lubiłem – ale odkąd kupił BMW, to się w buraka zmienił!

 

Nic kuźwa nie kumam. To znaczy kumam, ale nie chcę publicznie tego nazywać.

 

W Internecie powinien być guzik “Nienawidzę” – i powinien być na wszystkich stronach. Raz klikniesz i już nie masz po wsze czasy do takiej WWW dostępu. Wtedy by się w ludziach tak nie gotowało – przeczytaliby, wzburzyli się i w afekcie kliknęli. I mieliby spokój – słodka niewiedza. Ja też miałbym spokój.

 

Po jaką cholerę ja te Google czasami przeszukuję?!

 

. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .

 

PS. Ludzie myślą, że bloger ma bloga, bo lubi być czytany. Gucio prawda – bloga się ma po to, by mieć gdzie żal wylać. Bo nie ma nic gorszego, jak kiszenie tego w sobie.

 

Generalnie polane bzdury kwasem blee. Czy tam jest napisane przegiołem ? wydurniłem się ? nie. Nic się nie stało, naszczeście.

@monogramus wytrzymałeś te 10 min czy tam 15 do końca filmiku ? Przecież tam sytuacji jest od groma wszystko było by na kamerze :duh:

http://www.autocentrum.pl/gfx/katalog/1787_1.jpg

E46 on board http://directory.e46fanatics.com/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak jest taki cool niech okleja taśmą kiere na trasie Oława -Strzelin ,np po deszczu (ponoć już wyremontowana ale z pewnością są jeszcze takie trasy). chciałbym zobaczyć jak w rękach zostaje mu tylko taśma ! Ciekaw jestem co by pużniej pisał .Ja jechałem mercedesem a klasą czyli nie rajdowałem trzymałem kiere dwoma rękoma bo koleiny, ale dziura 25cm głębokości zalana wodą (niby tylko kałuża) wyrywa kierownice z rąk a i niech nie porównuje rozmowy przez telefon czy jedzenia za kółkiem !!!!!! Bo tel w sytuacji awaryjnej najnormalniej w świecie wypuszczam z dłoni i po kłopocie a ciekaw jestem jak on ogarnie sytuacje awaryjna kiedy ma graby poprzeplatane w kierownicy . Osobiście nic niemam do tego że że jeżdził nissanem a teraz bmw, tylko niech wezmie pod uwagę tył napęd i 170km plus graby splecione w kierownicy!!!. mam pomysł jeśli jako bloger lubi robić głupoty pod publiczkę niech zagra w rosyjska ruletkę( usytasfakcjonują mnie min 3 próby ale szósta próba to ma widzów pod postacią wszystkich moich znajomych ) ale wcześniej link poproszę :)

 

Ale panowie to tylko bloger czyli kolejny sfrustrowany g.... który młodość spędził przed kompem i na waleniu k.... . i nie muszę brać jego wygłupów na poważnie.

BMW E46 320i
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Duże firmy na razie uczą się współpracy z blogerami, jest to nowa gałąź marketingu. Nie wiem czy wiecie ale np. Burger King dał 200 tys. zł. blogerowi Kominek, by ten pojechał do USA i je wydał. I pisał o tym, robił co chciał.

 

Ciekawe czy bo przed wyjazdem zmierzyli i zważyli i czy jak wrócił był grubszy niż dłuższy. :lol:

 

- A sam Blogomotive? Nie zna się na marce i o to chodziło. To ma być akcja przystępna dla każdego, a nie dla kogoś kto potrafi wymienić wszystkie wersje n52.

 

Teraz w modzie jest być głąbem, to najlepsza reklama. Ot taki 'normalny' użytkownik internetu, najlepiej jak by jeszcze walił błędami i był 'lubieto'. Obowiązkowo musi mieć konto na modnym portalu społecznościowym, preferowany shitzbok. 'Snafcy' ;) są passe bo najczęściej nie nadają na falach odbieranych przez motłoch, a to żadna reklama. Wręcz antyreklama bo wychodzi na to, że się uważają za lepszego.

 

Ogólnie marka BMW 'wyszła' do ludzi, heheh. Czekam, aż zaczną konkurować reklamą z 'profesjonalistami' z fiata i dacia :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@rafi999

Szczerze mówiąc nie dotrwałem do końca filmu, przeleciałem na podglądzie. Chodziło mi o to, że każdy tu nie raz wyprzedzał na trzeciego, na czwartego :) Co drugi temat na forum to "jak dodać mocy do 330d bo mi mało", a teraz wszyscy są zbulwersowani niebezpieczeństwem jakie stwarzał. Sam nie lubię wariatów na drodze, ale na tym forum ta krytyka brzmi trochę śmiesznie. Ale nie o filmie chciałem.

 

Nie wiem czy śledziliście całą akcję, ale bmw dało mu wcześniej do testów każdy swój model, łącznie z eMkami, mógł z nimi robić co chciał, pojechać do cioci, krytykować (co czasem robił, jednak ciężko jest obiektywnie skrytykować bmw :) ), wyjechać iXami w teren, wozić kumpli... Po co to wszystko? Dużym problemem w branży marketingowej jest teraz zaprezentowanie produktu w użyciu. W wielu branżach, także w motoryzacji. Ludzie już nie chcą/nie wierzą Auto Światom, Motorom itp. Między innymi dlatego, że te są nie obiektywne, piszą cały czas tą samą papkę o litrach w bagażniku i ergonomii pokręteł. Tą niszę wypełniają "blogerzy". Przejrzyjcie internet. Setki zwykłych ludzi dostaje za darmo aparaty, wakacje, ipady, depilatory, a teraz samochody, po to by sfotografowali je amatorsko, amatorsko opisali odczucia, choćby najdziwniejsze. Dobry produkt nie ma się czego bać, obroni się, to już sprawdzone. Dlatego bmw wzięło zupełnie zwykłego człowieka, ekspert byłby niewiarygodny dla ogółu, właściciel 10 bmw byłby stronniczy, zblazowany, zbyt zajarany.

 

@Bax

Kominek nie pojechał do USA jeść, puścił kasę w kasynach :), na Florydzie, w NY.

Sam nie lubię dzieci neo siedzących na Facetłuku. Znawcy nie są modni, to prawda, też mi się to nie podoba. Większość ludzi nie wie nawet jakiej pojemności ma silnik, jak ma 23i to pewnie ma 2300cm3 :). Ale jeśli ludzie się nie znają to aso ma więcej klientów - proste ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Setki zwykłych ludzi dostaje za darmo aparaty, wakacje, ipady, depilatory, a teraz samochody, po to by sfotografowali je amatorsko, amatorsko opisali odczucia, choćby najdziwniejsze. Dobry produkt nie ma się czego bać, obroni się, to już sprawdzone. Dlatego bmw wzięło zupełnie zwykłego człowieka, ekspert byłby niewiarygodny dla ogółu, właściciel 10 bmw byłby stronniczy, zblazowany, zbyt zajarany.

 

Wiosek nasuwa się smutny, opłaca się być nijakim, naiwnym i niezbyt rozgarniętym typem, wtedy jest szansa na poużywanie na koszt sponsora.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytam te komentarze na stronie blogomotive i mam deja vu, ci którzy tam piszą zachowują się jak wyznawcy kultu pewnego prezesa - napiętnowano gościa na tym forum i dowiedziałem się że wszyscy jesteśmy buraki, jeździmy e36 na gazie, wchodzimy ze sobą w relacje nieplatoniczne i po prostu zazdrość nas zżera bo blogo pojeździł sobie autami BMW, nieważne jak, ważne że luźny szwagier z niego. Nawet bym się nie czepiał tego filmu ale gość nie jest w stanie przyznać że postąpił nieodpowiedzialnie, tym bardziej że ma grupkę wiernych pawianów którzy nie widzą nic złego w zgrywie polegającej na tym że ich bohater czyta książkę lub wypełnia PITa prowadząc auto w terenie zabudowanym. Monogramus, zdarzyło się rozmawiać przez telefon prowadząc, pisać smsa, przekraczać prędkość, święty nie jestem, głupoty robiłem. Ale nie kręciłem o tym filmiku żeby pokazać jaki luzak ze mnie. Blogomotive usprawiedliwia się że to była zgrywa, udawanie, bo tak naprawdę on tylko udawał, ale po prostu nie potrafi się przyznać że zrobił głupotę (mimo że na pewno głupi nie jest) tylko brnie w ten pasztet. Jak to czyta to powinien się zastanowić nad tym - jego bloga czytają różni ludzie, niektórym jego zachowanie imponuje i stwierdzą że też chcą być tacy luźni.
Powyższy post odzwierciedla jedynie prywatne poglądy i stan wiedzy autora, zatem nie musi on opisywać stanu faktycznego. Autor nie bierze odpowiedzialności za skutki decyzji podjętych w oparciu o niniejszy post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Członkowie klubu
Chodziło mi o to, że każdy tu nie raz wyprzedzał na trzeciego, na czwartego :)

Niezdrowo przesadzasz :roll:

Nie każdy urwał się z newsa interii...

Pozdrawiam,
Grzegorz

330Ci
276218_2.png

335d xDrive
1089970_2.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bohaterowie takich filmów niech sie modlą żeby materiał nie trafił w ręce policji bo jak wiece na jego podstawie można dostać mandat. były już takie przypadki... zgadzam się że takie zachowanie jest bynajmniej nieodpowiedzialne.

 

Uwalic gościa mozna w moment. Wystarczy Imie i Nazwisko + Filmik znam procedure :twisted: Trzeba udać się na komende w swoim rejonie. Jego dane personalne są na jego blogu wraz z miejscem zamieszkania (dzielnica warszawy) dla uważnych łatwo znaleść.

Kto chce moze zrobić mu ciepło wtedy zostaną mu tylko proporczyki od BMW.

http://www.autocentrum.pl/gfx/katalog/1787_1.jpg

E46 on board http://directory.e46fanatics.com/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodziło mi o to, że każdy tu nie raz wyprzedzał na trzeciego, na czwartego :)

Niezdrowo przesadzasz :roll:

Nie każdy urwał się z newsa interii...

 

Ja wyprzedzam nawet na piątego...ale tylko na schodach.

 

Panowie uważam, że przesadzacie z krytyką. Blogo jechał z prędkością 65 km/h poza obszarem zabudowanym.

 

Jakby Blogo taką sztuczkę zrobił i tak zakonczył ...to najwyżej bym się z niego śmiał.

http://www.youtube.com/watch?v=lD5QTr3SflQ

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Popieram. Wszyscy powinni trochę spuścić z tonu. A co do Blogomotive - zdejmij chłopie ten filmik z YT.
Powyższy post odzwierciedla jedynie prywatne poglądy i stan wiedzy autora, zatem nie musi on opisywać stanu faktycznego. Autor nie bierze odpowiedzialności za skutki decyzji podjętych w oparciu o niniejszy post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Uwalic gościa mozna w moment. Wystarczy Imie i Nazwisko + Filmik znam procedure :twisted:

Nie no, dajcie spokój...

 

ONI sami przeglądają YT w poszukiwaniu takich kwiatków i jak jest możliwość identyfikacji sprawcy pukają do drzwi.

 

A, że smród narasta w koło tego filmu to jak się znajdzie jakiś uprzejmy wystarczy, że podeśle linka na kontakt24 z adnotacją, że 'człowiek reklama' sponsorowany przez BMW Polska odwala takie sztuczki na drodze, a TVN24 zrobi z tego lepszy użytek niż policja. /czy to jest w 100% prawda czy nie/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak psy ogrodnika...sami nie zjedzą a innym też nie dadzą.

 

a czego tu niby zazdrościć!! byłem już użytkownikiem 4 różnym modeli BMW, do tej pory mam 3. Swego czasu pracując pośrednio dla BMW PL miałem dostęp do wszystkich modeli ale to nie uprawnia mnie do tego aby z papieru toaletowego robić rally pasy i po jednej wizycie na torze uważać się za następce Stiga. Jedno jest pewno! Mamy już w świecie motoryzacji jednego Clarksona i każdy, kto w najmniejszy sposób stara się mu dorównać czy też naśladować, jedynie się ośmiesza i kompromituje. Widziałem w człowieku wielki potencjał, choć nie każdy jego wpis na forum uważałem za śmieszny. Od kiedy ma E46 przestałem czytać jego wpisy, wieje tandetą i prostactwem. Jego teksty i komentarze w żaden sposób nie są czymś pozytywnym a wręcz przeciwnie ośmieszają jego i jego samochód.

 

Moje zdziwienie jest tym większe, ponieważ podczas kilku wizyt w BMW PL, nie byli zainteresowani współpracą w klubem, zmianą wizerunku marki, promocją marki, czymkolwiek. Jedyne co można było usłyszeć, brak środków na tego typu współpracę. Tutaj natomiast kupują samochód, ładują w niego kilka czy kilkanaście tyś pln, płacą (jak się domyślam) za pisanie bloga i pozwalają na taki chłam.

 

O! I to taki mój komentarz w ten niedzielny poranek! Pozdrawiam i życzę udanej niedzieli, pogoda wyborna!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.