Skocz do zawartości

BMW 4 Series Coupe F32 - nowe info/fot.


klagosz

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
  • Odpowiedzi 330
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Witam,

W wątku dotyczącym 3 GT wrzuciłem zdjęcia, jakie zrobiłem na wyjeździe na narty, tego oto zakamuflowanego modelu.

Po drodze spotkałem masę innych ciekawych zakamuflowanych BMW i MERCEDESÓW :)

 

Poniżej przedstawię Wam zdjęcie właśnie BMW 4 coupe w maskownicy. Nie wiem czy Wam też ale wydawało mi się,że miał 4 drzwi! Mało widać ale cóż... Przepraszam za jakość ale jechałem samochodem, ślisko i zakręt 180 stopni za mną. Nie miał łańcuchów więc napęd 4x4 bo ja pociłem się tam w łańcuchach...

 

http://i48.tinypic.com/2mqn9xl.jpg

 

Co Wy na to? 4 gran coupe? 3-ka to nie była bo przecież nowa jest i nie potrzebuje takiej maskownicy - co widać na zdjęciach moich odnośnie 3GT.

 

 

Pozdrawiam i zapraszam do dyskusji :8)

http://i42.tinypic.com/2u7vjag.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dziale o 3 GT wrzuciłem fotki z tego samego wyjazdu i zrobione z bliska auto. Niestety wnętrze całe zasłonięte.

 

Ta 4-ka była mocno zamaskowana. Widać,że prototyp a nie wersja finalna - finalne mają te wzorki fikuśne czarno-białe. Ta miała na nity przykręcone zderzaki, maskownice itd. 4 drzwi i linia dachu ewidentnie jak coupe. Pewnie to to :8)

 

Klagosz, mówię Ci, tam się roiło od tych samochodów. Po 3 dniach już się tym nie emocjonowałem :wink:

 

Jak zawsze na narty tylko AUSTRIA. Za 2 tyg. znowu jadę. A nóż widelec... Chociaż jadę w sezonie teraz więc nie wierzę bym coś złapał. Tamten wyjazd był 1-8 grudnia. Cisza, spokój i mało ludzi było - mogli testować.

http://i42.tinypic.com/2u7vjag.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy

Produkcja F32 zaczyna się od lipca 2013 roku, podejrzewam, że w salonach będzie od września tego roku

Kabriolet F32 początek produkcji od listopada 2013, w salonach prawdopodobnie od marca 2014.

 

A nowa X5 F15 w produkcji od sierpnia 2013

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...

 

Jak zawsze na narty tylko AUSTRIA. Za 2 tyg. znowu jadę. A nóż widelec... Chociaż jadę w sezonie teraz więc nie wierzę bym coś złapał. Tamten wyjazd był 1-8 grudnia. Cisza, spokój i mało ludzi było - mogli testować.

Ja byłem w tamtym roku w identycznych dniach w Austrii na desce ale niestety nie trafiłem tak jak ty :!: :evil:

 

Zazdroszcze :cool2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe przeżycie, bo widzisz coś co inni zobaczą później! Generalnie szczęście niesamowite,że również tam pojawił się Mercedes i Hyundai :8) tak skomasowanego ośrodka testowego chyba już nie znajdę. Ale co na kliszy to moje :)

Klagosz jeśli jeździsz do Austrii to może kiedyś się trafi! Na bank oni testują je nie w sezonie - czytaj listopad, grudzień. Bliżej grudnia żeby warunki były ekstremalne. Było -20 i śniegu ok 2,5 do 3m. Droga dojazdowa do lodowca - kręta i wąska. Najostrzej było chyba ok12stopni podjazd.

Jakbyś chciał wiedzieć dokładnie to Kaunertal. - czysto narciarsko nie polecam. Za mało wyciągów i tras. Teraz uderzam do Mayrhofen a w listopadzie/grudniu do Soelden. Tam już zabawa pełna :8)

http://i42.tinypic.com/2u7vjag.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Produkcja F32 zaczyna się od lipca 2013 roku, podejrzewam, że w salonach będzie od września tego roku

Kabriolet F32 początek produkcji od listopada 2013, w salonach prawdopodobnie od marca 2014.

 

A nowa X5 F15 w produkcji od sierpnia 2013

 

 

Czyli wracajac z nurburgringa bede wiedzial czy warto zbierac na serie 4 czy kupic cos innego;p

A Ty Rufio? Cabrio F32 planujesz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.