Skocz do zawartości

BMW 4 Series Coupe F32 - nowe info/fot.


klagosz

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 330
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Czy e92 ma taki sam rozstaw i wymiary jak e90?

 

Z tego co patrzyłem tak - 2760mm

F30 ma 2810mm a więc 5cm więcej.

Na tej focie faktycznie wydaje się krótsza ale to zwyczajne złudzenie przez kamuflarz mocno odcinający się od koloru auta...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fake nie, ale chyba kontrolowany przeciek. Zdjęcia wyglądają na robione na terenie wewnątrz zakładu a nie wierzę, że kierowca nie widział, że jest fotografowany. Kamuflaż dziwnym trafem został założony selektywnie żeby uchylić rąbka tajemnicy ale nie pokazywać wszystkiego.

 

http://www.f30post.com/forums/attachment.php?s=17ed1dfab5f645ac90aa0b9cd0c0cf91&attachmentid=780997&d=1352756434

 

http://www.f30post.com/forums/attachment.php?s=17ed1dfab5f645ac90aa0b9cd0c0cf91&attachmentid=780998&d=1352756434

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kamuflażen zasłonili to co najważniejsze... :wink:

e90 nigdy jakoś specjalnie do mnie nie trafiała za to e92 bardzo - wszystko przez o wiele ładniejsze lampy z przodu i z tyłu.

F30 podoba mi się na maxa więc idąc tym tropem, jeśli będzie jeszcze fajniejsze to jest szansa, że będzie urywać głowę! :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Jak zostanie w tej wersji to naprawdę jak dla mnie będzie poza konkurencją :cool2:

 

A zderzaki wyglądaja obłednie zwłaszcza tył.

Jak to jest "zwykła" wersja to ciekawe jaki zrobią do niej M-pakiet :8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie, żeby się nie okazało, że ten concept do produkcji trochę "odchudzą" po to, żeby po włożeniu M-pakietu finalnie auto wyglądało tak jak na tych obrazkach. Tył patrząc z boku wydaje mi się do serii 6 podobny... Te skrzela też robią robotę. Fajna jest...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może warto byłoby skorzystać z okazji i zmienić tytuł na gramatycznie poprawny? :-)

 

Moim zdaniem za bardzo pojechali w dół z przodem, wygląda otyle, a nie muskularnie. Tył świetny.

Środek - przerost formy nad treścią, podobnie jak wcześniejsze modele pokazowe 6tki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Ja poprawiłem ;)

Ponieważ do concept to spodziewam się mini-wersji 6tki w wersji produkcyjnej z przodem od F30 ale i tak jak ktoś napisał.... jest na co odkładać :cool2: :mrgreen:

Widziałem też zdjęcia 3 GT :duh: :duh: :nienie: Tutaj wciąż A5 sportback jest dla mnie faworytem.

pozdrawiam

Paweł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Myślę że raczej 15-20 tyś. Brytyjczycy z Auto Express spodziewają się ceny wyższej o 4k gbp.

 

Edit: Sorry, różnica ma być rzędu 3 tys. GBP, czyli jakieś 15k pln.

pozdrawiam

Paweł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.