Skocz do zawartości

Forumowe naklejki na auto


btomek

Rekomendowane odpowiedzi

Jak dla mnie git...wazne tylko, przynajmniej dla mnie, zeby calosc byla biala lub czarna na przezroczystym tle...

 

Brawo Yoshimura o to chodzilo, teraz mamy bardzo unikalna naklejke i wystarczy napisac oficjalne pismo do Ciebie w celu udostepnienie projektu na potrzebe naklejek forumowych :mrgreen:

chiptuning, diagnostyka

506 072 789

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 845
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • Moderatorzy
odnosi się do Saturna na tle słońca i taką nazwę nosi moja praca.Wszystko jest według prawa i legalnie, a mój "Saturn na tle słońca" myślę każdemu się spodoba

Jak najbardziej ok.Jestem za. :cool2:

Wynika z powodu mojej fascynacji kosmosem.

:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

ec2Wze6.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brawo Łukasz jestem też jak najbardziej za :cool2: :cool2: :cool2: .Prośba czy mógł byś zrobić symulację w kolorze białym i czarnym na szybie auta,tak jak wcześniej :D .Osobiście wydaję mi się że biała będzie najbardziej widoczna.Pozdrawiam :wink: Edytowane przez ŁYSY.BMW.E36
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście że jestem na TTTTAAAAAAAKKKKKKKK :cool2: :cool2: :cool2: Chromowana może dobrze wyglądać :norty:.Projekt rewelacyjny :cool2: .Pozdrawiam Mateusz :wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego rychu1984 prosze nie myl pojec...naklejka ma byc forumowiczow a nie klubowiczow...to tak na marginesie w ramach spraw organizacyjnych.

 

Kolega Yoshimura ma racje Zarzad musi teraz zaakceptowac nasza naklejke, bo dysponujemy adresem, ktory jest ich wlasnoscia. Mam nadzieje, ze nikt z drogich Klubowiczy nie bedzie robil problemow :D

 

Wydaje mi sie, ze jesli Zarzad klepnie projekt kolegi to nie ma co myslec i nie tworzyc kolejnych tylko puscic wszystko dalej :cool2:

chiptuning, diagnostyka

506 072 789

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Projekcić klasunia, szczeże podziwiam ludzi co mają taką wyobraźnie. Brawo kolego Yoshimura.

Teraz tylko czekać co zrobi zarząd klubu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oficjalnie projekt yosmimury się spodobał, odezwaliśmy się do niego w sprawie praw autorskich, jeżeli się z nim dogadamy, to produkcja i sprzedaż ruszy tak szybko jak to będzie możliwe.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam :) widze ze temat odblokowany wiec pierwszy zapytam :norty:

i jak sprawa z naklejeczkami stoi ? mily prezent zrobilbym swojej buni na swieta ;p tudzies prezent noworoczny :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.