Skocz do zawartości

E90 felgi ET


Słowik

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Bedą pasowały i nic nie bedzie wystawać. Zależy jak chcesz zeby felgi były dopasowane. Zeby były w miarę na równo z nadkolami to z tyłu bedziesz mogł dać jeszcze dystans około 10mm na strone, ale to już od Ciebie zależy :D

 

a gdyby opony były szersze , bo wiekszosc felg do e60 ma 245:

 

http://allegro.pl/alu-felgi-bmw-e60-i-inne-18-cali-i6926588027.html

 

taki wzór mi sie podoba , ale czy moge być pewnym że nie przyhaczę ?

 

http://allegro.pl/alu-felgi-bmw-e60-i-inne-18-cali-i6926588027.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Drugi link będą pasować bez dystansów, bo et jest mniejsze niż w e90.

Pierwszy link (nie są to ori, bo nie było s135 17 cali) nie wiadomo, bo w jednym miejscu jest et42 (dystanse wskazane) a w drugim et14, więc byłyby blisko krawędzi błotników.

Mój czarnuch

Drugi czarnuch-540i

E32 740IL

Kupię do e46 sedan przedlift:

- maskę cosmosschwarz 303

- osłonę dźwigni automat 51167059413 ("-" do przodu)

- listwę spryskiwaczy mgłowych polift (303 cosmosschwarz)

Najlepiej Dolny Śląsk, tel. 782-784-200.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam E90 320i,129 KM w automacie, obecnie stoi na 16 calowych kołach co średnio wygląda, bardzo podobają mi się alusie z linku poniżej, tylko czy nie za mało koni na tak duże koła

 

http://www.allegro.pl/ShowItem2.php?item=6925498460

Edytowane przez Krzyś00
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
tylko czy autko się na nich radzi

Rozumiem, że słownik zadziałał, ale trudno to rozszyfrować. Wejść wejdą i nawet dobrze będą wyglądać, bo zbliżą się do rantów błotników.

Mój czarnuch

Drugi czarnuch-540i

E32 740IL

Kupię do e46 sedan przedlift:

- maskę cosmosschwarz 303

- osłonę dźwigni automat 51167059413 ("-" do przodu)

- listwę spryskiwaczy mgłowych polift (303 cosmosschwarz)

Najlepiej Dolny Śląsk, tel. 782-784-200.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Jeżeli nawet wejdzie a jest to wątpliwe przy tak dużym et to żeby to wyglądało musi być bardzo konkretny dystans, bo chyba nie jest celem samo założenie.

Mój czarnuch

Drugi czarnuch-540i

E32 740IL

Kupię do e46 sedan przedlift:

- maskę cosmosschwarz 303

- osłonę dźwigni automat 51167059413 ("-" do przodu)

- listwę spryskiwaczy mgłowych polift (303 cosmosschwarz)

Najlepiej Dolny Śląsk, tel. 782-784-200.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Tak, będzie bardzo schowana, powinno być et w okolicy 10-20 w zależności od szerokości felgi.

 

Fabrycznie w rwd jest et20 z tym wzorem, ale x już ma przewidziane et43, więc to niewielka różnica, kwestia jaki ma napęd. Ale nawet jak 4x4 to bez dystansów nie zakładałbym.

Mój czarnuch

Drugi czarnuch-540i

E32 740IL

Kupię do e46 sedan przedlift:

- maskę cosmosschwarz 303

- osłonę dźwigni automat 51167059413 ("-" do przodu)

- listwę spryskiwaczy mgłowych polift (303 cosmosschwarz)

Najlepiej Dolny Śląsk, tel. 782-784-200.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Moze tu sprobuje, bo admini wyrzucili moj watek.

 

Chce kupic koła zimowe do bmw e93 330d, kółka 18 które sa z bmw serii 1. ET tam jest 20 bodajze. Ktos kumaty w tym temacie powie mi czy te kółka wejdą do mnie, a jesli nie, to czy wgl te fele z innymi oponami beda pasowac czy nie ma takieje opcji. Dzieki za odp i wklejam link do aukcji.

 

http://allegro.pl/bmw-e87-e88-e82-kola-alufelgi-felgi-m-pakiet-18-i6890819255.html#imglayer

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
W jedynce ET 20 jakby było to felgi wystawały by za błotnik po 3 cm:) to jest styling 261 felga węższa ma ET49 szersza ET52. Wątpie aby to u ciebie weszło i nie obcierało od wewnętrznej strony. Musiałbyś dać dystanse. Standardowo w E90 przy podobnych felach rozmiarowo masz ET koło 35. Wiec żeby ładnie to wyglądało to koło 20mm dystans na każde koło. Na przód to może i z 30mm bo felga jest węższa.trzeba by dokładnie policzyć co i jak.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moze tu sprobuje, bo admini wyrzucili moj watek.

 

Chce kupic koła zimowe do bmw e93 330d, kółka 18 które sa z bmw serii 1. ET tam jest 20 bodajze. Ktos kumaty w tym temacie powie mi czy te kółka wejdą do mnie, a jesli nie, to czy wgl te fele z innymi oponami beda pasowac czy nie ma takieje opcji. Dzieki za odp i wklejam link do aukcji.

 

Jeżdżę na kołach 18x8 opony 225x40 przod i 235x40 tyl w e91 więc do Ciebie wejdą bez oporu a nawet dystans jeszcze wejdzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Chockie nie napisałeś najważniejszego. Jakie ET ma ten twój zestaw? Szerokość felg bez ET to jak byś nic nie podał. Ja w e87 jeżdze na 8,5 szerokości felgi i 245 szerokości opony, co nic, nikomu nie powie.

Tomek jak wrzucisz dystans to koło przesunie się na zewnątrz i będzie git. Tylko dochodzi koszt dystansów z dłuższymi śrubami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich mam pytanko doradźcie, mogę kupić tanio takie aluski do e91 318i z 2006 r., czy muszę stosować dystanse czy będą pasować bez żadnych dodatków. Na allegro znalazłem takie same a mogę kupić za pół ceny:

http://allegro.pl/alufelgi-bmw-17-e36-e46-e81-e83-e84-e87-e90-e91-x1-i6942418729.html

 

Z góry dzięki za odpowiedź.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Bez przesady, fabryczne et to przeważnie 34, przy 8 i 7 calowych felgach, więc będzie wyglądać podobnie jak na fabrycznych 7 calowych. Co nie zmienia oczywiście faktu, że dystans poprawi zdecydowanie wygląd auta.

Mój czarnuch

Drugi czarnuch-540i

E32 740IL

Kupię do e46 sedan przedlift:

- maskę cosmosschwarz 303

- osłonę dźwigni automat 51167059413 ("-" do przodu)

- listwę spryskiwaczy mgłowych polift (303 cosmosschwarz)

Najlepiej Dolny Śląsk, tel. 782-784-200.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.