Skocz do zawartości

524td - jak zwiększyć moc?


RAIDER

Rekomendowane odpowiedzi

słuchaj , zalezy co kto moze i gdzie- niektorzy w domach budują wołgi na bazie 850 CSI takze wszystko zalezy od mozliwosci. Generalnie najprostszymi sposobami są wstawienie chipa , zmiany wydechu, filtr sportowy...

jeszcze nie napisałes o jakie przyrosty Ci chodzi...z 524td kosmosów nie wycisniesz... :|

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiadomo że niebędzie to F 16 :norty: ale chodziło mi o jakiś najprostrzy sposób żeby chociaż troszkę ..jej...dodać dodatkowego ..pałerka.. :wink:
Powerka?chip ..to chyba najlepsze rozwiązanie :roll:

Poziom poczucia humoru jest wprost proporcjonalny do Twojego IQ.

http://img407.imageshack.us/img407/5961/roxbury9je.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

słuchaj , zalezy co kto moze i gdzie- niektorzy w domach budują wołgi na bazie 850 CSI takze wszystko zalezy od mozliwosci. Generalnie najprostszymi sposobami są wstawienie chipa , zmiany wydechu, filtr sportowy...

 

co do tej 850/Wołga to nie takim domowym sposobem... chyba że ktoś ma w domu prasy z formami do blach Wołgi:) Sorry za OT

A co do podnoszenia mocy w 524td to środki i nakład pracy nie współmierny do efektów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

co do tej 850/Wołga to nie takim domowym sposobem... chyba że ktoś ma w domu prasy z formami do blach Wołgi:)

 

 

dokładnie..chłopaki z byłego ZSRR mają taką kase ,ze moga tam zrobic chyba wszystko..i nie muszą korzystac z zakładów Toyoty :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
Tu jest kilka szczegółów http://www.vtg.pl/chip.php?m=5965&marka= Fakt że rakieta to nie będzie ale zawsze coś i kaska chyba nieduża :cool2:

 

Chyba akurat ta firma do diesla to średni pomysł z tego co ja wiem... Najlepiej napisz do compsport.pl chłopaki ostatnio rozpracowali problem filtra cząstek w nowych 2.0 e90 więc przy tym silniku jeżeli to będzie miało sens pomogą. Cena VTG jest netto... Sporo. Może być też Master's tuning tdi-tuning.pl ale zmieniał hamownię na obciążeniową i wirusa wgra ale autka u siebie nie zhamuje, więc najlepiej dla auta byłoby podjechać jak coś do CSów.

Pozdro.

 

EDIT: Tak sobie pomyślałem i ogólnie to bym chciał dodać że wzmacnianie tego auta to chyba średni pomyśł. Przebiegu pewnie ma, nówka sztuka też już nie. Zawirusujesz, padnie sprzęgło, łączniki i inne pierdóły parę razy szybciej niż normalnie. Olej pewnie też już lejesz nie najlepszy jaki może być a paliwko trzeba będzie lać luxio bez oszczędzania na jakości...

Lepiej sobie w tym przypadku chyba darować... (zależnie od tego co napisałem powyżej). Na stronie compsporta opisali to dokładniej..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.