Skocz do zawartości

gdzie kupić reflektorki


RAIDER

Rekomendowane odpowiedzi

Kupiłem u nich reflektor mijania, odbierałem osobiście. Jeszcze nie zamontowałem. Całość wygląda jak oryginał, jadnak odbłyśnik jak by go pan Stasio sprayem pomalował - marna robota. Zobaczymy jak świeci, ale wolałbym chyba kupić sam odbłyśnik helli czy boscha. Choć cena przyzwoita
http://img842.imageshack.us/img842/1250/arto.png
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem u nich reflektor mijania, odbierałem osobiście. Jeszcze nie zamontowałem. Całość wygląda jak oryginał, jadnak odbłyśnik jak by go pan Stasio sprayem pomalował - marna robota. Zobaczymy jak świeci, ale wolałbym chyba kupić sam odbłyśnik helli czy boscha. Choć cena przyzwoita

 

A jakiej firmy są te światła? (Chodzi o producenta)

$M$
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kup reflektor i wymień odbłyśnik :norty: opis tego jak to zrobić znajdziesz na http://www.e34.de/frames.php .A odbiegając od tematu czy ktoś z was polerował szyby reflektorów moje wyglądają jak wypiaskowane (chyba za szybko jeżdżę).A co do regulacji to zdejmij atrapy z reflektorów i zobacz co padło u mnie śruba wypadła z plastikowego zaczepu i też nie potrafiłem ustawić świateł po co od razu kupować nowe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie

 

Podłącze się pod topic bo bez sensu nowy zakładać.

Mam zbity jeden klosz (długie światła od strony pasażera). Pozostałe 3 są sztywne, ten sie normalnie rusza cały.

 

I teraz kilka kwestii. Czy można wymienić tylko:

a) szkło

b) jedną lampe

c) czy trzeba wymienić całość

d) czy wymienić od razu lewą jak i prawą strone?

 

Generalnie jest tak. Jak na mój gust światła są słabe. Jutro jade w góry i jade w nocy. Na pewno poszukam jutro jakichś dobrych żarówek (czytałem gdzieś o philipsach +50%). Na pewno chce kupić 55W, zadnych setek.

 

Na allegro jest sporo lamp. Ale jakoś nie mam przekonania. Nie chce wydać fortuny, ale szukam czegoś sensownego. Nie obraziłbym się jakby jeszcze fajnie wyglądały ;-) Czy możecie sie wypowiedzieć na temat lamp oferowanych w naszych sklepach i allegro? Na jakie firmy warto zwrócić uwagę? Co omijać z daleka? Zaraz po powrocie do domu zamierzam dokonać zakupu (oczywiście najpierw musze wiedzieć co z punktami a - d ;-)

 

Dobrze pamiętam, że żarówki świateł krótkich to H1? Jaki symbol mają długie?

"Only two things are infinite:

the universe, and human stupidity

...and I'm not sure about the universe"

A. Einstein

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

krótkie, długie i halogeny mają żarówki H1 w E34.

 

Co do wyboru najlepszej żarówki H1 to sam mam mętlik w głowie- jedni uwazają,ze Philips Blue Vision są najlepsze, inni że Vision + 50%, inni ,ze osram cool blue , jeszcze inni ,ze Silverstar + 50% a teraz Xsilver pisze ,ze biluxy...

załamac się mozna- jedno jest pewne- podrasowane H1 mają cieńszy żarnik, świecą jaśniej ale szybciej się przepalają :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja ostatnia trase 450km po zmroku przetestowalem na zarowkach H1 w takiej kombinacji:

sw. mijania - Philips VisionPlus

sw. drogowe - Philips AllWeather

sw. przeciwmgielne - Philips AllWeather

 

i to jest to!

Uzycie zarowek AllWeather pozwolilo na uzywanie swiatel drogowych pomimo odcinkow zamglonych delikatnie, ladne zoltawe swiatlo bardzo dobrze przebija sie przez mgle. No i po raz kolejny przekonalem sie jak duze znaczenie ma czysty klosz o czym wiele osob nie pamieta :duh:

były: E30 318is coupe, E30 325i saloon, E36 320i coupe, E34 520i sedan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co z resztą odpowiedzi? Co do tych reflektorów?

 

Kupie to co bedzie dostępne dzisiaj... a łatwo nie bedzie bo wszystko pozamykane

 

Kilka linków z allegro.. prosze o komentarz:

http://moto.allegro.pl/show_item.php?item=78686800 z tyłu opakowanie hella ale cena chyba za niska

 

http://moto.allegro.pl/show_item.php?item=78022454 tutaj fajnie wyglądają, cena kosmos ale fajne są. Czy do takich reflektorów moge wrzucić ten zestaw za 800zł ksenonowy (H1)? Czy te ringi na to mi pozwolą?

 

Na allegro znalazłem same szkła do lampy... idzie to wymienić?

 

 

Mam hiciora ;-)

http://moto.allegro.pl/show_item.php?item=78730098

 

InPro... z czym to sie je? Dobra firma? O depo ze syfna to juz przeczytałem w któryms poście

"Only two things are infinite:

the universe, and human stupidity

...and I'm not sure about the universe"

A. Einstein

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

frank - w najnowszym auto swiecie masz test zarowek - tam pisza wszystko.....

 

1 - +50 % to chwyt reklamowy ..

2 - blue vision itp zarowki swiecoce swaitłem o barwie bardziej zblizonej do niebieskiego wcale nie swieca mocnie - maja poprostu inny kolor swiatła - np philips blue vision - swieca o kilka procent słabiej od porownywalnej zarowki 'zwykłej' poniewaz min filtr niebieski jakim jest pokryta banka zatrzymuje czesc promieniniownia ..........

 

nie przejmuj sie - ja tez mam mentlik w głowie :cool2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze wszystko pozamykane.

 

Kupiłem OSRAMy SILVERPRO +50% za jedyne 29.50zł/szt na SHellu...

 

Zaraz ide obczajać co i jak.

 

No i jeżeli DEPO robi dla InPro to czy można kupić gdzieś coś lepszego? Na allegro i w znanych mi sklepach są tylko depo i inpro....

"Only two things are infinite:

the universe, and human stupidity

...and I'm not sure about the universe"

A. Einstein

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze. Zła wiadomość. Wymieniłem żarówki na te OSRAMY i okazuje sie ze wczesniej miałem jakieś pożądne philipsy. Więc albo były już mocno skatowane w co wątpie albo po prostu mam już tak sfatygowane reflektory czy odblaśniki że sama wymiana żarówek nie pomoże.

 

Napaliłem sie na te InPro.. ale skoro to DEPO to nie bede płacić extra 450złoty dla RINGów...

 

BTW na allegro jest coś takiego jak ringi z ledów za 50zika. Próbował ktoś?

"Only two things are infinite:

the universe, and human stupidity

...and I'm not sure about the universe"

A. Einstein

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co z resztą odpowiedzi? Co do tych reflektorów?

 

Kupie to co bedzie dostępne dzisiaj... a łatwo nie bedzie bo wszystko pozamykane

 

Kilka linków z allegro.. prosze o komentarz:

http://moto.allegro.pl/show_item.php?item=78686800 z tyłu opakowanie hella ale cena chyba za niska

 

http://moto.allegro.pl/show_item.php?item=78022454 tutaj fajnie wyglądają, cena kosmos ale fajne są. Czy do takich reflektorów moge wrzucić ten zestaw za 800zł ksenonowy (H1)? Czy te ringi na to mi pozwolą?

 

Na allegro znalazłem same szkła do lampy... idzie to wymienić?

 

 

Mam hiciora ;-)

http://moto.allegro.pl/show_item.php?item=78730098

 

InPro... z czym to sie je? Dobra firma? O depo ze syfna to juz przeczytałem w któryms poście

 

Czesc, mam na miejscu zestawy naprawcze lamp, po prostu niektóre beemki ktore przyprowadzamy do rozbiórki maja np. w jedej lampie zbity klosz, i wtedy pozostałą resztę przeznaczamy na czesci, dlatego czasami naprawiamy te lampy, bo przeciez nie oplaca sie kupowac całych lamp skoro tylko jedno szkło jest zbite a reszta w przyzwoitym stanie. Co do lamp typu depo i innych podróbek sie nie wypowiadam, poniewaz była by to wypowiedz negatywna.

W ofercie mamy równiez nowe elementy lamp na przykład masz tu jedną z naszych aukcji:

 

http://www.allegro.pl/show_item.php?item=78981905

 

Cena jest spora ale to przeciez nowy oryginał. Jest sporo uzywek, a co do lamp zółtych(francuskich) podzielam zdanie kolegów z forum ze to towar niechetnie kupowany i lezy u nas na półce kilka kompletów, cena za komplet 140 a nie 220 jak sugerujesz na aukcji-ten koles po prostu tego nigdy nie sprzeda.

 

Pozdrawiam serdecznie

bartek

CARFIX BMW

Pełny serwis pogwarancyjny.Kodowanie i programowanie, indywidualizacja ustawień. Aktualizacja oprogramowania. Dostęp do serwera online(OSS),ASAP oraz Werkstatt information recherche (WIR). Cześci nowe - parts sales support (PASS) i używane do BMW.

Szczecin ul.Mieszka I 61a

Tel.692377209

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Dopiero co wróciłem z Zakopca.

Zrobiłem 900km i mam serdecznie dosyć na dzisiaj wszystkiego...

 

Jutro pomyśle co i jak. Fakt 170zł trochę dużo.. ale jutro będe myśleć...

 

Pozdrawiam

"Only two things are infinite:

the universe, and human stupidity

...and I'm not sure about the universe"

A. Einstein

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj wymieniałem klosze lamp w moim autku kosztowało mnie to sporo nerwów. Niestety klosze helli nie pasują do reflektorów typu bosch,chodzi o mocowanie odbłyśnika jest przykręcany na trzy śruby niestety rozstawy śrub nie pasują i nie można go przykręcić.Ale i tak wymieniłem:wyciąłem szkła z nowych reflektorów helli:duh: i wkleiłem do boscha przy okazji wymieniłem odbłyśniki.Wyglądają jak nówki ciekawe jak będzie z regulacją :mrgreen:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.