Skocz do zawartości

328i felgi stalow 15" czy wejdą ?


Lucasp

Rekomendowane odpowiedzi

To może inaczej faktycznie 6.5 cala 15" nie wejdzie.

15" z E36 nie wchodzi, 15" nie wiem z czego ale wystawały mi bardziej na których jeździłem w E36 nie wchodzi.

 

Ale na tej feldze http://bmwfans.info/parts/catalog/E39/Sedan/Europe/520i-M52/LHD/M/2001/may/browse/wheels/bmw_la_wheel_star_spoke_83/

jeździłem swoim 2.8 i się mieściła aktualnie mam tą felgę na zapasie.

 

Więc pytanie z mojej strony czy ta felga podejdzie http://bmwfans.info/parts/catalog/E39/Sedan/Europe/520i-M52/LHD/M/2001/may/browse/wheels/steel_rim_styl_12/ nr 36 11 1 093 546 ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie. Więc niższe ET powoduje że zacisk nie trze o felgę. Więc teraz kwestia sprawdzenia czy będzie ocierać z tyłu taka felga z ET20.

Jak będzie GIT to kupić felgi stalowe 7x15" ET20 lub do aktualnych od E36 dodać dystanse.

 

nie lepiej kupić felgi stalowe 16" po prostu? 320d 150KM też ma taki rozmiar zacisków i minimum felgi 16".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możesz nie sprawdzać. Felgi z ET 20 w E46 będą mega wystawać poza błotniki. No chyba, że chcesz robić german style :D Poza tym bez streczowania opon/wypychania nadkoli to nie ma prawa jeździć.

 

http://img267.imageshack.us/img267/4377/dsc0080q.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie. Więc niższe ET powoduje że zacisk nie trze o felgę. Więc teraz kwestia sprawdzenia czy będzie ocierać z tyłu taka felga z ET20.

Jak będzie GIT to kupić felgi stalowe 7x15" ET20 lub do aktualnych od E36 dodać dystanse.

 

nie lepiej kupić felgi stalowe 16" po prostu? 320d 150KM też ma taki rozmiar zacisków i minimum felgi 16".

 

Ale jak masz na stanie felgi z oponami to zaczynasz kombinowac inaczej.

pewnym rozwiązanie są dystanse do tych 15' z e36.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Felgi muszą być 15" bo kupowałem nowe opony ostatniej zimy do E36 i dlatego chcę je założyć.

Zobaczę czy felgi z tyłu wchodzą bez dystansu i jaki najmniejszy dystans trzeba dać z przodu i w tedy dam taki sam z tyłu i sprawdzę czy nie ociera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma opcji. Dla 328 od 16 cali w górę. Szerokość felgi nie ma znaczenia, masz za duże tarcze na 15 cali. Przerabiałem to samo poprzedniej zimy :mad2:

 

328i ma inne hamulce niz 323i ?

spieszmy się kochac e36, tak szybko odchodzą...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.