Skocz do zawartości

Kupno Bmw X5 E53 - Prośba o rady, opinie, porównania


Hondelyk

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

zjalazł by ktoś mi zpis przycisków w x5 e53 głównie te kolo gps zebym wiedzial co do czego :norty:

 

 

z góry dzieki

 

 

Kolego stajesz juz sie smieszny kupiles auto nie za male piniadze a zadajesz pytania jak bys mial 10 lat i pytal o droge.....wychodka....

Jestes smieszny nikt ci jeszcze nie napisal ale mam juz dosc twej arogancji i prosze admina niech zamknie ci mozliwas tu pisania w tym temacie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zjalazł by ktoś mi zpis przycisków w x5 e53 głównie te kolo gps zebym wiedzial co do czego :norty:

 

 

z góry dzieki

 

 

Kolego stajesz juz sie smieszny kupiles auto nie za male pieniadze a zadajesz pytania jak bys mial 10 lat i pytal o droge..do...wychodka....

Jestes smieszny nikt ci jeszcze nie napisal ale mam juz dosc twej arogancji(wiesz co za auto ogladales a wypytujesz sie ) i prosze admina niech zamknie ci mozliwas tu pisania w tym temacie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie,jestem w trakcie poszukiwań X5 E53 co sądzicie o tym autku

 

http://allegro.pl/bmw-x5-salon-polska-135-tys-km-faktura-vat-i2437509721.html

 

Chcesz to mogę podjechać i luknąć. Mieszkam kilka km od tej miejscowości, a auto kojarzę z widzenia.

Zauważ że w aukcji ceną do zapłacenia jest podana cena netto + VAT od faktury.

Trzeba spr czy auto nie jest ciężarowe, bo właściciel prawdopodobnie ma firmę i kupił na firmę. Jeżeli nie dziadował prezes i serwisował to może być bardzo utrzymane, a i mogło latać głównie dalsze trasy.

Fotele zwykłe (nie sportowe) dużo wygodniejsze do wsiadania i wysiadania + komfortowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich,

mam na oku BMW X5 3.0i Benzyna wersja sport, samochód jest z kierownica po lewej stronie, (jestem w anglii) przebieg 38000 mil (61155km), w bardzo dobrym stanie, tylko brudna i zaniedbana w środku. Byłem dziś u mechanika podpiąć pod komputer i zajrzeć pod spód. Komputer wykazał kilka usterek ale nic ważnego i stałego. Pod spodem czysto tylko wahacze z przodu niedługo do wymiany gumy troszkę pęknięte i taka guma co ochrania przegub jest rozerwana.

Cenę ubiłem na 6500 funtów co daje aktualnie 34373zł.

Proszę o radę czy warto kupić?

Pozdrawiam serdecznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kratka nie koniecznie, może być w bagażniku mała skrzyneczka np na kasę ;) Ale też nie koniecznie, bo X5 ma ładowność 515 kg. Może być rejestracja na 4 osoby, może być nawet na dwie (widziałem kiedyś takie X5).

Tak czy siak nie ma co gdybać! Jechać, obejrzeć i kupić.

Wyposażenie jest ponadwymiarowe (podgrzewana tylnia kanapa + webasto - zimowe rodzinne wypady), regulacja i masaż lędźwi - twoja wygoda i takie tam.

Obecnie użytkuję X5 od ponad dwóch lat, wiem co się w nich psuje, na co patrzeć, ale jak taki przebieg oryginalny to pośmigasz dłuuugo jeszcze. Jak chcesz to ci mogę pomóc w oględzinach. Jak coś to pisz PM.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.Powiedzcie mi Panowie gdzie jest wlacznik masazu ledzwi??w tym linku do ogloszenia http://allegro.pl/bmw-x5-salon-polska-135-tys-km-faktura-vat-i2437509721.html sprzedający ma takie same fotele jak ja a opisuje jako z masazem??o co chodzi bo mam takie same i są owszem lamane w polowie oparcia ,pompowane ,zaglowek elektryczny,podgrzewane ,ale za cholere nie mam masazu.chyba ze nie wiem jak sie go uruchamia.czy ktos powie gdzie jest wlacznik ,bo nie sadze zeby gosc ktory sprzedaje auto (rzekomo nie handlarz) opisywal funkcje ktorych nie ma
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przejrzałem nawet instrukcję obsługi E53 i nigdzie nie ma nawet ani słowa o masażu foteli. Może sprzedający się za bardzo rozpędził? ;)

Np w E38 (seria 7) włącza się masaż przyciskiem znajdującym sie nieopodal przycisków ogrzewania foteli, kontroli trakcji, tak jak na zdjęciu poniżej (przycisk drugi i przedostatni):

 

http://photos01.otomoto.pl/photos/original/C23/62/10/C23621020_10.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Będzie sprzedawane X5 w kolorze niebieskim, 2003r 3.0D, z przebiegiem oryginalnym 120 tyś km!!! Auto ze Szwajcarii, miało przetarte nadkole prawe, uszkodzone lusterko, zostało to już zrobione. Bardzo dobrze wyposażone...

Zawieszenie zrobione za ponad 2 tyś zł, auto szykowane pod siebie, ale zostało kupione mieszkanie, więc decyzja o sprzedaży.

Jak ktoś chętny to pisać na PW! Naprawdę warto!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Panowie z przyjemnością prześledziłem cały wątek i widze że naprawdę wiecie o czym mowicie, czy mogli byście powiedzieć co myślicie o takiej ofercie :

 

http://otomoto.pl/bmw-x5-3-0-tdi-218km-bixenon-gps-lift-C25094176.html

 

czeka mnie kawałek drogi żeby go obejrzeć ( z Gdanska) aż w okolice Stalowej Woli, więc będę wdzięczny za wszelkie odchylenia od normy jakie zauważycie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmmm, liczylem bardziej na to ze ocenie bedzie poddany samochod, jakis plastik nie pasuje, itd a nie blad w opisie. Nie oszukujmy się sprzedaje to komis wiec gosc na 90% nie ma pojecia co sprzedaje i to ze napisał TDI w przypadku BMW to w moich oczach nie jest jakis wielki zarzut który byłby w stanie zdyskwalifikować delikwenta
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.