Skocz do zawartości

Kupno Bmw X5 E53 - Prośba o rady, opinie, porównania


Hondelyk

Rekomendowane odpowiedzi

Artykuł swoje, a życie pokaże jak się za to wezmą. Czy tak do końca jest możliwość zweryfikowania umów? Gdyby to wprowadzili to mniejsze by było zamieszanie przy zakupie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • Odpowiedzi 2,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Co myślicie o tym autku? http://otomoto.pl/bmw-x5-3-0-i-230ps-mod-2001-C22998890.html . Nie jest to jakaś bardzo wypasiona wersja ale jakby nie była styrana to dla mnie mogła by być ...

 

Widziałem. Źle nie wygląda. Co do opłat to gość zrobi ok 4.5-5.0tyś. Większość aut jak i te x5 są z Francji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Witam sam jestem w poszukiwaniu BMW X5 mam pytanko do posiadaczy tego autka jaki silnik wybrac 4,4 albo 4,8 w benzynie myslalem tez o 3,0 ropniaku ale podobno jest troszke slaby do tego autka i najwazniejsze w kwocie 70-80 tys zł kupie cos zadbanego?......
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak zwykle odpowiada się na takie pytania- kto co lubi! Nie będę rozpisywać się, gdyż takich pytań i odpowiedzi na nie jest sporo na forum i powyżej. Mam diesla 218KM i 500Nm- czy za słaby? :D 8.6, 8.8s 0-100km. zależnie od źródła. Jak na samochód powyżej 2 ton... jeżeli szukasz ściganta to może inny dział...albo najmocniejszy silnik.....ale to już było.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak zwykle odpowiada się na takie pytania- kto co lubi! Nie będę rozpisywać się, gdyż takich pytań i odpowiedzi na nie jest sporo na forum i powyżej. Mam diesla 218KM i 500Nm- czy za słaby? :D 8.6, 8.8s 0-100km. zależnie od źródła. Jak na samochód powyżej 2 ton... jeżeli szukasz ściganta to może inny dział...albo najmocniejszy silnik.....ale to już było.

 

 

tu nie chodzi aby sie scigac bo nie naleze do grona osob co but w podloge i atak od swiatel do swiatel....poprostu licze na opinie co do X5 nigdy nie mialem doczynienia z tym samochodem dlatego pytam co i jak.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jka nie zależy ci na silniku (diesel czy benzyna) to bierz tą co najlepiej jest utrzymana/zadbana, byś nie miał na poczatek wydatków. Diesel polift mza 218KM, zwiększych moc bez problemu do 250KM i będzie latał, więc nie mów że diesel jest słaby do tego auta. No chyba że mówisz o 3.0 ale benzyna na LPG to tak...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jka nie zależy ci na silniku (diesel czy benzyna) to bierz tą co najlepiej jest utrzymana/zadbana, byś nie miał na poczatek wydatków. Diesel polift mza 218KM, zwiększych moc bez problemu do 250KM i będzie latał, więc nie mów że diesel jest słaby do tego auta. No chyba że mówisz o 3.0 ale benzyna na LPG to tak...

 

 

 

jezdze szukam i jak narazie to co ogladam wola o pomste do nieba albo dzwonie i pytam czy jest mozliwosc sprawdzenia auta w ASO odpowiedz najczesciej pada nie mam czasu itp :duh:

 

jeszcze pytanko co z ta rura ktora jest w silnikach n62 w X5 wystepuje ten sam problem?????

Edytowane przez SEBOL.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...gdyby ktos chcial sprzedac swoje X5 jestem w stanie poczekac nawet pol roku......niz kupic jakis wynalazek od handlarza....

 

kupię - sprzedam:

viewforum.php?f=5

 

i np:

viewtopic.php?f=5&t=183779

 

 

 

szukam polifta ( czarny ).....bez gazu......lub 3.0D...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Na wstępie grzecznie się witam na forum jako nowy user, ponieważ - o ile mnie nie zniechęcicie - w najbliższej przyszłości zamienie forum opla na bmw :).

Co prawda jest to mój post nr 1 , ale dość dużo czasu spędziłem już czytając tutaj co się da nt e53.

Przeglądam Otomoto i Allegro, szukam tego co mi się podoba, i np co myślicie o tym:

http://allegro.pl/bmw-x5-3-0-d-218km-ac-schnitzer-tuning-pelna-opcja-i2315006911.html

Aktualna cena jest obniżona - poprzednio było 75k. Czy warto by było myślec o tym aucie przy założeniu np 65k do zaplaty?

 

Moim zdaniem auto nie od handlarza, fotki sa super. ale sie nie znam bliżej.

 

 

 

pzdr

p.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie też się wydaje fajne. Bogate wyposażenie, zadbane wnętrze. Jechać, oglądnąć i zbić jeszcze cenę :D. Ja bym się zainteresował bliżej, co do bezwypadkowości. Pozdrawiam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
bezwypadkowe a kolor poduszki pasazera inny....nie wiem jak u was ale u mnie jest ten sam, noi ta kierownica....beee...pozatym mi sie nie podoba takie wydanie bmw x5, ale to juz osobiste upodobania.dziwne ze stoi na starych felgach a jest po lifcie niby...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy
Na wstępie grzecznie się witam na forum jako nowy user, ponieważ - o ile mnie nie zniechęcicie - w najbliższej przyszłości zamienie forum opla na bmw :).

Co prawda jest to mój post nr 1 , ale dość dużo czasu spędziłem już czytając tutaj co się da nt e53.

Przeglądam Otomoto i Allegro, szukam tego co mi się podoba, i np co myślicie o tym:

http://allegro.pl/bmw-x5-3-0-d-218km-ac-schnitzer-tuning-pelna-opcja-i2315006911.html

Aktualna cena jest obniżona - poprzednio było 75k. Czy warto by było myślec o tym aucie przy założeniu np 65k do zaplaty?

 

Moim zdaniem auto nie od handlarza, fotki sa super. ale sie nie znam bliżej.

 

 

 

pzdr

p.

 

Daj numer VIN.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bezwypadkowe a kolor poduszki pasazera inny....nie wiem jak u was ale u mnie jest ten sam, noi ta kierownica....beee...pozatym mi sie nie podoba takie wydanie bmw x5, ale to juz osobiste upodobania.dziwne ze stoi na starych felgach a jest po lifcie niby...

czyli powiadasz ze ten typ felg to na bank felgi z przed liftu i po 03' nie były oferowane w x5?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Daj numer VIN.

 

coż, moja prośba o podesłanie nr vin cały czas pozostaje bez odzewu - a sprzedający na Allegro sie codziennie loguje...

 

 

pzdr.

p.

 

 

maxer76 nic nowego 90% samochodow wystawianych na allegro przez handlarzy konczy sie w ten sposob a znam to z autopcji ostatnio ogladalem X-sa ktory mial byc idealny :duh: a ze wyszlo tyl walniety i co tam korekta licznika tylko o 140tys oczywiscie sprzedajacy niby nic o tym nie wiedzial szkoda ze tego auta nie ma juz na allegro bo bym wkleil link aby go unikac.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Wedlug mojej wiedzy ten typ felgi wystepowal tylko w autach przed liftem, chyba ze ktos je zamienial, w co watpie bo po lifcie sa przeciez bardziej atrakcyjne z wygladu.moze caly przod auta byl zmieniony na polifcie.brak odp.na temat vin daje odpowiedz...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To i silnik i skrzynia! Wszystko było wymienione! Że pomalowane zderzaki to może być podejrzane lub ktoś miał fantazję. Ja mam po lifcie i też mam takie felgi. Ale to, że nie chce podać vinu, to to już jest podejrzane!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Jestem tu nowy i zamierzam kupić X5. Czytałem dużo na forum i proszę o opinię o tym egzemplarzu http://otomoto.pl/bmw-x5-niski-przebieg-tuning-C23154055.html Wart ceny? Wiem, że ciężko coś powiedzieć po zdjęciach i opisie ale proszę o poradę.

mnie osobiście odrażają naklejki, dziwny napis na tylniej klapie "X5", pokolorowane na srebrno plastiki... takie trochę odpustowe to auto. do tego kierownica dziwnie obszyta, jakby na kupę :D i opis mega przekonujący... przecież wszystkie X5 D mają webasto. tak czy siak jedź i obejrzyj, jeśli będzie coś z nim nie tak to napisz tutaj, by ostrzec innych, jeśli wszystko ok to kupuj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.