Skocz do zawartości

Kupno Bmw X5 E53 - Prośba o rady, opinie, porównania


Hondelyk

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • 4 tygodnie później...

Witam,

 

Przymierzam się do zakupu BMW X5 w kwocie od 40 do 50, ostatecznie za cacuszko do 55 tyś zł.

Czytam już któryś dzień o silniakch i modelach, zdecydowany jestem na silnik diesel 3 litrowy.

Teraz moje 1. pytanie - prośba, - czy jest na prawdęznacząca różnica w polepszeniu awaryjności auta między 185 km a 218 km ? czyli przed i po lifcie ?

Różnica cenowa jest znacząca (dół i góra moich widełek)

 

Czy macie info o jakimś dobrym modelu ?

Czy to prawda że ASO warszawa od A do Z to koszt ok 900 zł ?

Czy mogę wkleić linki z zainteresowanymi modelami ?

 

z góry dzięki !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znany i dobry komputer to i ja posiadam tyle ze mieszkamy daleko od siebie więc nie jestem w stanie Ci pomòc.

W tej sytuacji sprawdź po vin historię auta bo jeśli była serwisowana to wszystko wyjdzie a dopiero po tym jedź oglądać a na samym końcu warsztat i oględziny

http://www.auto-scanners.com/PIC/bmw-icom-a2-b-c-792L_1.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich!!! To moj pierwszy raz tutaj...

Prosze o mala rade, a wiec mam na oku kilka modeli z serii X. Co proponujecie x5 przed liftem ale ok 150 tkm, po liftowe ale z przebiegiem ok 250 tkm, lub x3 z przebiegiem ok 80-100 tys. Wszystkie raczej w dieselu z tym ze x3 z 2.0d. Mieszkam w norwegii i przy sumie jaka dysponuje moge w takie autka celowac. Koniecznie musze miec naped na cztery kola, bo tutejsze sniezne zimy potrafia dac w kosc. Aha co do przebiegow moge tu byc dosyc pewny, poza tym autko bedzie brane z komisu z kilku miesieczna gwarancja. Aha i czy te 3.0d przed i po liftowe maja tez problemy z tymi nieszczesnymi kolektorami?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie polska, a norwegia. Tak mam gware na np silnik, skrzynie itd 6miesiecy i 6000 km/3 miesiace i 3000 km i w tym okresie jak cos padnie to komis nprawia, wiadomo ze jak klocki czy tarcze zajade to moja sprawa. Aktualnie jezdze paskiem b6 i mialem duzo napraw z gwarancjii na uzywane samochody nawet mi silnik wyciagali...tragedia samochod, ale wrocmy do moich wczesniejszych pytan i prosze o podpowiedzi doswiadczonych uzytkownikow.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
jesli nie mozesz kupic x5 po lifcie, w rozsadnym stanie, to w twoim przypadku wybralbym x3 ze wzgledu na naped x-drive.w zimie bedzie poprostu lepszy.nie mam doswiadczenia z tymi silnikami, nad ktorymi sie zastanawiasz wiec tu nie pomoge.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Witam Szanownych Kolegów

 

Rozglądam się za x5 - najbardziej podoba mi się 4,6 iS ew. 4,4 TYLKO Pb - NIE CHCĘ ON (powody osobiste - jakoś nie lubię kultury pracy ON). Realnie rzecz ujmując szukam czegoś z lat 2003-2004. Czy 45-50 kPLN to realna cena za coś przyzwoitego? Do tej powy jeździłem e38 z 98 r. Czy koszty utrzymania X-a można z tym porównywać?

 

Pozdrawiam wszystkich i będę wdzięczny za opinie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WITAM WSZYSTKICH , OBECNIE JEŻDZĘ SERII 7 E38. I POSTANOWIŁEM ZMIENIĆ NA X5 E53. I SŁUCHAJCIE POWIEM KRÓTKO , ZOSTAJE PRZY 7 mie. SKRZYNIE BIEGÓW PO 200 tyś W KAŻDYM DO WYMIANY , A TO NIE MAŁY KOSZT. OBECNIE NA ALLEGRO NIE MA IDEAŁU!!! UWAŻAJCIE NA CWANIAKÓW Z TORUNIA Z CZARNĄ BMW X5 2001R 4.4 , TOTALNY PAŹDZIEŻ. DLA CHĘTNYCH PODEŚLE WYNIKI Z DIAGNOZY. LUDZIE PISZĄ STAN IDEALNY, SALONOWY, SERWISOWANY ITD. A TU ZONK!!! LEPIEJ WYDAĆ 200ZŁ NA EKSPERTYZĘ NIŻ 40000ZŁ NA PAŹDZIEŻA!!! HEHE :lol:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 5 tygodni później...

Witam wszystkich, jestem w trakcie poszukiwań i natknąłem się na coś takiego:

 

http://otomoto.pl/bmw-x5-oryg-km-panoramadach-webasto-C27603420.html

 

Rozmawiałem z człowiekiem podobno jest wszystko OK, powiedział że mogę mierzyć grubość lakieru oraz że do wymiany jest jakiś czujnik chyba "skrętu" - pod kierownicą i że to naprawi - podobno zamówił.

 

co o tym sądzicie, czy może któryś z was jest z okolic Gorzowa i mógłby rzucić okiem - nie jestem pewny czy jechać z Warszawy oglądać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każdy zawsze tak mówi że wszystko jest ok, a drobra usterka, którą sprzedający w dodatku zamierza naprawić jest tylko zasłoną dymną, stwarzającą wrażenie że naprawdę wszystko jest ok i o auto było zawsze dbane z najmniejszymi szczegółami :D

Ważne to nie napalać się!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.