Skocz do zawartości

Prosba o zdjęcie e34 na felgach styl 5 V2


rafal735r

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 55
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

kup jakis msystem to bedziemy rozmawiac. hehe na 16 to ludzie zimowki zakladaja na alu pozdro

Ja w porownaniu do ciebie mam troche oleju w glowie i jak mialbym wladowac w 12 zaworowego, dwulitorwego zamulacza kilka tysiecy zlotych to bym musial na glowe upasc. i do tego felgi od M5 :lol: Moze TEDE przeprowadzi z toba wywiad w TVN Turbo? :lol: Po drugie jak sie juz podniecasz tymi felgami to je doprowadz do stanu uzywalnosci, bo wygladaja jakbys je ze zlomu wyjal.

ps. sam mam alu 16 i ida do zimowek teraz :P a 17 do polerki pelnej bez wentyli i opon ;P 730i coraz bardziej plyniesz:)

I czym ty sie w tym momencie podniecasz? Mam ci zazdroscic czy jak? :mrgreen: Ile ty masz wogole lat, bo obstawiam ze nawet dudziestki nie skonczyles. Gratuluje koncepcji na zakup BMW. Zreszta po co ja z toba wogole dyskutuje? Dorosniesz troche to moze zrozumiesz kilka rzeczy. Zamiast kupywac felgi i sie nimi podniecac kup porzadne BMW, a nie ruine, ktorą sie jarasz w pierwszym temacie zeby sie pochwalic na forum. Znam typ ludzi takich jak ty. "Nie mam kasy na BMW to kupie trupa za pare setek i do tego dobrą felge o rownowartosci auta, moze ktos sie nabierze ze mam super auto".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wlasnie E38 mialy 8J, a ja mam od E39 i to jest 7J. Tylko czy aby napewno ranty są inne? Moze masz inny wzorek? U mnie z bliska wyglada tak:

http://img825.imageshack.us/img825/1809/dsc03948v.jpg

 

Ogolnie to rant moglby byc wiekszy, to oczywiste ze na wiekszym rancie felga wyglada lepiej, ale niestety jak na lekarstwo takich klasycznych wzorow z wiekszym rantem. Chyba ze skręcane BBSy za 2tys.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widze ze jeszcze dochodzi drugi rant pod kątem. To napewnio ten sam wzor? Nie masz kapsli? Widze ze je polerowales. Tez sie zastanawiam nad polerką, tylko troche mi sie nie chce. Duzo czasu to pochłania, ale efekt koncowy swietny.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jest za pięknie ale mi się tak podoba :mrgreen: Stary i prosty wzór felg idealnie pasuje do pełnoletniej piąteczki :D Kapsli niestety nie mam. Fele kupiłem za śmieszne pieniądze w opłakanym stanie.Poprzedni właściciel mówił,że miał je w siódemce (prawdopodobnie e32).Popracowałem trochę w zimę i zrobiłem prostą polerkę z papierów ściernych i pasty automax :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

te felgi ze zdjęcia kolegi lecho525 są kompletnie inne, jest to trochę starszy wzór kółek, nazwy nie pamiętam niestety

bbsy za 2tysie raczej nie do dostania, teraz RSy 3tlg chodzą grubo powyżej 3-4 a z konkretnym rantem i sporo więcej

w rozsądnej cenie można kupić RC z e39 2tlg i wyglądają już naprawdę ładnie jak się rant w polerkę daje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

te felgi ze zdjęcia kolegi lecho525 są kompletnie inne, jest to trochę starszy wzór kółek, nazwy nie pamiętam niestety

bbsy za 2tysie raczej nie do dostania, teraz RSy 3tlg chodzą grubo powyżej 3-4 a z konkretnym rantem i sporo więcej

w rozsądnej cenie można kupić RC z e39 2tlg i wyglądają już naprawdę ładnie jak się rant w polerkę daje

Za ponad 2tys mozna miec skręcane BBSy. Takie:

http://img196.imageshack.us/img196/5738/dsc05048gu.jpg

 

http://img190.imageshack.us/img190/9150/dsc05060pt.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam mam pytanko moja beja to 520 24v 96r i mam możliwość zakupienia felg rozm przód 8.5" 17cali tył 10" 17cali. Na tylnych felach sa nowe kapcie rozm 245/35/17. Beja bedzie miała wkrótce gwintowane zawieszenie 40-70mm z mozliwościa regulacji pochyłu na górze.

Więc moja prośba do doświadczonych czy da rade to wcisnąć (boje sie o tylną os)

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

]

Ja w porownaniu do ciebie mam troche oleju w glowie i jak mialbym wladowac w 12 zaworowego, dwulitorwego zamulacza kilka tysiecy zlotych to bym musial na glowe upasc.

 

wiesz niektorzy na tym forum sa pasjonatami marki i wciskaja kapuste w duzo wieksze zamulacze. poza tym, nie wiem z czym ty skaczesz do ludzi jak twoj 24 zaworowy "zapierdalacz" ma "aż" o 0,7s lepsze przyspieszenie do setki od zwyklego "zamulacza".

 

tak z ciekawosci - objezdzasz polonezy? :norty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlatego nie zakladam felg MSystem, bo to przerost formy nad trescia. Skoro ten samochod jest wolny to po co ma udawac ze nie jest? Takie jest moje zdanie. Te felgi byly zarezerwowane dla M5 i silnikow V8 i niech tak zostanie.

Po drugie. Czy ja gdzies napisalem ze moj jest szybki? Obejrzyj moja galerie to bedziesz widzial, bo widze ze wyrwales zdanie z kontekstu i nie zadales sobie trudu przeczytania calego tematu wiec nie wyskakuj tu jako obronca ucielesnionych.Po drugie nie laduje w niego kasy, bo nie ma potrzeby, a jak by wymagal takiego nakladu finansowego to bym go nawet nie kupil. Tak robi czlowiek, ktory poprostu umie liczyc. To prosta matematyka. Widze ze i tobie ona sprawia nie lada trudnosci, bo roznica w przyspiesebniu obu silnikow wynosi: w manualu 1.3s, automat: 1.7s, (vanos: 2.2s). No i jeszcze mamy ECE wer. vs. vanos automat: 1.6s. Oczywiscie mozna zastosowac jeszcze kilka kombinacji. Np manual vs automat itp.

Takze i z tym trafiles jak kulą w płot.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlatego nie zakladam felg MSystem, bo to przerost formy nad trescia. Skoro ten samochod jest wolny to po co ma udawac ze nie jest? Takie jest moje zdanie. Te felgi byly zarezerwowane dla M5 i silnikow V8 i niech tak zostanie.

 

A znasz trend w którym auto stylizuje się na zamulacza? :norty: U mnie na przykład chwilowo nie ma oznaczeń z tyłu, docelowo pojawi się tam "518". Felgami nie da się chyba udawać że auto jest szybkie, to raczej błyskotka,ozdoba...

A w temacie felg i opon moje alu są w galerii, byle co ale takie muszą być bo z takimi kupiłem a ważniejsze były inne wydatki, a teraz takie będą pewnie przez najbliższe 29 lat dopóki nie spłacę domu :norty: 16 cali 7jj i to nieszczęsne ET 25 o którym pisałem w osobnym temacie. Na to oponki 205/55 R16. Wąsko bo wąsko, ale nie widziałem potrzeby pakowania nie wiadomo jak szerokich kapci na nasze piękne polskie drogi. Widząc Wasze posty w których piszecie o szerokościach >225 do aut z mniejszymi silnikami zastanawiam się jak jeździcie po koleinach, ponieważ po przesiadce z zimowych 195/65 zdziwiłem się że na 205 może tak bujać :norty:

Edytowane przez kamilf

http://www.autocentrum.pl/gfx/awc/petrolicons/1999768810_1.gif

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlatego nie zakladam felg MSystem, bo to przerost formy nad trescia. Skoro ten samochod jest wolny to po co ma udawac ze nie jest? Takie jest moje zdanie. Te felgi byly zarezerwowane dla M5 i silnikow V8 i niech tak zostanie.

Po drugie. Czy ja gdzies napisalem ze moj jest szybki? Obejrzyj moja galerie to bedziesz widzial, bo widze ze wyrwales zdanie z kontekstu i nie zadales sobie trudu przeczytania calego tematu wiec nie wyskakuj tu jako obronca ucielesnionych.Po drugie nie laduje w niego kasy, bo nie ma potrzeby, a jak by wymagal takiego nakladu finansowego to bym go nawet nie kupil. Tak robi czlowiek, ktory poprostu umie liczyc. To prosta matematyka. Widze ze i tobie ona sprawia nie lada trudnosci, bo roznica w przyspiesebniu obu silnikow wynosi: w manualu 1.3s, automat: 1.7s, (vanos: 2.2s). No i jeszcze mamy ECE wer. vs. vanos automat: 1.6s. Oczywiscie mozna zastosowac jeszcze kilka kombinacji. Np manual vs automat itp.

Takze i z tym trafiles jak kulą w płot.

zastanawiam sie po co te prywatne wycieczki odnosnie znajomosci matemtyki? skad wiesz, ze sprawia mi ona trudnosci? posadzasz kogos, ze ma mniej jak 20 lat, a sam zachwoujesz sie niewiele dojrzalej.

 

z tego co sie orientuje roznica przyspieszien wynosi 0,7s i tak tez napisalem.

tobie natomiast gratuluje umiejetnosci czytania broszurek i chetnie zapoznam sie ze zrodlem twoich informacji i przyznam ci racje, jezeli tak jest naprawde. natomiast jezeli jestes z matematyka za pan brat, to ja chetnie poznam osiagi takich samych motorow i przyspieszenia z roznymi wersjami wyposazenia, bo szczerze mnie to interesuje.

 

temat przeczytalem caly i to nawet juz drugi raz, bo na kilka tygodni zamarl.

 

jezeli uwazasz, ze trzeba miec niepokolei w glowie odrestaurowując stare auta, to wez poprzegladaj forum i zobacz jak ludzie buduja e114, lub inne antyki i wciskaja w nie dziesiatki jak nie setki tysiecy zlotych i wprost im to napisz, bo wlasnie obraziles ich wszystkich.

 

 

teraz moze wroce do tematu opon, to ja kompletnie nie rozumiem, z czym masz problem? ze auto stylizuje sie na szybkie? ja nawet nie wiem jak wyglada felga msystem zapewne jak i duza czesc spoleczenstwa (procentowo nie podam, bo znowu zarzucisz mi, ze czegos jeszcze nie potrafie), ale dopoki, kogos na to stac, podoba mu sie i nie szpeci to auta, to niech robic co chce. jezeli chce sobie zalozyc nawet opony 320, to niech sobie zaklada, co ci do tego. napewno lepsze to niz samochod jadacy 10km/h w centrum miasta po bruku, z gwintowanym zawieszeniem i kierowca z pelnymi porami czekajacy dzwiek zrywanej miski.

 

zanim posadzisz mnie o szpecenie samochodu oponami, to od razu uprzedze, ze na ta wiosne z opon 195/65/R15 przesiadlem sie na 205/65/R15.

 

naklejek mpower tez nie mam, jak i przyciemnienych szyb i pierdzacego wydechu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.