Skocz do zawartości

Prosba o zdjęcie e34 na felgach styl 5 V2


rafal735r

Rekomendowane odpowiedzi

hehe ale dyskusja :P

To i ja napisze... w zimie kupilem nowki 195/65/15 na lato zalozylem 225/50/16 i przezylem podwojny szok: pierwszy to jazda w koleinach i walka z kierownica, drugi: spadek komfortu do minimum. Powaznie, przez pierwwsze dawa tygodnie nie moglem sie przyzwyczaic i bylem na siebie zly do tego stoponia, ze kupilem opony 225/55/16 - porawilo sie, ale to nie to samo co jazda na 15....

 

Tak wogole to zakupilem wlasnie ten felunek o ktorym tu gadacie styl 5, odbiore pod koniec przyszlego tygodnia, za jakis czas moze zaloze na auto, a moj szeroki rant chyba pojdzie na aukcje...

 

p.s. kamilf nie zakladaj zadnego emblematu, to tylko burzy stylistyke,ja w pierwszym tygodniu po zakupie meczylem sie z odklejeniem "525" i o zgrozo "v6" :norty: mialem jedyna w polsce e34 z v6, ale taka byla do zerwania naklejki, skladów nie ma, a gładka pupcia bardziej mi sie podoba :) moje odczucia sa takie ze wszelkie znaczki to wioska :P prosze sie nie obrazac:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 55
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Oznaczenia modelu nie było w moim aucie od nowości, żartowałem z tym "518", znawca i tak pozna że siedzi coś mocniejszego po samej "dwururce" na końcu albo po dźwięku silnika, a ten kto się nie zna to i 518 nie odczyta prawidłowo :wink:

 

naklejek mpower tez nie mam, jak i przyciemnienych szyb i pierdzacego wydechu

O ile felgi takie jak ma Filonq chętnie bym założył(gdybym je miał), szyby mam przyciemnione(bo wożę komputer i kupę narzędzi na tylnej kanapie często), a wydech zdaje się "przepuszczać" gdzieś przy końcu (bo wymieniałem środkowy i chyba spartaczyłem spawanie), o tyle naklejki w życiu bym do auta nie przykleił żadnej, nawet Mpowera do Mpowera, nie uznaję naklejek, nalepek ani innych popierdółek które prawdopodobnie odpadłyby po pierwszym porządnym myciu auta lepszą chemią :wink:

http://www.autocentrum.pl/gfx/awc/petrolicons/1999768810_1.gif

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tego co sie orientuje roznica przyspieszien wynosi 0,7s i tak tez napisalem.

tobie natomiast gratuluje umiejetnosci czytania broszurek i chetnie zapoznam sie ze zrodlem twoich informacji i przyznam ci racje, jezeli tak jest naprawde. natomiast jezeli jestes z matematyka za pan brat, to ja chetnie poznam osiagi takich samych motorow i przyspieszenia z roznymi wersjami wyposazenia, bo szczerze mnie to interesuje.

 

Widzisz, temat o calej gamie E34 masz przypiety jak wol u gory.

 

jezeli uwazasz, ze trzeba miec niepokolei w glowie odrestaurowując stare auta, to wez poprzegladaj forum i zobacz jak ludzie buduja e114, lub inne antyki i wciskaja w nie dziesiatki jak nie setki tysiecy zlotych i wprost im to napisz, bo wlasnie obraziles ich wszystkich.

Nie uogolniaj. Jak ja bym sie bral za odrestaurowanie E34 jak to ujoles, to bym sie zajal modelem 4.0 lub chcoiazby 3.5. Bo w takie egzemplarze bezpiecznej inwestowowac i poprostu warto. Jak sie brac za cos takiego to na porządnym egzemplarzu.

 

teraz moze wroce do tematu opon, to ja kompletnie nie rozumiem, z czym masz problem? ze auto stylizuje sie na szybkie? ja nawet nie wiem jak wyglada felga msystem zapewne jak i duza czesc spoleczenstwa (procentowo nie podam, bo znowu zarzucisz mi, ze czegos jeszcze nie potrafie), ale dopoki, kogos na to stac, podoba mu sie i nie szpeci to auta, to niech robic co chce. jezeli chce sobie zalozyc nawet opony 320, to niech sobie zaklada, co ci do tego.

No wlasnie, ja ciagle wyrazam tu swoje zdanie i co ja bym zrobil. Wiec nie wiem skad ta gadka? Przeciez nic nikomu nie karze, bo co mnie to obchodzi? Nie moja kasa, nie moj czas. Ale poprostu moim zdnaniem kase mozna spozytkowac wiele wydajniej w takich przypadkach. I wielu tu sie ze mna zgodzi.

Proste pytanie. Czym bys wolal jezdzic majac powiedzmy 13tys do wydania na E34? M20B20, M50B20 czy M60?? Jezeli tym pierwszym to mi nic nie pozostaje tylko pogratulowac i podziekowac za rozmowe. I tylko prosze nie odwoluj sie tu do spalania czy OC, bo to groszowe roznice, niestety.

Pozdrawiam.

 

Co do alu. Ja uwazam za piekne BBSy, ktore wkleilem powyzej i calkiem mozliwe ze moze w przyszlosci sobie takie sprawie jak bede mial porzadny silnik.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A znasz trend w którym auto stylizuje się na zamulacza? :norty: U mnie na przykład chwilowo nie ma oznaczeń z tyłu, docelowo pojawi się tam "518". Felgami nie da się chyba udawać że auto jest szybkie, to raczej błyskotka,ozdoba...

Wlasnie znam, np 520 ktore udaje M5. Bo ma pakiet spoilerow Mtechnic i alu od M5. I inne takie, przypadki mozna mnozyc. Pol biedy jak pod maska siedzi chociaz te 200KM. Bo tak to auto straszylo by tylko wygladem, co jest doslownie nie do przyjecia dla mnie.

To jest na zasadzie:

[E34] -Patrzcie, ja tu stoje! Mam ful spoilerow i mega fele!

[jakies zdechle Audi A4] -To moze sie sprobujemy poscigac?

[E34] -A nie to ja jade do domu, bo sie beda wszyscy smiali :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rafał, nie zrozumieliśmy się :wink: Ja miałem na myśli raczej ukrywanie faktycznej mocy auta właśnie celem ośmieszenia niepokornych i "szybkich" :norty:

http://www.autocentrum.pl/gfx/awc/petrolicons/1999768810_1.gif

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.