Skocz do zawartości

PLANUJĘ KUPNO E39 PROSZĘ O OPINIE i POMOC W WYBORZE


daroox

Rekomendowane odpowiedzi

ten cały temat to jeden wielki eot :D

temu akurat nie mogę zaprzeczyć co napisałeś choć

Mi głownie sie rozchodzi ze cala ta skora jest przereklamowana każdy chce mieć bo niby to eksluziw a tak naprawdę potem człowiek przezywa zima i latem zawód,

Bo nie każdy wie jak to jest :) dlatego warto o tym wspomnieć niech ludzie wiedza jakie są plusy i minusy, a potem każdy dokona swojego wyboru

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy

Dlaczego ot?Sprawa dotyczy elementu samochodu ważnego dla nas i naszych części ciała.

Ajj tam.

Miałem kiedyś w autach zwykłe szmaty, potem welury teraz skóry i wcale mi nie przeszkadzają ani zimą, ani latem.

Się zapytam.

To...

Siedzenia%2520na%2520sprzeda%25C5%25BC%2520%25283%2529.jpg

czy to...?

Sportsitze%2520%25281%2529.jpg

Hehe :mrgreen:

ec2Wze6.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ma się garaż to skóry i tylko skóry bym wybrał.

Nie mam garażu, auto zawsze pod chmurką i wsiadam do kolegi do auta na czarnych skórach (klimę ma) to jest koszmar przez jakiś czas, zimą to samo a stołki podgrzewane. Na szmatkach jest to mniej odczuwalne.

Skóry (zadbane skóry) wyglądają o niebo lepiej i lepiej zadbać o czystość o ile się konserwuje skóry jak należy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zimą jak jest, wiadomo :norty: Chwilę trzeba przecierpieć :norty: Ale to jest jeszcze do przejścia. Mnie przy skórze w BMW brakuje natomiast wentylacji latem, zwłaszcza w oparciach. Nawet mimo klimy można się czasem "przykleić" a to wcale fajne nie jest :mad2: W poprzednim aucie miałem wentylowane czarne skóry i było bez dramatu, wiadomo nagrzewały się ale wentylacja skutecznie to odczucie niwelowała.

Ogółem tez jestem za skórą ze względów praktycznych. Chociażby to, ze tyle kurzu nie zbiera się na fotelach i kanapie, niby nic ale jak ktoś ma uczulenie to doceni na pewno :wink: I walory estetyczne też na +, wg mnie skóra wygląda zdecydowanie lepiej w aucie.

http://s25.postimg.org/fhz6cbo73/podpis_forum.jpg


Mieszkasz w Holandii? Zajrzyj tu: http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=168&t=208939 Mój Individual >>klik<<

Zamienię 2szt BBS RS 700 8,5Jx18 za 2szt BBS RS 701 10Jx18, bądź deal na 19" ACS Type III

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja myślę, że kto skór nie miał ten będzie chciał je mieć w kolejnym aucie, zaś ten co ma skóry obecnie w kolejnym aucie zapewne też będzie miał :mrgreen: Tyle tylko, że mając je już wiadomo czego można się po nich spodziewać zarówno w lecie jak i zimą :mrgreen:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gigantyczny plus skóry jest taki, że nie zbiera kurzu i przy każdym siadaniu nie unosi się to wszystko w aucie. Pierwsze auto ze skórą i do weluru już nie wrócę. A co do przyklejania się, parzenia itp to wszystko zależy od jakości skóry. Jak ktoś ma doświadczenia po francuskich plastikowych pseudo-skórach to zawsze będzie narzekał :D

A-Z

Myjnia ręczna ● pranie tapicerek ● czyszczenie skór ● doradztwo zakupowe

Ul. Sportowa 6, 55-095 Mirków ok. Wrocławia

536 - 802 - 804

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś ma doświadczenia po francuskich plastikowych pseudo-skórach to zawsze będzie narzekał :D

Ja dodam od siebie że świetne skóry miał kolega w swoim Volvo S40, pierwszy raz zdarzyło mi się zasnąć w czasie jazdy, tak miękkie i zajeiste skóry - rewelacja.

Za to później skóry w Oplu Vectra tym nowszym 2006 rok, to jakbym siedział na ławce w parku... taki zajebisty komfort, no ale Opel nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dodam od siebie że świetne skóry miał kolega w swoim Volvo S40.

 

Sąsiad ma S40 z 2003 roku i pomimo, tego że moje e39 jest dokładnie takim autem jakie chciałem zawsze mieć, to jednak siedzenia w jego aucie to pierwsza klasa. :cool2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako, że prowadzę myjnię i mam porównanie w kwestii skór to powiem tak: dobre skóry aktualnie są jedynie w BMW, Audi, Mercedesie i Volvo. Cała reszta to są jakieś plastiki w większej (Renault) lub mniejszej (Infiniti) domieszce. Im bardziej skóra jest zbliżona do skóry naturalnej (takiej, jak montowano np. w E39), tym jest lepsza. Dużo też zależy od konserwacji skóry, bo jeśli ktoś o to nie dba, to jest szorstka, sucha i generalnie słabo się prezentuje.

A-Z

Myjnia ręczna ● pranie tapicerek ● czyszczenie skór ● doradztwo zakupowe

Ul. Sportowa 6, 55-095 Mirków ok. Wrocławia

536 - 802 - 804

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Planuję kupno autka e39 z LPG. Nie mam określonych jakiś wymagań kto wie jakich. Ważne by było poszanowane w miarę posiadało dobre wyposażenie oraz nie był to silnik 2.0 bo to nie obrażając nikogo ale do takiej wagi auta za słabe. Miałem 523i 96r. a teraz skusiłbym się na coś mocniejszego aczkolwiek to się zobaczy :) Nie mam nic ani do automatu ani do manuala chodź chciałbym spróbować automat w końcu. Wolałbym sedan bo mi się o wiele bardziej podoba. Diesela nie chcę (w chwili obecnej mam auto na to). Diesel kończy przy 4k obrotów jechać a benzyna zaczyna zresztą cena ropy jak i części do tego jest zbyt duża. Jeżdżę głównie w mieście ale lubię przycisnąć także pierwsza moja propozycja to coś takiego :

 

1. http://allegro.pl/bmw-e39-540i-zarejestrowana-w-pl-nowy-lpg-i4527931375.html

 

2. http://allegro.pl/unikatowe-bmw-535i-v8-manual-ruda-skora-xenon-i4536213397.html - to prawdopodobnie handlarz bo dywaniki do zdj dane (chodź ładnie się na zdj prezentuje auto)

 

3. http://allegro.pl/bmw-e39-535i-i4502750714.html

 

4. http://allegro.pl/bmw-530i-231km-gaz-xenon-navi-szyber-webasto-alu-i4502560638.html

 

P.S. znajomy mówił mi by kupić sobie e39 530i po 2001r. ponieważ ma dużo mocy ale silnik r6 czyli tańszy w utrzymaniu co o tym myślicie?

 

MOŻE KTOŚ Z KLUBOWICZÓW CHCE SPRZEDAĆ JAKAŚ LALĘ?:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2. http://allegro.pl/unikatowe-bmw-535i-v8-manual-ruda-skora-xenon-i4536213397.html - to prawdopodobnie handlarz bo dywaniki do zdj dane (chodź ładnie się na zdj prezentuje auto)

 

Ja też obstawiam, że to handlarz - auto jest wypucowane do sprzedaży aż miło, a nie wszystko złoto co się świeci. Zwróć uwagę, że nawet opony są przejechane czarnidłem. Auto aż świeci od czystości a właściciela nie stać aby je zatankować :nienie:

 

Ja raz swoje auto dałem do profesjonalnego czyszczenia i efekt był niesamowity. Normalnie jak nówka z salonu i tutaj widzę to samo, a przecież auto ma już 18 lat. Zaś z komory silnika to można jeść :8)

 

No i ten przebieg - wychodzi, że 1150 km miesięcznie. Sam policz ile Ty jeździsz miesięcznie i pomyśl czy ktoś kto decyduje się na taki silnik robi to po to aby potem podziwiać jak auto stoi na parkingu.

 

No, ale to ocena tylko ze zdjęć i opisu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi sie ten wydaje najlepszy z tych 4

4. http://allegro.pl/bmw-530i-231km-gaz-xenon-navi-szyber-webasto-alu-i4502560638.html

 

pod warunkiem ze komuś odpowiada ten kolor oraz brak skory.

wydaje mi sie najlepszy w stanie technicznym z tych co pokazałeś, ofc trzeba by sprawdzić z bliska.

z tylu z lewej coś nie tak siedzi zderzak :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i ten przebieg - wychodzi, że 1150 km miesięcznie. Sam policz ile Ty jeździsz miesięcznie i pomyśl czy ktoś kto decyduje się na taki silnik robi to po to aby potem podziwiać jak auto stoi na parkingu.

 

Z tym to akurat wychodzi różnie. Mam 530i a robię jakieś 800km miesięcznie (dojazd do pracy). A niemiec od którego kupiłem jeździł głównie po Monachium. W ciągu 11 lat nakręcił 149 tyś km, około 1120 km miesięcznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.