Skocz do zawartości

PLANUJĘ KUPNO E39 PROSZĘ O OPINIE i POMOC W WYBORZE


daroox

Rekomendowane odpowiedzi

Nie pasuja ci ciemne szyby z przodu to zerwanie folii to pol godziny maks na obie szyby...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Nie to abym się czepiał ale rezerwa w zbiorniku paliwa nie zanosi niczego dobrego :D Co do auta nic w opisie nie ma o uszczelnieniu silnika (oczywiście zdjęcia co ma pod maską też nie ma) czyli prawdopodobnie kolejne wydatki, nic nie ma o robieniu skrzyni automatycznej więc może być kolejny wydatek :) Atrakcyjna jest za to cena :)

 

6 tys rozrząd, gaz 4 tys zł, plus te inne zmienione rzeczy... te auto bylo doinwestowane za sume prawie równą sumie sprzedazy...

 

Powiem tak - dobre 540i nawet za 20 tys zł schodzą jak swierze buleczki... tutaj cena b.atrakcyjna jak na to co zostało w aucie zrobione

spieszmy się kochac e36, tak szybko odchodzą...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ponownie ja tez wystawilem swoja na sprzedaz teraz i szukam e60 530d sedana automatu lub 545i gdyby ktos chcial sprzedac to prosze o pw

 

http://allegro.pl/bmw-e39-530d-sliczna-serwisowana-duzo-faktur-lala-i4628222325.html

http://allegro.pl/fiat-qubo-1-4-benz-plus-gaz-i4628639976.html

 

Fiat tez jest moj i chetnie go sprzedam albo zamienie.

 

Powiedzcie mi czy nie za duza cene dalem przy e39? ale jak patrzylem na te "lale" za 15 tysiecy to smiac mi sie chcialo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Nie to abym się czepiał ale rezerwa w zbiorniku paliwa nie zanosi niczego dobrego :D Co do auta nic w opisie nie ma o uszczelnieniu silnika (oczywiście zdjęcia co ma pod maską też nie ma) czyli prawdopodobnie kolejne wydatki, nic nie ma o robieniu skrzyni automatycznej więc może być kolejny wydatek :) Atrakcyjna jest za to cena :)

 

6 tys rozrząd, gaz 4 tys zł, plus te inne zmienione rzeczy... te auto bylo doinwestowane za sume prawie równą sumie sprzedazy...

 

Powiem tak - dobre 540i nawet za 20 tys zł schodzą jak swierze buleczki... tutaj cena b.atrakcyjna jak na to co zostało w aucie zrobione

Rozrząd za 6 tysi? W aucie bez vanosa? Za co? Złoty łańcuch?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No może sam rozrząd to 6 tys nie ale jeszcze uszczelnienie silnika plus do tego robocizna i wychodzi Ci spokojnie 6 tyś. Nie wiem dlaczego ale V8 to już mechanicy liczą sobie razy dwa to co za zwykłe BMW. A za Beemkę i tak płaci się już na wstępie wiecej :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co wiecie o trwałości 2-litrowych przedliftowych diesli w E39?

 

Nie jest to zbyt udany silnik, ale nie jest tez złomem. Wszystko zalezy od jego prawdziwego przebiegu i jak był serwisowany.

spieszmy się kochac e36, tak szybko odchodzą...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2.0d Mają wadę fabryczną,często pękają w nich wały korbowe. Sam już robiłem trzy czy cztery takie przypadki. Najgorsze jest to,że staje się to nagle bez wcześniejszych objawów. Po za tym jeżeli nie masz ambicji na szybką jazdę to jest ok.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Plan znajomego jest taki, żeby ściągnąć takiego z Niemiec za ok. 11-12 tysięcy i go zawirusować już w Polszy.

A-Z

Myjnia ręczna ● pranie tapicerek ● czyszczenie skór ● doradztwo zakupowe

Ul. Sportowa 6, 55-095 Mirków ok. Wrocławia

536 - 802 - 804

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomyśl o tym, gdyż skoro wały mogą mieć wadę fabryczną w postaci jakiegoś karbu który potem się powiększy, to zawirusowanie auta może dobić silnik : o ile moc większa nie będzie tak często używana, to maksymalny moment tak, co za tym idzie większy moment na niepewnym wale --> karb może szybciej pęknąć --> pęknięty wał.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 tyg temu kupilismy taka 2002 rok za 5 tysiecy kombi tez z peknietym walem silnik normalnie odpalal tylko w nim walilo strasznie dzwieki podobne do padnietej dwumasy tylko glosniej wyjelismy silnik i dalismy znajomemu (ma warsztat bmw duzy na slasku) zeby wymienil wal cena 500zl wal 250 robota ale cena roboty jest dla nas mniejsza normalnie mysle z 400 500zl trzeba zaplacic
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Chciałbym kupić bmw5 z silnikiem 2.2 i go zagazowac. Interesuje mnie z końca produkcji autko. Nie jest to już za stare auto żeby się w niego pchać i go gazowac? Chce mieć większe autko rodzinne niestety audi a6 znaleźć nie mogę ale widzę ze bmw jest jeszcze mniej. Może ma ktoś na sprzedaż sedana? W dobrym stanie?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

E tam moźe auto stare ale jak trafisz w dobrej wersji wyp. I minimum 523i to nie bedziesz zawiedziony. Ja zmienilem e46 na e39 528i/lpg w skorach w pelnej el. Podgrzewane fotele i inne pierdoly, wygoda jazdy tym autem jest dla mnie wiele lepsza niz e 46 ktore mialem co prawda z silnikiem 318i i ubogiej wersji, nie zaluje choc znajomi mowia ze zle zrobilem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.