Skocz do zawartości

Przyciemnianie szyb


Rekomendowane odpowiedzi

Ile placiles? Dowiadywalem sie juz tam i wolal mi koles 600zl za caly tyl , tylko nie wiem czy to normalna cena, czy tylko dlatego,ze mam bmw

 

 

tak, na pewno dlatego, że masz BMW :D omijaj ten warsztat bo mają ceny z kosmosu. U mnie w Łodzi przyciemnianie całego tyłu kosztuje koło 200 zł w warsztacie naprawdę dobrym, już tam przyciemniałem kiedyś szyby i kilku znajomych tam przyciemniało i naprawdę dobrze to robią. Także szukaj innego warsztatu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ile placiles? Dowiadywalem sie juz tam i wolal mi koles 600zl za caly tyl , tylko nie wiem czy to normalna cena, czy tylko dlatego,ze mam bmw

ja płaciłem 550zł razem z przednimi szybami...wiec nie wiem;/

http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=26&t=134590 Zapraszam do oceny mego samochodu:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Białym zapytaj na Ogrodniczkach 1/2. Nord Glass czy jakoś tak. Ceny może i nie są jakieś typowo garażowe, ale robota na 6. Ewentualnie na Ciołkowskiego prawie że na skrzyżowaniu z Branickiego jest warsztat zajmujący się szybami itd.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

W warszawie znalazłem zakład który za przyciemnienie wszystkich szyb bierze 570zł. Nie wiem czy to normalna cena.

A czy ktoś z was próbował może własnoręcznie to zrobić? Jakieś rady? Czy to w ogóle wykonalne bez wyciągania szyb?

http://img200.imageshack.us/img200/2941/zdjcie0196001320x200320.jpg

...na tym osiedlu

gdzie BEEMKA jest

prawie jak BENTLEY...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bmw - bo mogę wiecej ,

 

ale to nie oznacza , że mogę robić więcej wiochy, bmw to klasa a przyciemnianie szyb w tym aucie to pierwszy objaw wiochy albo gówniarstwa i wszlekie inne tuningi poza mechanicznym , podaruj sobie zaoszczędź kase. Kup sobie ładniejsze alusy..... nie chciałem nikogo ugodzić w honor. pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego Karolak245 nie wydaje mi się żeby przyciemnianie szyb robiło z auta jak to napisałeś 'wiochę' nie mam zamiaru obwieszać mojego E46 spoilerami z allegro ani montować pod spodem mrugających światełek.

A ciemne szyby w aucie poprawiają w delikatny sposób jego wygląd oraz chronią wnętrze przed promieniami słonecznymi.

Pozdrawiam

http://img200.imageshack.us/img200/2941/zdjcie0196001320x200320.jpg

...na tym osiedlu

gdzie BEEMKA jest

prawie jak BENTLEY...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
W nocy ciemny tył nie jest upierdliwy, przy np. cofaniu? Chodziły mi po głowie ciemne szyby, bo w aucie jest po prostu przyjemniej - nikt do Ciebie nie powarczy, bo Cię nie widzi, słońce tak nie poniewiera itp.

 

Jest upierdliwy i to dosyć mocno, praktycznie nawet przy słabej folii nic nie widać w lusterku wstecznym. Miałem oklejone E36 "średnią" folią, teraz bym już nie oklejał bo zaczyna być co raz ciężej na drogach przy kontroli. Oczywiście mówie o oklejaniu całego auta, oklejanie samego tyłu to :duh: , estetyka karawanu, a środek i tak się nagrzeje przez reszte nieoklejonych szyb więc jaki sens?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam kolegow.Podepne sie pod temat...:)Po pierwsze nie radze wam samego tylu przyciemniac bo to bd do kitu wygladac .Jak chcecie to zerknijcie na moja galerie viewtopic.php?f=159&t=150330

i obejrzyjcie sobie jak sprawa wyglada...:) Ja z tylu mam przyciemnione folia 2 a z przodu 1,jak chcecie przyciemniac szyby to przod tez sobie przyciemnijcie chociaz delikatnie..Miałem juz naprawde duzo kontroli i przeszukiwan ale do szyb nikt sie jeszcze nie doczepil..:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś przyciemniałem folią w oplu - pieprzenia się od cholery, a i tak sobie to wyszło. Podstawa to dobra folia - bo ta moja zrobiła się tak jasna jak szyby po 2 latach. Firmowe auta przyciemniamy w autojanie - tył kombi ok. 550zł - bez uwag / nic nie blaknie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

troche cie nierozumiem kolego...niewiem co ty chcesz na jednej foli 10 lat jezdzic ??;/ wiadomo ze folia po jakims czasie sie zuzywa i traci swoje wlasciwosci...a nie jest to duzy wydatek...nei mowie tu zeby kupowac najtansza folie bo sam takie jnie kupowalem, tylko ze mozna co 2 latka sobie od nowa przyciemnic...:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest jeszcze alternatywa, zawsze można to zrobić metodą piecową.

A ile kosztuje takie przyciemnienie metodą piecową?

Sprzedam, uchwyt ręcznego ze skóry, tylna klapa Pre-Lci Igiełka.

Człowiek nie potrzebuje gwiazdy, błyskawicy a nawet czterech pierścieni, człowiek potrzebuje dwóch nerek.

Moja ślicznota: http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=158&t=211412 oceń:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.