Skocz do zawartości

witam mam problem z 34


arturo1

Rekomendowane odpowiedzi

na początku było cicho zdiołem miche i co ,okazało się że śruby są lużne i łańcuch od pompy wszystko uregulowałem i dalej stuka ale przy stukaniu to tak jak by pompa tarła bo silnik chodzi równo czy to pompa trzeba sie wsłuchać pod koniec tam jest taki dzwiek jak by było sucho
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisałes kolego ze masz problem z BMW a z tego co widac na filmie to ono ma problem z toba, czyli swoim zabojca.

 

Jak sie zaswieci kontrolka czerwona od oleju to znaczy brak cisnienia oleju a co za tym idzie brak smarowania a to oznacza NATYCHMIAST WYŁACZ SILNIK

 

W/g mnie to panewa sie skleiła i dlatego tak stuka.

Koszt naprawy to ok 2500 zł jak nie trzeba bedzie wału szlifowac inaczej szukaj lepiej drugi silnik

Szkoda tylko ze jeszcze w celu prezentacji nie potrzymałes go gdzies na 3000 obrotow moze by sie zatarł całkiem.

KLIMATYZACJA SAMOCHODOWA, THERMO KING, CARRIER

DIAGNOSTYKA BMW, VAG tel. 500 236 866

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powiem tak rozkręciłem pompe i wyczysciłem ją po zamontowaniu odpaliłem przez moment chodził normalnie a pózniej dalej to samo moze to pompa sie skonczyła i jeszcze jedno podobno pompa musi zassać ale jak to mam zrobić czy tez do filtra oleju mam troche wlac ??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Kolego na 100% jest to panewka,dlatego nie trzyma cisnienia oleju.Nie warto remontowac tego silnika.Owszem mozna zrobic szlif i dac nowe panewy ale to juz jest loteria.Jezeli silnik chodzil bez smarowania a widze,ze chodzil to juz mogl dostac walek po dupie i hydrauliki.Kup drugi silniczek za 1500zl i smigaj:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego na 100% jest to panewka,dlatego nie trzyma cisnienia oleju.Nie warto remontowac tego silnika.Owszem mozna zrobic szlif i dac nowe panewy ale to juz jest loteria.Jezeli silnik chodzil bez smarowania a widze,ze chodzil to juz mogl dostac walek po dupie i hydrauliki.Kup drugi silniczek za 1500zl i smigaj:)

 

Zgadzam się z tą opinią - silnik moim zdaniem nadaje się na złom :(

 

Jak będziesz szukał silnika, zwróć uwagę na to:

 

1) Czy sprzedający udziela gwarancji (choćby rozruchowej)

2) Czy silnik można uruchomić przed zakupem

3) Najlepszą opcją jest możliwość przejażdżki autem przed wyjęciem silnika - wówczas masz możliwość dokładnych oględzin.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.