Skocz do zawartości

tuleje tylnej ramy w turingu


gregorvip1

Rekomendowane odpowiedzi

WITAM, czy ktokolwiek wymieniał sam tuleje tylnej ramy w turingu 523 z 98r??? dam rade zrobić to sam czy czekają jakieś niespodzianki po drodze??? typu ''specjalny klucz'' , lub prasa. czy mógł by mi ktoś tą operacje mniejwięcej opisać??? z góry dziękuje.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://forums.bimmerforums.com/forum/showthread.php?p=15674171#post15674171

Lepszego opisu nie znajdziesz. Sam przymierzam sie do wymiany po weekendzie. Jestem w trakcie prac nad sciagaczem, ale czytalem, ze niektorzy radza sobie bez sciagacza. Jedni podgrzewaja belke palnikiem i tuleje podobno same wypadaja. Inni rozwiercaja tuleje wiertarka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

viewtopic.php?f=72&t=87859&hilit=tuleje+g%C5%82%C3%B3wne+tylnej+belki

 

A na naszym forum to nie chce się poszukać? Tu masz mój temat. :8)

Drogą dedukcji doszedłem do konkluzji...!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

słuchaj,ładnie,pięknie,mam nadzieje,że u ciebie pójdzie łatwo ze ściągaczem,ale może cię spotkać niespodzianka,w postaci tak mocno zapieczonych tulei(jak u mnie było,niestety),że szok.ratunkiem dopiero okazał się palnik,i wypalanie gumy(wykręcanie całego wózka),tragedia.wiem,że to kosztuje,ale jak coś takiego cie spotka,to będziesz klął(jak ja),że nie dałeś do mechanika.co nie zmienia faktu,że u ciebie może pójść bezproblemowo,ale pytasz,więc mówię,mogą być problemy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam piszecie o tych 4 duzych okrągłych tulejach ?

Przy jakich przebiegach sie one rozwalają ? ja byłem wczoraj u mechanika wymieniać łączniki stabilizatorów i stwierdził że jedną tyleję mam wywaloną i że najlepiej wymienić 4 bo i tak tzreba sciągać całą belkę itp. Mam przejechane w aucie nie całe 180 ts mechanik powiedział że muszę mieć wiecej skoro tuleja juz jest podjechana.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...
  • 1 miesiąc temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.