Skocz do zawartości

"Ciężkie" otwieranie klapy bagażnika e91


grafał

Rekomendowane odpowiedzi

Nie kupuj tego gowna polskiego krosno kupilem je w tym samym czasie do mercedesa vito do e90 i do signum wszystkie co do jednego ch** szczelil. Znajomy zakupil pare dni temu do c klasy i juz ma problem z jednym
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 81
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • Zasłużeni forumowicze
Witam! Moje zapytanie jak na Nowy Temat jest trochę banalne,więc postanowiłem dołączyć do tego.

 

A mianowicie w modelu e-91 pre lci klapa bagaznika otwiera się czasami sama,a czasami razem z półką (roletą ) Czy to od czegoś zależy?

 

jak masz zasuniętą roletę i otworzysz jedynie szybę klapy to roleta się podniesie/zwinie. jak otwierasz całą klapę to roleta pozostaje na miejscu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Ok, dzięki, nawet nie wiedziałem że tak można :) Dopiero co kupiłem bmw także muszę się obeznać w tych stronach.

 

Bałem się że siłownik Krosno będzie za słaby do sedana, a tutaj na stronie napisane jest że oryginał ma 300N ... http://www.bmwstore.pl/pl/katalog/produkt/7250308-silownik-pneumatyczny-pokrywy-bag/vPR96263 chyba jednak wezmę krosno, jeszcze ta cena oryginału powalająca :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wcześniej do Audi A4 też kupiłem krosno i chodziły jak marzenie, aż klapę wyrywało do góry :) Zobaczymy jak w bmw, jutro mają przyjść.

 

+++++

 

Wymieniłem podnośniki, myślałem że będzie czuć większą różnice na starcie podnoszenia, ale w sumie nic się nie zmieniło, dopiero od połowy, jakby klapa lepiej się podnosi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
  • 6 miesięcy temu...
Wymieniłem silowniki klapy bagażnika na nowe i generalnie jest niewiele lepiej, nadal klapa chodzi ciężko (E91 2011). Podobnie jest u Kolegi, który ma ten sam rocznik i też wymienił bez wyraźnych efektów. Wczoraj byłem w Inchcape na olejowym i zasugerowali problem z zawiasami klapy, ktoś przerabiał ten temat? Edytowane przez user_jgora
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.