Skocz do zawartości

Wielkie zmiany wnętrza światło i CarPC! (VIDEO) (VIDEO)


528i_tourer

Rekomendowane odpowiedzi

  • Moderatorzy
Ja tylko chciałbym się zapytać kolegi 528i_tourer czy tworzy swoje posty za pomocą jakiegoś translatora internetowego :?: Przecież tego nie idzie przeczytać. Oczy odpadają i ma się wrażenie, jakby się siedziało w buszu i gadało z jakimś Kalim...

Pzdr.

Zgadzam się calkowicie z tobą,jest też na forum koleżanka(chyba) która też tak pisze,że nie wiadomo o co chodzi-jedem wielki bałagan.

Pozatym kolega chyba nie wie o opcji Edytuj skoro wali 6 postów po kolei.Jednym słowem my skrytykowaliśmy i zostaliśmy skrytykowani.

Kolega chciał się pochwalic tym co tam ma-piorunem(a nie ma nic),ale nie wyszło mu nic z tego.

Uważam takie tematy za bezsensowne.

ec2Wze6.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 54
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

To samo tyczy się nagminnego na tym forum cytowania ostatniego postu (co innego cytować wcześniejsze posty, do których chcemy się odnieść), przez co tworzą się tasiemce z powielaną treścią :wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oglądałem ten filmik ze zdumieniem....czekałem tylko żeby po kilku minutach wyskoczył jakiś gość z bagażnika z ostrą nutą disco polo...może jakieś sztuczne ognie...a tu NIC... :shock: :shock:

Ale dalsze posty autora wątku zaspokoiły moje oczekiwania :mad2: :mad2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oglądałem ten filmik ze zdumieniem....czekałem tylko żeby po kilku minutach wyskoczył jakiś gość z bagażnika z ostrą nutą disco polo...może jakieś sztuczne ognie...a tu NIC... :shock: :shock:

Ale dalsze posty autora wątku zaspokoiły moje oczekiwania :mad2: :mad2:

 

Nie masz poczucie humoru. :mad2: :mad2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Brawa za ogrom pracy i aplauz :D :) geniusz :lol: :modlitwa: :) :idea: .

 

Yeah! Masz rację! Wiele prac związanych, zbyt wiele godzin starając się osiągnąć jak najlepsze wygląd OEM. Myślę, że zrobiłem to :8)

Gdybym miał marnować tyle czasu na takie bzdety które jak dla mnie nadają się do wystawienia na sprzedaż na straganie u litwinów (nie obrażając litwinów przy tym) wolałbym szczoteczką do zębów 5 godzin czyścić felgi żeby ładnie wyglądały :mad2:

"Możesz mieć każde auto, M5 i tak jest szybsze..." - Jeremy Clarkson
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Dodam jeszcze od siebie, nikogo nie obrażając, właśnie przez takich modziarzy i tuningowców amatorów BMW kojarzone są z wieś tuning i buractwem.

Przykre że powstał taki stereotyp, dobrze że chociaż większość z nas wie że to nie prawda.

BMW robią samochody które są piękne same z siebie w oryginalnym wykonaniu, jak ci się nie podoba, nie kombinuj, kup coś innego, bo tylko pasztet z tego wyjdzie.

Rozumiem m-pakiet, jakieś markowe (nie znam nazw tunerów) dodatki, ale bez szpachli, żywicy i kilogramów laminatu przyozdobionych ledami i neonkami.

 

528i_tourer, to jest twoje auto, możesz z nim robić co chcesz, ale przed podjęciem decyzji warto przedyskutować to na forum, bo jak widzisz twój projekt nie przyjął się.

Nie zamierzam cię wyśmiewać, bo sam mam nieraz ciekawe koncepcje, które przez opinie publiczną wcale nie są oklaskiwane.

Jak najbardziej, sprzęt audio-video o ciekawej i przemyślanej rozbudowie jest rzeczą pożądaną w E39, aczkolwiek neonki, diody i inne graty po prostu za bardzo gryzą się z wnętrzem e39, nawet sama wymiana radia na zwykłe 1-dinowe. Nie połączysz luksusu, skóry, drewna (mimo że to imitacja) z masą kolorów, i gadżetów oczojebów.

Takie są fakty. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodam jeszcze od siebie, nikogo nie obrażając, właśnie przez takich modziarzy i tuningowców amatorów BMW kojarzone są z wieś tuning i buractwem.

Przykre że powstał taki stereotyp, dobrze że chociaż większość z nas wie że to nie prawda.

BMW robią samochody które są piękne same z siebie w oryginalnym wykonaniu, jak ci się nie podoba, nie kombinuj, kup coś innego, bo tylko pasztet z tego wyjdzie.

Rozumiem m-pakiet, jakieś markowe (nie znam nazw tunerów) dodatki, ale bez szpachli, żywicy i kilogramów laminatu przyozdobionych ledami i neonkami.

 

528i_tourer, to jest twoje auto, możesz z nim robić co chcesz, ale przed podjęciem decyzji warto przedyskutować to na forum, bo jak widzisz twój projekt nie przyjął się.

Nie zamierzam cię wyśmiewać, bo sam mam nieraz ciekawe koncepcje, które przez opinie publiczną wcale nie są oklaskiwane.

Jak najbardziej, sprzęt audio-video o ciekawej i przemyślanej rozbudowie jest rzeczą pożądaną w E39, aczkolwiek neonki, diody i inne graty po prostu za bardzo gryzą się z wnętrzem e39, nawet sama wymiana radia na zwykłe 1-dinowe. Nie połączysz luksusu, skóry, drewna (mimo że to imitacja) z masą kolorów, i gadżetów [bAD]ów.

Takie są fakty. :wink:

 

 

WOW!!!! :shock: :shock: :shock:

 

There is no need for such arguments man!

 

I enter in here just to show my project, nothing else more. Read some crazy commnents about it and didnt get offend it with your thoughts! You like it or not, for me its the same! I just share my project, wanna erase it from the Tuning stuff, for me its ok! :8) :8)

 

God damn it, guys you are so sensitive i think i may cry! :lol: :lol: :lol:

 

PS - sorry didnt use the translate now! Happy new year! :8) :8) :cool2: :cool2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PS - sorry didnt use the translate now!
Just as well mate, as it was hilarious to read the whole thing :mrgreen:

To be prefectly honest, i don'l like your project neither, not my style. Far from critisize or offend anyone though.

Think you'd be better off writing few words about yourself. Where are you from and things. We always like new bimmer fans to join us, well, at least most of us :wink:

I'm affraid though, that hence it is a polish language forum, you'll still have to use your funny translating thingy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Nie połączysz luksusu, skóry, drewna (mimo że to imitacja)

Takie są fakty. :wink:

niestety ale fakty są takię że drewno jest prawdziwe

 

Ściągałem niedawno listwy z drzwii jakoś mi to na drewno nie wyglądało.

Ok, zgodze się że boczek jest drewniany, ale listwy?? :roll:

Zwykły plastik, nic więcej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zwykły plastik, nic więcej.

na 100% drewno i nie chodzi że w VINie pisze ale na innym forum sprawdali koledzy po przez zdrapanie tego niby plastiku

ja sprawdzałem przez złamanie bo zostały listwy gdy kupiłem skóry

jak znajde to dam fotke

a swoją drogą to niby jak miało by wyglądać drewno ??? tylko nie mów że tak jak w boazerii i przykręcone wkrętami do drewna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niewątpliwie jest to cieniutki paseczek drewna zalewany plastikiem ale podyktowane jest to trwałością

pewnie normalne listewki z czasem by pękały czy się odkształcały - sam przecież wiesz jak wydajne jest ogrzewanie w BMW

spróbuje dziś poszukać jekiejś listewki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy

Koledze 528i_tourer coś zabrakło słów po polsku.

rozumiał bym jak te lampeczki były by w Golfie lub pasacie bo tymi samochodami jeżdzą buraki ale w BMW ....brak słów

Akurat przed BMW miałem 2 auta ze stajni VW i szczerze powiem,pod względem eksploatacji i awaryjności biły E 39 na głowę(nie wiedziałem o samochodach) i ne uważam się za BURAKA.

Nie wiadomo czym będziesz jeździł za rok czy dwa i ktoś też nazwie cię burakiem(jak Kuba Bogu,tak Bóg Kubie).

Nie obrażam właścicieli innych marek bo właśnie z tego biorą się łatki przyklejane właścicielom BMW.Nie wywyższaj się ze swoim starym BMW :nienie: bo nie masz z czym,aż strach pomyślec gdybyś miał nowe auto.

ec2Wze6.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

możecie pierdzielić dziędzioły o zburaczeniu ale to właśnie właściciele BMW sami o to dbają by mieć takie miano

sam widziałem w Siemcach gościa jak ruszał z piskiem do przodu a po rozpędzeniu blokował koła hamulcem głównym i gdy tak ślizgał się do przodu to wciepywał wsteczny i puszczał sprzęgło ...

nadal jechał do przodu a koła paliły gume już kręcąc się do tyłu ...

było to e34 kombi

oczywiście znajdą się osoby co go będą podziwiać bo to faktycznie artystyczny wyczyn

zresztą co jakiś czas słychać w mediach i pięciu zabitych w BMW ... a to też wpływa na opinię

a zloty ??? jedyna atrakcja to palenie gumy ...

co do moich diód to głęboko w du... mam co o tym myślicie a jak będziecie mieć dzieci które od małego wychowane są z motoryzacją za pan brat to zrozumiecie po co montowałem lampki (których z zewnątrz i tak nie widać)

no a teraz mój buraczany eksperyment

pierw lajsta bez tuningu

http://i53.tinypic.com/25jl502.jpg

http://i55.tinypic.com/1zyfqzo.jpg

 

tu po złamaniu - widać drewno

http://i53.tinypic.com/15oe9fm.jpg

http://i55.tinypic.com/212ixkh.jpg

 

a tu zeszlifowałem zewnętrzną warstwę

http://i52.tinypic.com/2dgm3wm.jpg

http://i55.tinypic.com/iq91ec.jpg

 

oczywiście kolory są uzależnione od gatunku drewna

to ponoć jest machoń

czerwone listwy są z pnia buraka środkowo-europejskiego

a listwy z M-pakietu są z drzewa aluminowego (z łaciny ALUMINTUS SREBERKUS M-PAKIETUS) rosnącego tylko w lasach okalających Monachuim ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hi!

To jest mój E39 touring z wnętrza modów światła i CarPC.

 

 

wszystkie komentarze są mile widziane!

Dzięki!

 

Napisz co to za pc tam masz i przez co idzie dzwiek ?

pozdro ... kiko

www.cwaniak.pl


chcesz troszke miejsca w sieci ? daj znac ..........

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.