Skocz do zawartości

Wielkie zmiany wnętrza światło i CarPC! (VIDEO) (VIDEO)


528i_tourer

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 54
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • Zasłużeni forumowicze

Jak widzisz, u nas takie przeróbki za dobrze sie nie przyjmują.

Lepiej zainwestować w samo dobre audio, ale nie koniecznie takie że wszystko na widoku jest.

Ja bym powymieniał głośniczki, jakiś wzmak, subwoofer, oczywiście wszystko pochować, tak żeby w oczy nie kuło, bez neonków i innych szpargałów.

Wtedy możesz pochwalić się dobrym, czystym brzmieniem, a to zawsze sie przyjmuje, pod warunkiem że jest robione z głową.

Plusem jest to że nikt nie stwierdza "wieś tuning", bo tego po prostu nie widać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak widzisz, u nas takie przeróbki za dobrze sie nie przyjmują.

Lepiej zainwestować w samo dobre audio, ale nie koniecznie takie że wszystko na widoku jest.

Ja bym powymieniał głośniczki, jakiś wzmak, subwoofer, oczywiście wszystko pochować, tak żeby w oczy nie kuło, bez neonków i innych szpargałów.

Wtedy możesz pochwalić się dobrym, czystym brzmieniem, a to zawsze sie przyjmuje, pod warunkiem że jest robione z głową.

Plusem jest to że nikt nie stwierdza "wieś tuning", bo tego po prostu nie widać.

 

Racja!

Jeśli tunning BMW to w dobrym guście, a nie pogłębiając stereotypową opinię... Taki prezentowany tunning przypomina mi japoński tunning, rodem z filmu "wszyscy-wściekli" :D

Może kolega źle dobrał markę do swoich pomysłów? Taka Honda Civic byłaby napewno lepszym pomysłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.