Skocz do zawartości

F25 wady, błędy i usterki modelu (choroby wieku dziecięcego)


insane

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 823
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

F07 tylko LCI :) PS Minio, jak bedziesz chcial uplynnic P996 daj znac :)

Fajnie że zagadałeś w tym temacie bo ja mam milion pomysłów na sekunde... Mój pomysł był właśnie zamianka P996 na F07 - chyba choruje na komfort:)

Generalnie uważam że to pochlebstwo dla Naszej kochanej marki, choć prosiak to inna znowu historia, ale nie idealna na codzień. :oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Panowie, a jakie macie roczniki? bo u mnie z 06/2012 takie problemy poki co nie wystepuja....

Produkcja VIII2011 (odbiór koniec X)- wymiana znaczka na klapie (farba zeszła), wieńca kierownicy (skóra się odkształciła), siłownika klapy (stuki), zegarów (przezroczysty plastik pękł od naprężeń), regulacja klapy silnika (stuki)... oby to był koniec.

Będziesz Miał Wydatki


http://www.motostat.pl/user_images/40716/icon1.png

BavarianVIN: WODZIKZ68FST

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie też się bardzo podoba 5GT LCI, "niewtajemniczeni" ludzie w Polsce jeszcze nie kojarza tego modelu, ostatnio bylem swiadkiem sceny: jedzie 5GT, a ludzie stojacy na chodniku komentuja:"to chyba nowe X6, tylko czemu ma takie male kolka" :shock: :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Troche z innej beczki: Mam wykończenie typu"Drewno szlachetne fineline Wave"

Rok użytkowania i dosyć mocno porysowane...

Pamiętam jak kiedyś oglądałem różne X5 to zawsze zwracałem uwagę na trwałość tych elementów - wydaje mi się że zawsze było ok...

 

Jak u Was mają się te wykończenia? Koło skrzyni to u mnie jakby ktoś na łyżwach jeździł...

 

U mnie w F10 jest podobnie. Przy okazji korekty lakieru poprosiłem o zlikwidowanie tych rys na listwie. Efekt zadowalający, ale idealnie nie jest. Żeby zrobić idealnie trzeba by to wymontować i trochę się pobawić. Chyba jest coś o tym w wątku pielęgnacji w dziale F10. Listwy trzeba delikatnie muskać wilgotną mikrofibrą, wtedy rysują się mniej. Ja zwracam uwagę na takie pierdoły i w dniu odebrania auta te rysy (drobne, widoczne pod światło) już były. Zakazałem dealerowi mycia samochodu, więc przypuszczam, że były to rysy "fabryczne".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam, czytam z zainteresowaniem cały wątek i czuję lakkie mrowienie na plecach. Już, już byłem prawie zdecydowany na zakup X3, nowego 2.0D, ale przeczytane komentarze ostudziły mój zapał. Jeździłem testówką od piątku do poniedziałku i zasadniczo nie mam się do czego przyczepić. Silnik rzeczywiście słychać, trudno , Diesel, zbiera się poprawnie, jak to w nowym- nic nie trzeszczy, nie skrzypi a lakier ze znaczka BMW jeszcze nie zlazł. Tu rodzi się pytanie do znawców tematu pilnie sledzących zmiany w modelu. Czy opisane na poprzednich 40 stronach usterki, bolączki i niedopracowania zostały już usunięte w tegorocznej produkcji czy też opisane braki dotyczą całej, w tym również bieżącej produkcji. Odpowiedzi sprzedawców zainteresowanych wyłącznie obrotem ( jakby zrozumiałe) oceniam jako średnio wiarygodne a nie stety nie znam osobiście żadnego uzytkownika F25. Proszę o informacje w temacie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym sie raczej nie bal tego auta i nic mnie poki co nie zniechecilo i kupilbym ponownie (szukajac w tym segmencie aut, bo zachorowalem juz na 5GT) - jedyne co to dobralbym mocniejszy motor i adaptacyjne zawieszenie ktorego strasznie mi brakuje.

Zwroc uwage na temat watku - tu kazdy pisze co jest nie tak, a wszystkich zadowolonych jest masa - to bedzie juz zapewne w innym watku :D

 

W tym segmencie aut ciekawostka bedzie X4 jak wejdzie, poza tym X3 jak najbardziej jest :cool2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Podzielam zdanie Minio_78, auto ok, mimo wszystkich dolegliwości, poza tym servis likwiduje te "drobiazgi" bez szemrania. Fakt, że 2.0d mógłby być cichszy, a BMW mogłoby zaoferować Performance Pack - z czego tego drugiego mi dużo bardziej brakuje (420nm i 218KM zrobiłoby swoje).

 

Mam u siebie adaptacyjne amortyzatory, które wraz z "automatem" to najlepiej sprawdzające się dodatki. Kupiłem je za sprawą rad z serwisu whatcar.com. Jazda bez automatu jest uciążliwa (turbo dziura i słabość przy ruszaniu), a zwykłe amortyzatory nie pokazują na co stać X3 nawet na ROFach.

Będziesz Miał Wydatki


http://www.motostat.pl/user_images/40716/icon1.png

BavarianVIN: WODZIKZ68FST

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Panowie Powerpacka mysle, ze nie bedzie z prostego wzgledu...

wraz z liftem BMW wprowadzi zapewne wersje 25d majaca wlasnie okolo 215 KM...

25d ma dokładnie 218km, jeśli by podążać tym tropem to nie byłoby 525d w cenniku...

Będziesz Miał Wydatki


http://www.motostat.pl/user_images/40716/icon1.png

BavarianVIN: WODZIKZ68FST

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Witam! Naprawdę ostatni raz zapytam o moją ulubioną wadę - czy ktoś ma skutecznie {przejechane po wymianie więcej niż 10tys km} naprawioną przekładnię? U mnie będzie to druga wymiana [auto ze stycznia 2011].

Jaka przekladnie? U mnie nie ma zadnego problemu a mam 40,000 km.

Kiedyś było tak:

[...] wszyscy kupujemy BMW dla radochy z jazdy, nie zawsze kierując się do końca rozumem. [...]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przekładnia kierownicza - stuki przy skręcie kół po najechaniu na nierówność - temat znany i wałkowany na forum. Wada jest chyba nie do naprawienia. Wiem, że niektórzy już kilka razy zmieniali przekładnię. Auto produkowane już ponad 3 lata a ja nadal nie mogę uzyskać informacji czym to grozi {podobno niczym}.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.