Skocz do zawartości

Silnik 4.4 V8 jakie opinie ?


jtd

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 96
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

skrzynia zaje...

przy 205km/h obroty 3tys

pali po programie w miescie 16 a w trasie 13

ja mam noge bardzo ciężką

 

jakbym kupił 4.4 v8 to osiągi byłyby podobne a bezyny pewnie byłoby 35l miasto i 19l trasa

 

Po pierwsze nie zapominaj że silnik silnik 4.4 v8 tez można zawirusować . Po drugie wartości spalania benzyny które podajesz powyżej mają służyć czemu : odstraszeniu potencjalnych nabywców benzyn od zakupu samochodu z tym silnikiem czy też utwierdzić Cię w przekonaniu , że dokonałeś prawidłowego wyboru(wg mnie ten samochód nie będzie palił więcej niż mój silnik wolnossący)? Po trzecie nie wiem jak Ciebie ale mnie podniesienie mocy silnika 3.0 z 280 ps na 370ps trochę przeraża ( książkowo pisze się o wartościach rzędu 15-20 %a u Ciebie jest to około 30%). Nakręcanie się wartościami jakie uzyskałeś po chiptuningu bo ja wiem czy to dobry pomysł . Masz nowy samochód wartości 300 ileś tam tyś. .Komputer musiał zostać rozebrany. Szczerze życzę Ci , żebyś po tak mocnym chipie nie musiał korzystać z pomocy serwisu. Jeśli coś wyjdzie , że było grzebane, finansowo możesz mieć ciekawe przejścia. No chyba , że masz fantazję i Cię na to stać ( to z przymrużeniem oka może usprawiedliwia takie harce sam jestem wariat). Pzdr. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

skoro zaplaciłem za tranwaj prawje 400tys to stać mnie na fantazję

 

generalnie moc jest podniesiona o 20% licząc od katalogowej 306km

 

od święta mam bestję która ma 480km i napęd 4x4 i waży 1600kilo

ta bestja pali 24l w mjeście

i chcesz powiedzieć że 4,4l przy wadze 2200kilo będzie paliło podobnie?

 

może niech wypowje się właściciel 4,4l

 

wiadomo można delikatnie a wtedy wyjdzie około 19l w mieście

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

skoro zaplaciłem za tranwaj prawje 400tys to stać mnie na fantazję

 

Szkoda jedynie że Cię nie stać na słownik - kosztuje dużo mniej, a równie wiele satysfakcji potrafi dać !

Sprzedam Hondę Civic Sport 1.4, salon PL, bezwyp., I właściciel, 80 tys. km - info PW
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolego na słownik mnie stać,ale człowjekowi ktory ma dyslekcję i tak niepomoże

dla mnie napisać na koncu wyrazu ó to nie problem

poprostu mam taką wadę za kturą przepraszam

 

chyba wadę umysłową. Wystarczy tekst wrzucić do edytora tekstu i można uniknąć wstydu. Mało kto pisze bez błędnie, a to czy ktoś się przynajmniej stara to już inna bajka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

skoro zaplaciłem za tranwaj prawje 400tys to stać mnie na fantazję

 

generalnie moc jest podniesiona o 20% licząc od katalogowej 306km

 

od święta mam bestję która ma 480km i napęd 4x4 i waży 1600kilo

ta bestja pali 24l w mjeście

i chcesz powiedzieć że 4,4l przy wadze 2200kilo będzie paliło podobnie?

 

może niech wypowje się właściciel 4,4l

 

wiadomo można delikatnie a wtedy wyjdzie około 19l w mieście

 

heh, co s tego że masz podniesionom moc o 20% z katalogowej mocy skoro w żeczywistości masz niedomiar mocy i wychodzi wirós na 30% :wink: :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Mam taką - 50i, spalanie po mieście to 17l (dokładnie na kopie 17,2) i to przy częstym dociskaniu. Przy tym silniku nie da się inaczej, nie jest fajne ruszanie na światłach (staje się nudne) ale dociśnięcie przy np 80km - trzeba uważać, bo można wylądować na ścianie :) rwie asfalt wydając rasowy pomruk. Na trasie spalanie spada do 15 l/100km.

Pozdr

Jacek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po przejechaniu pierwszych ok.5tyś km, spalanie może spaść nawet do 2l/100km

 

W sumie to jakie to ma znaczenie ile pali - liczy się radość z jazdy ;)

 

Panowie,teraz to każdy z nas ma radość z jazdy,dopóki nie trzeba jechać na stacje i tankować. :D :D :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Napewno jest najmocniejszy/najwiecej pali/najwieksze zdumienie u osob które chca się ścigać na światłach - Merce ML/Cayenne itp. (Cayenne w każdej wersji - podejrzewam nawet, że byłyby szanse z turbo s - ja swoja 40d bez chipu wygrałem z turbo... Duże było zdziwienie u pana z Porsche) - z turbo s nie miałem jeszcze okazji ale podejrzewam, ze bym przegrał.... Z reszta to nie ta pólka cenowa, bo za turbo s moge miec x6m z super wyposażeniem, a jak wiemy x6m wygrywa z turbo s...

 

Ja na Twoim miejscu pokusiłbym sie o wersje M:)

 

No to teraz się zrobiło sympatycznie, chyba jechał z odłączonymi turbo :mrgreen: Fantazja tutaj niektórych ponosi.

 

Odnośne 4,4L TT średnie zużycie mieszane wyszło nam ostatnio 17-18,4L. Brzmi i jeździ fenomenalnie :oops:. Potencjał na 500KM jest :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Przy dzisiejszych cenach paliwa to również wybrał bym benzynowy motor ale z 4.0 d nie ma tragedii. Mały virusik na pewno poprawi osiągi tego motoru. Jedno wiem następne auto będzie również zr stajni BMW z motorem benzynowym :)

http://img683.imageshack.us/img683/3659/bmwx5e70lci1.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Witam Panow

wiec temat opieral sie o pytaanie dotyczace jednego silnika benzynowego V8 4.4l w X6, a rozpisaliscie sie na temat dieslowskich pogadanek troche nie w tyym kierunku... Owszem wiadomo ze aktualnie na polskich drogachh jest wiecej d... ale nie dotyczy to ludzi ktorzy pytaja o opinie benzynowych V8, pozatym wydaje mi sie3 ze jesli stac was na kupienie auta nowego lub 2 albo 3 letniego z silnikiem d... to nie powinniscie rozpoczynac watku o spalaniu bo to jest choreee( mam kase na auto ale stoi w garazu bo paliwo jest drogie)

BMW jak kazda dobra marka ma swwoje wady i zalety ale wydajee mi sie ze pisaniee o najlepszych d... BMW to bzdura bo przeecierz to marka audi pokazala w Le Mans kto rzadzi w czasach diesli i tu nie ma co sie upierac, pozatym wyscig do 140 to raczej tylko zabawa bo auta z takimi silnikami naprawde maja wiekszy potencjal i zasob kucow, przykladowo Land rover w latach 2000-... byl produkowany przez BMW oraz mial silniki od bmw oczywiscie niektore, sklada siee tak ze znajomy ma Discovery 2 v8 w skrzyni manualnej i wiem co znaczy leciec takim czolgiem 190 km//h czyli tez daje rade!!!

 

Podsumowywujac prosil bym razem z zalozycielem tematu (zapewne) o zetelne opinie benzynowych BMW a nie przechwalki o hamowniach kto jakiego ma d... itp itd, napewwwno post ten sie zakonczy bo uzytkownikow V8 w benzynie jest w naszym kraju jak na lekarstwo

 

pozdrawiam wszystkich fanow prawdziwych benzynowych BMW (podkreslaaam fanow a nie ludzi co robia z tej marki wioche)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.