Skocz do zawartości

Wahacze przod


tuspam

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie-bez przesady !! Dwa lata temu,w warsztacie który od 1984 roku,zajmuje się tylko zawieszeniami-wymieniałem górny wahacz (warsztatowy,po regeneracji),i do tej pory pomykam,bez żadnych problemów. A wszystko było dokręcane na podnośniku.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co najmniej Teknorot, dobra cena, gumy mają nienajgorszej jakości a to przez nie w większości przypadków siadają wahacze.

Oczywiście ww jak najbardziej. Odradza wszystkie polskie i chińskie wynalazki za 60zł. Wymiana na rok max.

 

Co do dokręcania uśmiałem się :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: dokręcanie tylko na kołach... :mrgreen:

Ode mnie wyjeżdżają tylko takie które są dokręcone na podnośniku, ostatnio nawet zwykłym samochodowym bo się główny zepsuł a auto trzeba było naprawić :norty: Kurcze a ja myślałem że wymieniam bo się zużyły :)

http://img842.imageshack.us/img842/1250/arto.png
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pisałem co najmniej :) ale to tylko dla ścisłości :)

 

Namontowałem się teknorotów od... i jeszcze trochę. Moje, a mam w swoim aucie dwa, wytrzymały jak na razie 60 i 40tys i nadal ich nie słyszę :)

ja innych nie kupię bo nie widzę sensu :) ale wiadomo wybór wolny :)

 

PS. jeśli chodzi o meyle nie podawał bym tej firmy jako wzoru doskonałości :) mają normy ale to tylko nazwa a jakość jak się trafi, zupełnie jak febi

http://img842.imageshack.us/img842/1250/arto.png
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie teraz to najlepsze sa TRW Cena nie duza a jakoscia przescigaja nawet lemfordera. Poczytajcie sobie na necie. Trw powolalo niezalezna komisje aby sprawdzic ich produkty i innych marek pod wzgedem wytrzymalosci, jakosci itd itp. W kazdej dziedzinie trw wygralo. Ja wstawialem u siebie trw i jest elegancko
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w swojej E34 Miałem drążki kierownicze TRW z logiem BMW musiałem je wymienić bo były mocno skorodowane i zbierzności nie mogłem ustawić, ale sworznie stały bardzo ciasno. I miałem rozkminę czy faktycznie drążek by wytrzymal 240tyś km :idea: wahacze również miałem oryginalne BMW...(dolne przy 262 tyś są calkiem OK) :mrgreen:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Odradzam no-name. Zalecam rozejrzeć się za czymś od teknorot w górę (dobra cena, używam z powodzeniem od paru lat). Wszystkie polskie i regenerowane wynalazki mają gume która nie wytrzyma dwóch lat a co za tym idzie trzeba będzie remont po dwóch latkach powtórzyć. Oczywiście TRW to bardzo dobre rozwiązanie choć najdroższe
http://img842.imageshack.us/img842/1250/arto.png
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolega wyzej ma racje ,TEKNOROT stosunek ceny do jakosci jest przyzwoity,tylko musisz uwazac na podrobki,ja swoje jak kupilem to na mialy nabite logo na wahaczu... ostatnio natomiast z braku gotowki kupilem uzywane orginaly(2 gorne)gdzie sworznie wygladały jeszcze na przyzwoite ,wymienilem tylko tuleje (lemforder) po 60zl za sztuke wprasowalem i zalozyłem i 20tys zrobione i jest dobrze a wynioslo mnie to po 110zl za sztuke wiec jak bys kupil

komplet uzywek z dobrymi sworzniami ...tylko nie jestem pewien czy w dolnych stalowych mozna wymieniac tuleje (w aluminiowych sie nie da)...ja jednak polecal bym dolozyc kasiurki i kupic w sklepie (nie na allegro..choc nie ma co generalizowac wszedzie sa podrobki) komplet nowych LEMFORDER,TRW LUB FEBI... brat do e39 kupywal lemfordery i do tej pory nie zaglada( 4 lata 120tys bez zadnej sciemy) a ja ...wymienilem juz komplet nowych teknorotow(40tys)i (20tys...narazie na uzywkach) i wydalem na to prawie 900zl...

iZzI
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Tecnorot niby dobry? Jakieś tureckie gówno. Może akurat trafiłeś coś co jeździ. Podobnie jest z febim,swagiem. Ale u nich wiecej siętrsafi dobrego niż złego. osobiście polecam Lemfordera, lucas a jak ktoś nie chce pakować az tak dużo to RTS, Sidem Meyle. Reszta (srl, maxgera, krafty, harty i inne kagery, 4 max-y itp) to śmietnik i loteria. Prawie jak lotto. Jeden na 30 milionów wygrywa. :twisted:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.