Skocz do zawartości

Podgrzewane zamki - czy są???


jarosjaros

Rekomendowane odpowiedzi

A Ja po dwóch latach od kupna autka wczoraj zobaczyłem przez przypadek że ma oryginalną latarke w schowku :shock:

ale to pewnie nie jest nowość :)

Też słyszałem coś o takich uszczelkach.Czego to ludziska nie robią z miłości do BMW

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to aby sprawdzić czy mam podgrzewane zamki podnosze klamke do góry przy zamkniętych drzwiach i musi sie zapalić swiatło w środku tak?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

To że w BMW była opcja podgrzewania zamka to żadna nowość, my tu dyskutujemy o uszczelkach.

 

Światło to światło - nie ma żadnego związku z podgrzewaniem zamka. Ale faktem jest że ta opcja podgrzewania zamków działa po podniesieniu klamki.

 

Podaj VIN to ci wkleję pełną listę wyposażenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nigdzie nie mogę znaleźć "S314A DOOR MIRROR, DRIVER LOCK, HEATED" pełno jest za to w necie o S314A HEATED WINDSCREEN WASHER NOZZLES
Wszyscy wiedzieli że tego nie da się zrobić. Aż pojawił się jeden co nie wiedział...i zrobił.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To że w BMW była opcja podgrzewania zamka to żadna nowość, my tu dyskutujemy o uszczelkach.

 

Światło to światło - nie ma żadnego związku z podgrzewaniem zamka. Ale faktem jest że ta opcja podgrzewania zamków działa po podniesieniu klamki.

 

Podaj VIN to ci wkleję pełną listę wyposażenia.

Posłuchaj człowieku to JA założyłem temat "Podgrzewane zamki - czy są???" i oczekuję odpowiedzi na ten temat. Nie interesuje mnie podgrzewanie uszczelek!

 

MOD EDIT: Kolego na tym forum nie używamy wulgaryzmów. Polecam lekturę regulaminu. Ostrzeżenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Przejrzyj sobie schematy w ETK Jak dzieci trzeba im wszystko na tacy podać.

 

A jak nie umiesz to przejrzyj instrukcję obsługi e39 :mrgreen:

 

http://bmwfans.info/

 

MOD EDIT: Miarkuj się ... Ostrzeżenie.

Edytowane przez DRAY
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
No to całość przetłumacz "S314A DOOR MIRROR, DRIVER LOCK, HEATED"

 

jak dla mnie to jest podgrzewany zamek w drzwiach kierowcy i lusterka w drzwiach

 

 

No dla mnie też.

 

Była to po prostu ironia skierowana do Yaza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To wy zajmujcie się ironią (tylko i wyłącznie), a ja trochę pogrzebałem i wygląda na to że taką opcję miały auta z pakietem (cold weather package), a podrzewanie odnosi się nie tyle do zamka co mechanizmu blokady zamka. A działało to w ten sposób, jeżeli podniosłeś klamkę i przytrzymałeś 3sek lub dłużej włączało się podgrzewanie lusterka, dysz spryskiwaczy i właśnie owej blokady zamka (niech będzie zamka). :norty:

Zaczerpnięte z: http://forums.bimmerforums.com/forum/showthread.php?t=1113169

Wszyscy wiedzieli że tego nie da się zrobić. Aż pojawił się jeden co nie wiedział...i zrobił.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Członkowie klubu
Panowie proszę tonować swoje wypowiedzi. Temat został wyczyszczony z wulgaryzmów. Pierwsze ostrzeżenia poleciały, jak ktoś ma coś jeszcze do dodania to w temacie i zgodnie z regulaminem! :nienie:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy

Ha!

Ale dawno tak czerwono nie było.Nerwowa atmosera podgrzana przez zamki i uszczelki :mrgreen:

Czy po rozkodowaniu VIN-u powinna byc ta opcja wyposażenia(podgrz. zamki).Bo mam rozkodowany i niby nic takiego nie mam,ale nie mam we VIN-ie też podgrzewanych lusterek i lusterka faktycznie nie grzeją czy może byc tak że nie mam ich podgrzewania(myślałem,że kazda to ma).Spryskiwacze też mi nie grzeją chociaż dochodzą do nich przewody.Zastanawiam się czy mam coś uszkodzone,czy nie mam tych rzeczy i jest ok.Dzięki za pomoc.

ec2Wze6.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ha!

Ale dawno tak czerwono nie było.Nerwowa atmosera podgrzana przez zamki i uszczelki :mrgreen:

Czy po rozkodowaniu VIN-u powinna byc ta opcja wyposażenia(podgrz. zamki).Bo mam rozkodowany i niby nic takiego nie mam,ale nie mam we VIN-ie też podgrzewanych lusterek i lusterka faktycznie nie grzeją czy może byc tak że nie mam ich podgrzewania(myślałem,że kazda to ma).Spryskiwacze też mi nie grzeją chociaż dochodzą do nich przewody.Zastanawiam się czy mam coś uszkodzone,czy nie mam tych rzeczy i jest ok.Dzięki za pomoc.

U mnie w VINie nie ma wyszczególnione, że mam podgrzewane lusterka a w rzeczywistości są one podgrzewane.

Pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
apropo grzania w uszczelkach. Słyszałem ze coupe maja grzanie w uszczelce. Cena uszczelki do seadana jakies 300 zika a coupe 1200 zika... tak mega z grubsza..... roznica moze z tego wynikac. i nie sadze aby to byla jakakolwiek opcja tylk poporstu w coupe uszczelka grzeje. Tyla!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

apropo grzania w uszczelkach. Słyszałem ze coupe maja grzanie w uszczelce. Cena uszczelki do seadana jakies 300 zika a coupe 1200 zika... tak mega z grubsza..... roznica moze z tego wynikac. i nie sadze aby to byla jakakolwiek opcja tylk poporstu w coupe uszczelka grzeje. Tyla!

 

A widziałeś kiedyś e39 coupe :duh:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.