Skocz do zawartości

BMW E92 - niewielkie zmiany - aura zimowa


klagosz

Rekomendowane odpowiedzi

Mając chwilę wrzucam parę fotek po ściemnieniu szyb i zmiany nerek na Performance. Z zewnątrz jeszcze tylko na lato pójdą inne felgi, najprawdopodoniej te które miałem na e90 oryginalne M3. I w zależności jakie właśnie felgi będę zakładał to albo zmienie listwy chrom wokół okien na blacki albo zostaną. Wenątrz jeszcze zamontowałem nakładki na pedały znów takie jak w mojej byłej e90-tce.

Te zimowe wiadomo szału nie robią ale przynajmniej są masywne takie jak na zime powinny być a z oponami Goodyear UltraGrip powiedziałbym że lepiej sie sprawują niż te same na 16.

Pozdr.

http://img255.imageshack.us/img255/4587/dsc044720.jpg

http://img577.imageshack.us/img577/7844/dsc04468.jpg

http://img593.imageshack.us/img593/7411/dsc04467.jpg

http://img17.imageshack.us/img17/1512/dsc04460c.jpg

http://img522.imageshack.us/img522/3002/dsc04462n.jpg

http://img543.imageshack.us/img543/3874/dsc04466w.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 50
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

dobre autko :cool2: ale wg mnie Twoje poprzednie z wyglądu było dużo ładniejsze, mogę użyc nawet słów: było bardzo dopracowane i to z smakiem (za wyjątkiem nalepki na szybie :mrgreen: )...

obecnie, dla mnie trochę za czarno, czarna tapicerka z czarnymi listwami dla czarnego auta z czarnymi szybami .....

udanego użytkowania :cool2: pozdr.

edit1: ale czarne nerki pasują :mrgreen:

było:

E87, 120d, 2004, chip: 191KM/437Nm - 2004-2007, 30 miesięcy funu z jazdy :)

E91, 320d, 2007, chip: 193KM/406Nm - 2007-2010, 30 miesięcy czołgania się z "A" do "B" :(

E90 LCI, 330d, 2010, chip: 286KM/600Nm - 2010-2013, 42 miesiące przyjemności z skromności :cool2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wg mnie bardzo ladnie.

 

Ostatnio widzialem u siebie w salonie E90 o tajemniczej nazwie "Black Edition".

Ta miala rozniez czarne felgi i podsufitke.

Taki fajny, czarny woz dla tzw. Nergala... :D

-------------------------------------------

pozdrawiam

obara

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... było bardzo dopracowane i to z smakiem (za wyjątkiem nalepki na szybie ...)...

obecnie, dla mnie trochę za czarno, czarna tapicerka z czarnymi listwami dla czarnego auta z czarnymi szybami .....

... ale czarne nerki pasują ...

- naklejki w ostatniej fazie były już ściągnięte - było czysto :cool2:

- co do obecnego auta muszę podejśc nieco inaczej inny kolor inne wykończenie więc będzie raczej w stylu - only black :idea:

...Ostatnio widzialem u siebie w salonie E90 o tajemniczej nazwie "Black Edition".

...Taki fajny, czarny woz dla tzw. Nergala...

Nergalem to raczej nie jestem :twisted:

Ale właśnie coś w takim stylu chce ośiągnąć :8)

Pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam co do felg...Ten wzor jest na prawde dobry na zime:

- pancerny - ostatnio zaliczylem "obsadzona" 10cm nizej studzienke i po wrzuceniu na wywazarke okazalo sie, ze felgi proste

- przy jezdze w kopnym sniegu ramiona sa na tyle szerokie, ze snieg sie nie przylepia i kiera nie telepie jak przy niewywazonych kolach

Beste Maschine der Welt
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

napisz coś więcej o porównaniu silników, jakie odczucia na automacie, czy nie brakuje miejsca nad głową w e92...pisz wszystko co wiesz :wink:

Tak jak pisze w opisie poniżej 320D sedan a 330D copue to praktycznie dwa różne auta.

Najwięcej różnicy widać od strony osiągów i kultury pracy silnika.

330D 6.6s 0-100km/h 231KM 500Nm 6 cylindrów (seria)

320D 8.0s 0-100km/h 195KM 420Nm 4 cylindry (po chipie)

Co do ilości miejsca jest tyle samo co w sedanie.

Nad głowa w przodzie miejsca napewno ci nie zabraknie bo siedzi się nawet chyba niżej w e90/e91.

Jedynie komuś w tyle powyżej 185-190cm wzrostu będzie gorzej.

No może troche ograniczać tunel środkowy w tyle bo coupe jest 4-osobowe.

Ale drzwi bez ramek to rekompensują.

Co do automatu to ja posiadam go z łopatkami przy kierownicy więc jak dla mnie do tego auta z tym silnikiem super połączenie.

To że mam wrażenie że to tak jakby inne auto daje także trochę lepsze wyposażenie niż w sedanie co miałem jak np:

- nawigacja Professional z bluetooth i funkcją komunikatów głosowych

- bixenon z funkcją doświetlania zakrętów

- aktywny układ kierowniczy

- pełna skóra z elektryką foteli

- pakiet oświetlenia (w tamtym też miałem ale tutaj dodatkowo są podświetlane boczki drzwi fajny efekt w nocy)

- pakiet schowków

- itp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie auto fajne, trochę damskie, ale fajne.

 

Ehehe, damskie :P Kaźdy ocenia jak chcę, według mnie Compact był/jest damski. Ale Coupetka to sportowy samochód, o niebo bardziej pasujący do faceta niż do kobiety.

 

Fajne autko, ładne wyposażenie i stan. Widzę nerki Performance, też je mam, dodatkowo założyłem paski Performance, polecam :) będzie je widać na czarnym kolorze fajnie.

 

Co do porównania między E90/E92 według mnie nie bez powodu to drugie jest często prawie raz droższe.. ( zresztą podobnie jak z E46, dobrze utrzymane Coupe do dzisiaj stoją nawet po 45-48tyś ). To są poprostu dwa różne samochodu, całkowicie inna trakcja i prowadzenie oraz jakość wykończenia też według mnie na plus Coupe-jek.

Pozdrawiam :)

http://www.mslab.com.pl


Do sprzedania:

Komplet felg z oponami zimowymi RSC - 17" Wzór Styling V Spoke 236

Nowy zestaw felg do F30 LCI 17" oponami zima i lato

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy

Mam u siebie takie same felgi na zimę. Jak dla mnie za bardzo schowane do środka. Może dam dystanse.

Jak dla mnie za czarno.

Masz podgrzewanie foteli, bo jakoś przycisków nie widzę. Ciemność widzę :wink:

 

Masz zawieszenie M? Bo jakoś wysoko stoi.

I masz chrom wokół szyb hmmm, u mnie jest czarne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A właśnie, apropo zimówek też mam takie :) Ale mi się one nie podobają, na dodatek nie uważam je za ekstra twarde, musiałem prostować tylne po powrocie z Warszawy w tamtym roku jak w styczniu przez mróz płyty popodnosiło...

 

Co do czarny/czarny jak dla mnie też trochę ciemno. Ale nic już nie jesteś w stanie zrobić, chyba że listwy w środku zmienić. Rzecz gustu.

Pozdrawiam :)

http://www.mslab.com.pl


Do sprzedania:

Komplet felg z oponami zimowymi RSC - 17" Wzór Styling V Spoke 236

Nowy zestaw felg do F30 LCI 17" oponami zima i lato

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KoKoS:

- z tym ponoć "damskim" autem wolałem przemilczeć :wink:

- ciemno, fakt, mi bardzo zawsze się podobał titansilber gdzie na poprzednich dwóch autach miałem taki

ale niestety nie da się znaleść ideału a mi chromy średnio leżą tak więc będzie agresywnie na czarno

- felgi nie są piękne ale są oryginalne i w miare dają radę tym bardziej że sygnowane przez BBS-a

- z listwami raczej nie będę nic kombinował chociaż szlifoawne aluminium miałem lepsze.

Rufio:

- co do felg i że za czarno to tak jak odp. koledze KoKoS

- nie ma podgrzewanych foteli

- zawieszenie jest nie M

- no cóż ja tego auta nie konfigurowałem więc jest jak jest

W sumie z zawieszenia jestem zadowolony jak na razie zobaczymy

jak zmienie felgi na wiosne jak będzie wyglądało.

Co do grzanego tyłka to dla mnie jest to zbyteczny gadżet z którego praktycznie nie korzystałem w poprzednich autach. Częściej płeć piękna na miejscu pasażera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do grzanego tyłka to dla mnie jest to zbyteczny gadżet z którego praktycznie nie korzystałem w poprzednich autach. Częściej płeć piękna na miejscu pasażera.

kwestia wieku, jak byłem młody to chyba też tak myślałem, już tego dokładnie nie pamiętam :mrgreen: , obecnie w każdym aucie, którym jeżdżę muszę mieć "grzanie" :mrgreen: :mrgreen: :

- na dworze ~-15'C, auto skóra, siadasz jak na lodówkę, wciskasz magiczny guzior i za ~5s masz w plecki ciepełko a klima jeszcze długo tłoczy zimne powietrze,

- długa trasa, plecki bolą, wciskasz guzior i ból ustaje,

- chce Ci się "siku" a nie palnujesz postoju, wciskasz guzior i 100km jak nic da radę więcej śmignąć :mrgreen: :mrgreen: ...

 

ale autko bajer :cool2: , pozdr.

było:

E87, 120d, 2004, chip: 191KM/437Nm - 2004-2007, 30 miesięcy funu z jazdy :)

E91, 320d, 2007, chip: 193KM/406Nm - 2007-2010, 30 miesięcy czołgania się z "A" do "B" :(

E90 LCI, 330d, 2010, chip: 286KM/600Nm - 2010-2013, 42 miesiące przyjemności z skromności :cool2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, tak czy tak jest nas coraz więcej :D Zawsze jaram się jak pięcio latek jak widzę inną E92/93 i obcinam jakie pakiety i dodatkowe smaczki ma pomontowane :norty: :mrgreen: Heh, to takie zboczenie :8)

 

Co do grzenia tyłka, szczególnie w okresach takich jak teraz skóra jest strasznie zimna, i zanim poleci ciepełko z klimy to fajnie gorąc bije od tyłu, ale nie wszystko można mieć :)

 

Dzisiaj w Krakowie miałem prze jazdę, pomijam fakt średniej prędkości 1km/h :mrgreen: to śniegu tyle na drogach że obłęd, normalnie Epoka Lodowcowa :lol:

Pozdrawiam :)

http://www.mslab.com.pl


Do sprzedania:

Komplet felg z oponami zimowymi RSC - 17" Wzór Styling V Spoke 236

Nowy zestaw felg do F30 LCI 17" oponami zima i lato

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe, do czegoś musieliśmy się doczepić bo wszystko takie idealne, i wyposażenie dosłownie wymarzone... Tylko te fotele :twisted: :mrgreen:

 

Myślę że puki co jesteś tak zadowolony z autka że nic nie jest w stanie Cię ostudzić, i masz gdzieś to grzanie foteli... Gasisz wogóle silnik ?:P Wogóle co Ty tutaj robisz? Ahh zamiast upalać nową furke :mrgreen:

Pozdrawiam :)

http://www.mslab.com.pl


Do sprzedania:

Komplet felg z oponami zimowymi RSC - 17" Wzór Styling V Spoke 236

Nowy zestaw felg do F30 LCI 17" oponami zima i lato

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- chce Ci się "siku" a nie palnujesz postoju, wciskasz guzior i 100km jak nic da radę więcej śmignąć :mrgreen: :mrgreen: ...

 

A ja myslalem, ze nic nie pobudza lepiej krazenia w pecherzu jak nogi albo tylek w cieplej wodzie. :mrgreen:

 

http://www.blocket.se/alvsborg/BMW_325_i_Sedan_BLACK_EDITION_27731140.htm

Tutaj fotki czarnulki, o ktorej pisalem.

 

http://www.blocket.se/alvsborg/BMW_M3_DKG_Lada_420hk_Black_Edition_SALD_28533634.htm

A tu czarnulka w wersji extreme. :D

-------------------------------------------

pozdrawiam

obara

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KoKoS

HEHE spoko daję rade średnio narazie wychodzi mi 1000km na tydzień.

Musimy kiedyś się spotkać w Krakowie skoro jak widze że tu bywasz.

Ja w Krakowie średnio co 2-3 dzień jestem.

 

obara

Extra, właśnie do czegoś takiego dąże :cool2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co tu gadać piękna furka

 

po co szukać dziury w całym :cool2: :cool2: :cool2:

 

 

 

 

....też nie mam podgrzewanych siedzeń :cry2:

 

Pozdrawiam

Niemirad

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

My BMW foto: http://img85.imageshack.us/g/p1030826.jpg/

Chip Tuning wykres: http://img690.imageshack.us/img690/4972/hamowniawykresbmw.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy

Takie uroki jak się bierze używane. Trzeba brać co jest. Raz lepiej raz gorzej się trafi.

U umnie nie ma np czytnika do USB, koszt dołożenia to jakieś 1500-2000zł. Temat odpuściłem.

Ale ogólnie niezła konfiguracja. Ale najważniejsze rzeczy są 3.0d + automat+ active steering. Reszta to bajery.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie brakuje w tym autku jeszcze czarnej podsufitki - efekt byłby super. U mnie w E60 mam czarną skórę, czarną podsufitkę i listwy aluminium z lekkim szlifem. Listwy trochę ożywiają.

Pozdrawiam !

Modyfikacje mojego E60:

Czarna podsufitka; sportowa kierownica; listwy wewn. alu z lekkim szlifem; nagłośnienie Logic7; sportowe pedały BMW; lusterka zewn. fotochrom el. składane; felgi BMW 246 (18"); przyciemnione szyby; ledowe podświetlenie tablicy rej.; wygłuszanie drzwi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie brakuje w tym autku jeszcze czarnej podsufitki - efekt byłby super. U mnie w E60 mam czarną skórę, czarną podsufitkę i listwy aluminium z lekkim szlifem. Listwy trochę ożywiają.

Pozdrawiam !

heh to dokladnie jak u mnie - bardzo fajne polaczenie - takiego wlasnie szukalem

czarne listwy tez sa super ale obawiam sie ze byloby za czarno wtedy

 

a co do tytulowej e92 - bardzo fajne auto :cool2: - takiego tez szukalem ale teraz doceniam zalety dodatkowej pary drzwi :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Śliczny samochód ,nie ma nic wiecej do powiedzenie a ,że jest damski to bym raczej nie powiedzial wrecz przeciwnie. Nie widze w tym kobiety ,natomiast jesli chodzi o samochody coupe od BMW to tylko jeden mi pasuje dla kobiety - jest to BMW serii 1 coupe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie jestem z Wami od niedawna więc może i moje wymagania nie są wygórowane, ale autko kolegi klagosz pierwsza klasa, podoba mi się też konsekwencja w modach - myślę, że "black everything" jest dobrym pomysłem na to auto, ale zgadzam się, że inna E92 w zupełnie innych szatach może być tak samo lub jeszcze bardziej atrakcyjna... i tak to już chyba jest z beemkami. Ja ze swoją mam taką akcję, że ciężko mi będzie jakieś sensowne mody wprowadzić i myślę, że to jest taki mały ból. Masz auto gołe - brakuje ci masy rzeczy, a nie wszystko da się samemu zrobić, masz auto na wypasie, nie wszystko byś tak samo skonfigurował. Ja mam wersję tak mocno uszczegółowioną, że trochę zaczyna mi brakować możliwości personalizacji... z drugiej strony wiem, że jest niewiele takich wersji. Ajjj, nigdy nie dogodzisz :roll:

http://img408.imageshack.us/img408/6363/individualvisualizer3to.jpg

¿Te gusta conducir?

The Ultimate Driving Machine

Freude am Fahren

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Klagosz

Auto bardzo fajne. Fajny kolor, m pack in plus. E92 górą!

 

Jak bym miał się czepiać to nie lubię czarnych nerek, ktoś bez sensu przyoszczędził na czarnej podsufitce (ja mam i to był jeden z warunków koniecznych podczas poszukiwań). Kolorystyka wnętrza to kwestia gustu - mi osobiście do czarnego lakieru pasuje oczojebna czerwona skóra :)

 

Ja jestem zwolennikiem aut fabrycznych. W mojej brakuje mi tylko m pakietu, bije sie z myślami by nie dołożyc...

 

Grzanych krzeseł też nie mam i nie narzekam :cool2: ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.