Skocz do zawartości

NightVision - doposazenie do e61


Bono

Rekomendowane odpowiedzi

  • Zasłużeni forumowicze

Czesc,

 

zadalem to pytanie w innym dziale (elektronika), ale chyba malo kto tam zaglada

 

czy jest mozliwe doposazenie e61 (2007) w system NightVision poza ASO? Doszly do mnie sluchy, ze mimo skompletowania calej instalacji moze byc problem z zakodowaniem tego systemu, ASO podobno nie udostepnia kodow...

 

Pozdr

artur

Run flats? NEIN, DANKE!


Yn0sTYR.jpg?1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • Zasłużeni forumowicze
dzieki za kontakt! czlowiek mowi, ze temat ogrania, ale... prosi wczesniej o przeslanie sprzetu w celu "przygotowania" do montazu... ktos zna na tyle tego czlowieka, ze moze powiedziec, iz nie ma czego sie bac z wysylka? :)

Run flats? NEIN, DANKE!


Yn0sTYR.jpg?1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podajcie namiar na tego Gościa. Jestem z Łodzi i chcę zamontować komfortowe fotele - poszukuję "speca". Dzięki!

Modyfikacje mojego E60:

Czarna podsufitka; sportowa kierownica; listwy wewn. alu z lekkim szlifem; nagłośnienie Logic7; sportowe pedały BMW; lusterka zewn. fotochrom el. składane; felgi BMW 246 (18"); przyciemnione szyby; ledowe podświetlenie tablicy rej.; wygłuszanie drzwi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki za kontakt! czlowiek mowi, ze temat ogrania, ale... prosi wczesniej o przeslanie sprzetu w celu "przygotowania" do montazu... ktos zna na tyle tego czlowieka, ze moze powiedziec, iz nie ma czego sie bac z wysylka? :)

 

Jak przekładał mi lampy na LCI to zostawiłem mu auto na jakies 24h i też miałem nieco obaw.. bo gościa nie znałem (jedynie od znajomego który mi go polecił). No ale nic przyjechałem po odbiór i byłem mile zaskoczony, auto zrobione jak należy, koleś też widać zna się na rzeczy więc z czystym sumieniem mogę go polecić.

 

co do tej wysyłki gratów... to może lepiej pojedź do Niego osobiście pogadaj, poznaj klimat i dopiero mu zostaw osprzęt..

Osobiście zyskałem już do Niego zaufanie.. ale chyba jeszcze nie aż takie żebym mógł Ci zagwarantować że wszystko będzie ok i w Twoim przypadku.

 

Za jakiś tydzień/dwa jade do niego na montaż + programowanie navi PROFESSIONAL tak więc jeśli będziesz chciał zaczerpnąć opinii jak wszystko poszło to pisz.

 

Wątpie żeby koleś był jakimś krętaczem, bo widać że ludzie mu ufają..

Jak przyprowadziłem mu swoją e60 to na podwórku stało już z 5 e60tek, kilka e65, e39 a o trójkach nie wspominam...

 

 

Podajcie namiar na tego Gościa. Jestem z Łodzi i chcę zamontować komfortowe fotele - poszukuję "speca". Dzięki!
Paweł - 602888915

ul. św. Teresy od dzieciątka Jezus 41

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki !!! :cool2: :D

Modyfikacje mojego E60:

Czarna podsufitka; sportowa kierownica; listwy wewn. alu z lekkim szlifem; nagłośnienie Logic7; sportowe pedały BMW; lusterka zewn. fotochrom el. składane; felgi BMW 246 (18"); przyciemnione szyby; ledowe podświetlenie tablicy rej.; wygłuszanie drzwi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...

Aby rozwiać wszelkie wątpliwości to Artur z Bierutowa nadal prowadzi działalność programowania. Byłem u niego w zeszłym tygodniu i wszystko jest tak jak byłem tam rok temu.

Adres Bierutów ul. Wodna 27 tel. 798909911

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
  • 1 rok później...
  • 1 rok później...
  • Zasłużeni forumowicze
Czesc,

 

zadalem to pytanie w innym dziale (elektronika), ale chyba malo kto tam zaglada

 

czy jest mozliwe doposazenie e61 (2007) w system NightVision poza ASO? Doszly do mnie sluchy, ze mimo skompletowania calej instalacji moze byc problem z zakodowaniem tego systemu, ASO podobno nie udostepnia kodow...

 

Pozdr

artur

Boni doposaźyłeś NightVision ?

"Teoria jest wtedy, kiedy wiemy wszystko, a nic nie działa! Praktyka jest wtedy, kiedy wszystko działa, a nikt nie wie dlaczego"
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też bym chętnie doposażył :D , kupiłem rok temu kamerę i przełącznik. Niestety dowiedziałem się, że kamera musi być w kpl. z modułem (są fabrycznie sparowane). Trochę poczytałem na temat doposażenia i z tego co mi wiadomo są "magicy" co potrafią sparować kamerę z modułem night vision. Samą wiązkę elektryczną można kupić jako retrofit koszt ok. 400zł . Z tego co mówią to aby sparować kamerę z modułem to moduł musi mieć procesor o jakimś tam oznaczeniu ponieważ tylko z takim oznaczeniem procesora można to sparować. Chyba , że się mylę to proszę mnie poprawić.

Może macie magika co takie rzeczy ogarnia?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Wrocław tam są magicy bo Niemcy o nich piszą źe robią źeczy które serwis nie ogarnia -moźe ktoś się odezwie

Na priwat wyśle Ci numer do goscia z okolic Krakowa który by to zrobił .

"Teoria jest wtedy, kiedy wiemy wszystko, a nic nie działa! Praktyka jest wtedy, kiedy wszystko działa, a nikt nie wie dlaczego"
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zarejestrowani
My doposażamy E60 i E65 w nightvision w naszym oddziale niedaleko Warszawy :)

b4c4c1867b858a60.jpg.30a4296d964cadcc5bbee45deeb1292d.jpg

OFICJALNY ZEWNĘTRZNY PARTNER BMW AG

Chiptuning Programowanie Carplay Kodowanie Diagnostyka BMW AOS

Tel. +48-790-465-462

https://www.facebook.com/Codemybimmer

https://www.instagram.com/codemybimmer

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę nie na temat - ale widząc ile to zabawy radzę najpierw sprawdzić czy jest wogóle sens w to się bawić :) Ja NigtV posiadam ale skorzystałem z niego może raz lub dwa. Jak dla mnie nie jest zbyt ergonomiczne spoglądanie w środkowy ekran i śledzenie jednocześnie drogi. No chyba że jeździcie z pilotem rajdowym ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.