Skocz do zawartości

BMW e34 524td brak mocy/straszny muł


qraz

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich!

Otóż jak wyżej zakupiłem ostatnio bmw z silnikiem 2.4dt i wszystko by było pięknie cacy gdyby nie to że

ma strasznego muła ciężko jest się jej rozpędzić do 100km/h. Ogólnie max 140km/h i to z wielkim trudem.

Jeszcze jedno strasznie kopci dosłownie jak traktor gdy na postoju depnę gaz w podłogę samochód wali taką chmurę czarnego dymu. Obrotomierz i ekonomizer raz chodzi a raz nie. Przeważnie jak odpalę samochód za pierwszym razem to nie chodzą oba wskaźniki jednak gdy go zgaszę i zapalę ponownie wskaźniki już chodzą. :x

Byłem u mechanika i on stwierdził że co do tego że samochód ma muła i wali takie chmury to turbina jest już ledwo ciepła i nic z tym się nie da zrobić tylko kupić nową turbinę a co do wskaźników powiedział że niby jakaś linka czy tam kabel może nie łączyć. Trochę nie chce mi się w to wierzyć ponieważ grzebałem na forum ludzie mieli podobne objawy i przyczyna była całkiem inna. Dlatego proszę was o pomoc w tej sprawie bo jak jadę to nawet maluchy na mnie trąbią :cry2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie a jeżeli nie kopci silnik pracuje ok, predkośc maksymalna na 5 biegu 70km/h przy predkości 40km/h musze przełączyc na 4bieg przyznam się szczerze nie wymieniałem filtra paliwa - może to byc powodem że silnik reaguje tylko na 1/4 gazu potem nic? nie moge się rozpędzic w żaden sposób
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.